tomoicon

خرید و فروش تومو

TOMO /  TomoChain
IRTicon تومان
TOMOicon تومو
خرید آسان  تومو
حجم ۲۴ ساعته (TOMO) 229,043.92
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 285,260.65
تغییرات ۱ روزه +2.68 %
قیمت آخرین معامله 1.2617 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1.2813 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 1.2021 $
Loading...

ارز دیجیتال تومو (TOMO) که در دسامبر سال 2018 منتشر شد، پروژه‌ای است که تلاش می‌کند مقیاس‌پذیری بلاکچین اتریوم (ETH) را بهبود بخشد. این کار در درجه اول از طریق افزایش ظرفیت تراکنش در ثانیه (TPS) انجام می‌شود. ما در این مقاله مفصل از زوایای گوناگون به تومو خواهیم پرداخت. اینکه چگونه کار می‌کند، چه کاربردهایی دارد و آینده شبکه و دارایی اصلی آن یعنی رمز ارز تومو چگونه عمل می‌کند. همچنین به موارد استفاده و پتانسیل طولانی‌مدت ارز دیجیتال شبکه تومو نیز نگاهی خواهیم داشت. بنابراین بررسی کامل ما از شبکه تومو چین و ارز دیجیتال بومی آن را از دست ندهید.

TOMO2.jpg

تومو (TomoChain)چیست؟

شبکه تومو چین (TomoChain) یک پروژه بلاکچین غیرمتمرکز به شمار می‌رود که هدف اصلی آن حل مشکلات مقیاس‌پذیری در بسیاری از بلاکچین‌ها خواهد بود. تومو چیناین کار را با افزایش تعداد معاملات در ثانیه (TPS) انجام می‌دهد. متاسفانه، حتی پروژه‌های بزرگ بلاکچین مانند اتریوم نیز در هر ثانیه تنها می‌توانند 15 تراکنش را پردازش کنند. برای فهم بهتر کوچکی این عدد می‌توانید آن را با ویزا یا مستر کارت مقایسه کنید، جایی که تعداد پردازش‌ها تا 6000 تراکنش در ثانیه نیز می‌رسد. بنابراین هدف اصلی شبکه تومو چین حل مشکلات شناخته شده‌ای مانند تعامل‌پذیری و مقیاس‌پذیری در بلاکچین اتریوم است.

مقیاس‌پذیری به مسائل و مشکلاتی نظیر ازدحام شبکه، زمان انتظار طولانی برای اعتبارسنجی تراکنش و هزینه‌های بالای گس اشاره دارد. تعامل‌پذیری نیز به توانایی اتریوم برای پیوند با سایر بلاکچین‌ها و ارائه تعامل زنجیره‌ای برمی‌گردد. این‌ها مسائل بسیار مهمی هستند. زیرا بلاکچین‌ها باید در مقیاس خوبی کار کنند تا پتانسیل مخرب را درک کرده و راهی برای همکاری با یکدیگر داشته باشند. چراکه یکی از کارکردهای اصلی بلاکچین‌ها در ثبت و نحوه انتقال وجوه بین کیف پول‌ها نهفته است.

تاریخچه پیدایش تومو

پروژه تومو چین در 1 مارس 2018 آغاز به کار کرد. این پروژه از طریق عرضه اولیه کوین (ICO) خود یعنی ارز دیجیتال تومو توانست 8.5 میلیون دلار را در یک روز جمع‌آوری کند. در طی این فروش کاربران می‌توانستند ارز دیجیتال TOMO را با اتریوم (ETH) و با قیمت 0.25 دلار برای هر توکن خریداری کنند.

تومو چین شبکه اصلی یا مین نت خود را هم در دسامبر همان سال 2018 عرضه کرد. پس از آن، تومو به یک زنجیره مستقل نقل مکان کرد و مسترنودها و رای اثبات سهام (POSV) را هم به اکوسیستم خود اضافه نمود. تومو باتغییر به مسترنودها (Masternodes) درواقع از حالت یک ارز قابل استخراج به یک ارز قابل ضرب تبدیل شد.

تومو چگونه معروف و محبوب شد؟

اکثر مردم می‌دانند که بلاکچین چیست، اما نمی‌دانند چگونه از آن در زندگی روزمره استفاده کنند. چراکه پروژه‌هایی مانند تومو چین در حال ایجاد زیرساخت برای آینده هستند. تومو چین برای تسهیل استفاده از کاربردهای بلاکچین طراحی شده است. این کاربردها شامل پردازش اقدامات غیرمتمرکز (قراردادهای هوشمند) و تسهیل تراکنش‌های غیرقابل تغییر خواهد بود.

توجه به این نکته مهم است که این کاربردها برای بسیاری از صنایع مختلف اعمال می‌شود و بسیار گسترده هستند. به نظر ما تومو چین از بسیاری جهات مفید خواهد بود، ازجمله بخش پزشکی و مالی که جای کمی برای خطا وجود دارد. همه این کاربردهای گسترده به‌علاوه مقیاس‌پذیری بالا دلیلی برای معروفیت و محبوبیت این پروژه هستند.

هدف از خلق تومو

تومو چین به دنبال حل مشکل مقیاس‌پذیری لایه 1 از طریق استیکینگ سهام و رای گیری حاکمیتی اعضا بود. این امر منجر به توسعه بلاکچین تومو (TOMO) شد که تسهیلاتی نظیر 5000 تراکنش در ثانیه، زمان تراکنش 2 ثانیه و کارمزد تراکنش پایین را برای کاربران فراهم می‌کند.

گروه توسعه تومو ادعا می‌کند که در زمان اتمام پروژه استیکینگ و رسیدن به اعداد دلخواه تومو چین می‌تواند به 20.000 تا 30.000 تراکنش در ثانیه نیز دست یابد. تومو چین را می‌توان برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و سایر کاربردهای محبوب بلاکچین‌ها مانند تراکنش غیرمتمرکز در حوزه دیفای استفاده کرد. مکانیسم اجماع در تومو چین بر اساس رای اثبات سهام (POSV) استوار است.

پشتوانه تومو چیست؟

ارزهای دیجیتالی مثل تومو مانند استیبل کوین‌ها دارای پشتوانه و وثیقه نیستند و بنا به شرایط عرضه و تقاضا و وضعیت کلی بازار کریپتو تعیین قیمت می‌شوند. از این رمز ارز به عنوان توکن حاکمیتی و برای رای گیری در مورد آینده شبکه تومو استفاده می‌شود. کاربردهای فراوان ارز دیجیتال تومو آن را در شبکه بسیار ارزشمند می‌کند و درواقع تومو چین بدون حضور آن زنده نخواهد ماند. بنابراین یک ارز دیجیتال عالی برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران است، زیرا توسط یک اکوسیستم پشتیبانی می‌شود. به همین دلیل است که عرضه اولیه تومو برای یک دوره 20 روزه برنامه‌ریزی شده بود، اما تنها در عرض 1 روز به پایان رسید. زیرا جمع‌آوری مالی با سرعت بالا به سقف 8.5 میلیون دلاری مد نظر خود دست یافت.

ارزش تومو چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش کلی ارز دیجیتال تومو در بازار کریپتو و تحت نوسانات عرضه و تقاضا تعیین خواهد شد. یعنی اگر تقاضا برای خرید این رمز ارز افزایش یافته و از میزان عرضه آن پیشی بگیرد، شاهد افزایش قیمت تومو خواهیم بود. از سوی دیگر، اگر به هر دلیلی تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال کاهش یابد، شاهد پایین آمدن قیمت آن در بازار خواهیم بود. ارزش تومو تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند شرایط کلی بازار، تبلیغات پروژه، میزان ضرب کوین و اقبال یا عدم اقبال مردم به ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود.

قابلیت‌ها و مزایای تومو

تومو پروژه‌ای است که هدف آن به‌طورکلی حل مشکلات مقیاس‌پذیری در فناوری بلاکچین است. از دیگر مزایا و قابلیت‌های پروژه تومو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تومو چین بر روی مکانیسم رای‌دهی اثبات سهام (PoSV) کار می‌کند که به تاییدیه تراکنش‌های فوری و کارمزدهای پایین خواهد انجامید.
 • معماری تومو از 150 مسترنود تشکیل شده است و دارندگان ارز دیجیتال تومو می‌توانند با به اشتراک‌گذاری کوین‌های خود در رای‌گیری ویژه برای انتخاب نامزدهای مسترنود شرکت کنند.
 • این پلتفرم با اعمال تصادفی سازی یکنواخت، اعتبارسنجی مضاعف و استیکینگ می‌تواند ثبات، امنیت و نهایی بودن زنجیره را حفظ کند.
 • پروژه تومو چین از قراردادهای هوشمند و سازگار با EVM برای انتقال توکن‌های زنجیره‌ای پشتیبانی می‌کند.
 • تومو به تشکیل یک بلاکچین عمومی، توسعه قراردادهای هوشمند، ایده‌آل و مقیاس‌پذیر برای دی اپ‌ها، یکپارچه‌سازی توکن‌ها و بیمه برای انواع کسب‌وکارهای غیرمتمرکز می‌پردازد.
 • معماری مسترنودها در تومو یک روش ایده‌آل مدیریتی محسوب می‌شود که به کاهش هزینه‌های گس و زمان انجام تراکنش‌ها منجر خواهد شد.
 • مقیاس‌پذیری بالا در شبکه تومو به افزایش حجم تراکنش‌ها در هر ثانیه می‌انجامد که باعث تحول بزرگ در دیفای می‌شود.
  TOMO1.jpg

بنیان‌گذاران تومو چه کسانی هستند؟

افراد توسعه‌دهنده، یکی از مهم‌ترین جنبه‌های هر پروژه بلاکچین به شمار می‌روند. زیرا این گروه می‌تواند موفقیت پروژه را تضمین کند یا موجب شکست آن شود. از سوی دیگر، آن‌ها نباید بیش از حد در شبکه دخالت مستقیم داشته باشند. در غیر این صورت، کمتر احتمال دارد که از آن با عنوان شبکه‌ای واقعا غیرمتمرکز در بازار کریپتو یاد شود.

هسته اصلی گروه تومو چین در دفتر اصلی آن یعنی سنگاپور قرار دارد. بنیان‌گذار تومو چین یکی از بنیان‌گذاران و سرپرست پروژه بلاکچین NEM، یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان بود. اگر موفقیت پروژه NEM قابل قبول باشد، تومو چین ممکن است ارزش توجه شما را داشته باشد. گروه تومو چین متشکل از 30 عضو است که بیشتر آن‌ها در سنگاپور ساکن هستند. این پروژه همچنین دارای دفاتری در ویتنام و ژاپن نیز هست. مدیرعامل تومو چین لونگ وونگ (LongVuong) است که قبلا سرپرست پروژه موفق بلاکچین NEM بود.

دومین بنیان‌گذار و مدیر مالی پروژه نیز لی هو (Le Ho) مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در BVIM است. به طور کلی، گروه توسعه‌دهنده ارز دیجیتال تومو بسیار باتجربه هستند. از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که خطر کلاهبرداری در تومو چین بسیار کم است. اگرچه همیشه باید قبل از سرمایه‌گذاری در هر دارایی دیجیتال تمامی جوانب آن را بررسی کنید.

امنیت شبکه تومو چگونه است؟

شبکه تومو دارای اجماع رای اثبات سهام است که آن را به یک بلاکچین عمومی مقیاس‌پذیر تبدیل می‌کند. در این بلاکچین می‌توان با تایید تراکنش‌های فوری به اجرای هر قرارداد هوشمند اتریوم پرداخت. معماری مسترنود و انتخاب دقیق آن‌ها توسط اعضای شبکه منجر به بالا رفتن امنیت تراکنش‌ها خواهد شد. مکانیسم استیکینگ نیز از تایید تراکنش‌های تقلبی و معیوب توسط گره‌ها جلوگیری خواهد کرد. زیرا دارایی دیجیتال آن‌ها به عنوان تضمین در اختیار شبکه قرار دارد. شبکه تومو نیز اقدامات امنیتی گسترده‌ای را برای ایمن ماندن دارایی افراد و محافظت آن‌ها از گزند هکرها انجام می‌دهد.

چه تعداد توکن تومو در گردش است؟

عرضه تومو در هشت سال اول روی عدد 100 میلیون کوین ثابت است. پس از هشت سال اول نیز 17 میلیون ارز دیجیتال TOMO دیگر برای پرداخت پاداش ثبت بلوک در دسترس خواهد بود. شورای مسترنودها همچنین می‌توانند به افزایش عرضه کل تا 1 میلیون TOMO در هر سال نیز رای دهند.

همان‌طور که گفتیم تومو از مسترنودها برای ایجاد و تایید بلوک‌ها در زنجیره استفاده می‌کند و در حال حاضر به 150 مسترنود مجهز است. پاداش ثبت 900 بلوک در دو سال اول 250 ارز دیجیتال تومو بود که بر اساس تعداد بلوک‌های امضا شده بین مسترنودها تقسیم می‌شد. پس از دو سال نیز پاداش ثبت بلوک بین مالک مسترنود (40 درصد)، همه کسانی که به مسترنود رای داده‌اند (50 درصد) و بنیاد تومو چین (10 درصد) تقسیم می‌شود.

کارمزدهای تومو نیز تنها 1 درصد از هزینه‌هایی است که برای تراکنش‌های اتریوم دریافت می‌شود. در حالی که تومو چین به ارائه تراکنش‌های 2 ثانیه‌ای در مقابل تراکنش‌های 15 ثانیه‌ای اتریوم می‌پردازد.

خرید ارز دیجیتال تومو

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال تومو نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال تومو پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال تومو اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال تومو عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال تومو از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید تومو تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال تومو

فرایند فروش ارز دیجیتال تومو در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال تومو امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
tomo.jpg

نحوه خرید تومو از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال تومو در صرافی تبدیل باید مراحل بسیار ساده‌ای را پشت سر بگذارید. پس از سپری کردن این مراحل ساده ثبت نام و احراز هویت می‌توانید با کارمزدهای بسیار پایین برای خرید این کوین اقدام کنید. در روش اول و با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال می‌توانید ظرف چند ثانیه معامله خود را تکمیل کرده و پول خود را به ارز دیجیتال تومو تبدیل کنید. در این روش باید وارد‌ بخش خرید آسان در صرافی تبدیل شده و با تعیین نمودن حجم مورد نظر خود برای خرید به معامله تومو بپردازید.

قیمت معامله شما در فرایند خرید آسان از صرافی تبدیل، با توجه به بهترین قیمت در نظر گرفته شده در سفارش دیگر فروشندگان تعیین می‌شود. در عین حال می‌توانید با مراجعه به بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل و معاوضه پول خود با ارز دیجیتال تتر برای خرید تومو اقدام کنید. در این روش خرید تومو باید ابتدا وارد بازار حرفه‌ای صرافی تبدیل شوید. سپس قیمت و حجم مورد نظرتان برای خرید تتر را وارد کرده و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان پلتفرم با قیمت شما موافقت کند.

ارز دیجیتال تومو چگونه کار می‌کند؟

تومو چین از اجماعی به نام مکانیسم توافق (POSV) برای ایمن‌سازی و اجرای شبکه خود استفاده می‌کند. شبکه تومو برخلاف بیت کوین که برای رسیدن به اجماع از استخراج‌کنندگان یا ماینرها استفاده می‌کند، از استیکینگ بهره می‌برد. فراینداستیکینگ شبیه به ماینینگ است اما نیازی به سخت‌افزار سنگین نخواهد داشت.

بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که ارز دیجیتال تومو خود را بر روی شبکه به اشتراک بگذارید تا برای ایمن کردن شبکه تومو چین پاداش دریافت کنید. همه می‌توانند تومو چین را به اشتراک بگذارند، اما اکنون فقط 150 مسترنود برای رای دادن در شبکه حائز شرایط لازم هستند. دارندگان ارز دیجیتال TOMO این مسترنودها را انتخاب می‌کنند و بخشی از مکانیسم رای‌گیری آن محسوب می‌شود.

درواقع ذی‌نفعان شبکه با اعتبارسنجی خودکار تراکنش‌ها به ایمن‌سازی تومو چین خواهند پرداخت. این امر به تضمین عدم تمرکز کامل و سالم بودن وضعیت شبکه خواهد انجامید. هرچه افراد بیشتری TOMO را به اشتراک بگذارند، امنیت شبکه نیز بهتر می‌شود. بنابراین، اگر شما مالک رمز ارز تومو باشید، قطعا می‌توانید سهامدار آن هم لقب بگیرید. این نه تنها برای منافع شخصی و درآمد غیرفعال به همراه دارد، بلکه برای افزایش امنیت شبکه هم مفید است.

روش نگهداری تومو (چگونه تومو را نگهداری کنیم؟)

شما می‌توانید ارز دیجیتال TOMO خود را در موبایل و دسکتاپ و همچنین با کیف پول‌های سخت‌افزاری ذخیره کنید. بدین ترتیب می‌توانید کوین‌های خود را فوق‌العاده ایمن نگه دارید. در صرافی تبدیل نیز از فناوری کیف پول توزیع‌شده استفاده می‌شود و به وسیله آن می‌توانید تومو خود را نگهداری کنید.

انواع کیف پول تومو

شما به جایی نیاز دارید که بتوانید ارز دیجیتال تومو خود را به طور ایمن ذخیره کنید. ازمهم‌ترین ویژگی‌های یک کیف پول ارز دیجیتال خوب می‌توان به امنیت، استفاده راحت و پشتیبانی بالا اشاره کرد. بنابراین در اینجا به بهترین و محبوب‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره کردن تومو اشاره خواهیم کرد.

 • لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) به عنوان ایمن‌ترین.
 • تومو والت (TomoWallet) به عنوان ساده‌ترین برای استفاده.
 • تراست والت (Trust Wallet) به عنوان بهترین کیف پول برای پلتفرم موبایل.

کارمزد خرید و فروش تومو

سطح کاربری خریداران در صرافی‌های داخلی معمولا تعیین کننده کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال تومو خواهد بود. به این معنا که حجم بالای معاملات شما در یک ماه می‌تواند امکان خرید و فروش تومو با کارمزد‌های پایین‌تر را میسر کند. در حال حاضر کارمزد خرید و فروش تومو در خدمات صرافی‌های داخلی به طور میانگین در حدود 0.15 تا 0.4 درصد از کل حجم معاملات اخذ می‌شود. کارمزد خرید و فروش در صرافی‌های خارجی نیز تومو معمولا بر اساس سطح کاربری و احراز هویت وی تعیین خواهد شد. البته شرایطی مانند نگهداری از ارزهای دیجیتال بومی خود صرافی نیز در این امر دخیل خواهد بود.

مزایای خرید و فروش تومو در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل مزایای فوق‌العاده خوبی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال تومو در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این مزایا می‌توانید بر بسیاری از چالش‌های معامله در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کرده و با اطمینان خاطر بیشتری به خرید دارایی مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهم‌ترین مزایای خرید و فروش رمز ارز تومو در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • امکان خرید آسان و سریع تومو
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار و با تبدیل تتر به تومو
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی
 • پایگاه کاربری بالا و امکان انجام سریع‌تر مبادله
 • سرعت بالای پردازش تراکنش‌ها
 • نمایش شفاف کارمزدها در هنگام انجام معامله و در زمان ثبت سفارش
 • امکان برداشت ارز دیجیتال تومو در کمترین زمان ممکن و بعد از خرید آن
 • تعیین قیمت‌ها مطابق با مکانیسم عرضه و تقاضا و نوسانات قیمت این رمز ارز در بازار جهانی
 • فراهم آوردن بالاترین سطوح امنیتی برای نگهداری رمز ارز

جمع‌بندی

تومو چین تاکنون عملکرد موفقی داشته است و راه‌اندازی شبکه اصلی آن هم موفقیت‌آمیز بود. به نظر می‌رسد گروه تومو چین چشم‌انداز و جهت روشنی دارد. ارزش کوین TOMO نیز با توجه به رکود بازار چشمگیر است و بسیاری از آلت کوین‌ها برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند. ارز دیجیتال تومو تقریبا در تمامی صرافی‌های رمزنگاری جهان عرضه می‌شود. البته موفقیت واقعی برای بلاکچین تومو زمانی رخ می‌دهد که بتواند شاردینگ را پیاده‌سازی کند. اگر تومو بتواند این کار را به سرعت انجام دهد، به راحتی می‌تواند خود را در خط مقدم انقلاب بلاکچین قرار دهد.

منابع :

coin360.com

bourseiness.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.66%
27,163.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.87%
1,845.81 USDT
95,832,610 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.53%
0.0724300 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.05%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.68%
0.00000000202 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
آیا خرید تومو بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز تومو بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کارمزد خرید و فروش تومو در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش تومو در صرافی تبدیل بر اساس سطح کاربری شما بین 0.15 تا 0.4 درصد از حجم کل معامله متغیر خواهد بود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش تومو اقدام کنیم؟

خرید و فروش تومو در صرافی تبدیل هیچ‌گونه محدودیت زمانی ندارد و در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توان برای خرید این ارز دیجیتال اقدام نمود.

ارز دیجیتال تومو چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری ایمن از رمز ارز تومو می‌توانید از بهترین و معتبر‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بازار استفاده کنید. همچنین نگهداری از این ارز دیجیتال در حساب کاربری صرافی تبدیل نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

آیا خرید تومو می‌تواند سودآور باشد؟

بسیاری از تحلیلگران کریپتو، ارز دیجیتال تومو را یکی از کوین‌های آینده دار در بازار می‌دانند. به همین دلیل است که می‌توان آن را یک سرمایه‌گذاری سودآور برای آینده به حساب آورد. البته تمام ارزهای دیجیتال در معرض نوسانات بازار قرار دارند.

آیا می‌توان تومو را استخراج کرد؟

تومو از مکانیسم اثبات سهام استفاده می‌کند. بنابراین برخلاف شبکه‌های اثبات کار قابلیت استخراج ندارد. در عوض، این کوین به صورت ضرب شده وارد بازار می‌شود.

آینده تومو چگونه است؟

به نظر می‌رسد آینده تومو و شبکه آن بسیار روشن باشد، چراکه دست بر روی مشکلات مهمی در بلاکچین گذاشته است. مشکلاتی نظیر مقیاس‌پذیری و رابط کاربری آسان که پاشنه‌های آشیل حوزه دیفای محسوب می‌شوند. این شبکه با تعداد تراکنش‌های بالای خود در ثانیه می‌تواند پذیرش ارزهای دیجیتال را در بین عموم مردم افزایش دهد.

البته قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال همیشه باید تحقیق کنید تا خطرات آن را کاملا درک نمایید. تومو به‌طور کلی تقاضای خوبی در بازار دارد و با مجموعه وسیعی از کاربردهای خود می‌تواند به موفقیت دست یابد. علاوه بر این، درآمد غیرفعال ناشی از استیکینگ تومو یا معماری مسترنود می‌تواند ارز دیجیتال تومو را به سرمایه‌گذاری بسیار جذابی تبدیل کند. اگر می‌خواهید در تومو چین سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید به صرافی تبدیل مراجعه نمایید.

خرید سریع تومو (TOMO) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع ارز تومو میتوانید از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال تومو در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال تومو شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید تومو باشید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله