STEEMicon

قیمت و خرید استیم - STEEM

خرید ارز دیجیتال استیم Steem

خرید ارز دیجیتال استیم (STEEM) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت استیم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز استیم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش استیم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز استیم هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت استیم به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 STEEM = 11,714 IRT

STEEMicon

استیم

خرید آسان استیم
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت استیم

اطلاعات بازار استیم

حجم ۲۴ ساعته (STEEM) 1,535.9890
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 305.4675
تغییرات ۱ روزه -2.07 %
قیمت آخرین معامله 0.1989 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,714 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,714 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، استیم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

STEEMicon

STEEM

استیم

تومان --

STEEMicon

STEEM

استیم

قیمت دلاری

0.1935 USDT

قیمت تومانی

تومان 11,561

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.072 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازار ارزهای دیجیتال یکی از پررونق‌ترین بازارهای اقتصادی است که شیوه‌های کسب درآمد زیادی در آن وجود دارد. درواقع بسیاری از اشخاص و کاربران علاوه بر ورود و سرمایه‌گذاری در آن، از شیوه‌های دیگری هم به درآمد می‌رسند. آیا شما تاکنون در این بازار پررونق سرمایه‌گذاری کرده اید؟ آیا شیوه‌های دیگر کسب درآمد را می‌شناسید؟

بازار ارزهای دیجیتال شامل ارزها و پلتفرم‌های زیادی است که هرکدام از این ارزها و پلتفرم‌ها دارای نقش‌ها و قابلیت‌های مختلفی هستند. درواقع برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال این پلتفرم‌ها و ارزهای دیجیتال را براساس نیازهای کاربران خود عرضه کرده و همین قابلیت‌ها باعث فروش آنها و رونق بازار ارزهای دیجیتال شد.

ارز دیجیتال یا پلتفرم استیم (steem) یکی از رایج‌ترین و پر استفاده‌ترین پلتفرم‌ها و ارزهای دیجیتال است که در مدت زمان ارائه خود، نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران را به سمت خود جلب کرد. اما به نظر شما این پلتفرم دارای چه مزیت‌هایی بود که توانست در مدت زمان کمی، بودجه زیادی را برای خود به ارمغان بیاورد؟ در این مقاله به بررسی ماهیت و نقش ارز و پلتفرم دیجیتال استیم می‌پردازیم:

استیم (STEEM) چیست؟

ارز دیجیتال یا پلتفرم استیم یکی از کاربردی‌ترین و البته پرسودترین پلتفرم‌هایی است که در سال‌های اخیر به کاربران بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. این پلتفرم که با نام steemit در بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال معروف شد، یکی از بزرگ‌ترین فضا‌هایی است که به کاربران خود اجازه فعالیت و انتشار مطالب یا پلتفرم‌های مختلف را می‌دهد.

ارز دیجیتال استیم، بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین حامی این پلتفرم است. کاربران این پلتفرم می‌توانند با انتشار مطالب گوناگون خود و بازدید از مطالب دیگران به درآمد رسیده و از ارز دیجیتال استیم و پلتفرم استیمیت حمایت کنند.

تاریخچه پیدایش استیم (steem)

ارز استیم

باوجود بازار پرهیاهویی مانند بازار ارزهای دیجیتال، طبیعی بود که پلتفرم‌ها یا شبکه‌های مجازی زیادی برای کسب درآمد از این بازار روی کار بیاید، اما از آنجایی که برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال همیشه یک غافگیری جذاب برای کاربران خود دارند، پیدایش استیم و پلتفرم وابسته به آن هم نوعی غافلگیری برای کاربران محسوب می شد.

در سال 2014 مدیرعامل bitshare که فردی به نام دن لاریمر بود ارز دیجیتال استیم و پلتفرم وابسته به آن را خلق کرد. این ارز دیجیتال به صورت تمام و کمال حامی این شبکه و کاربران آن است. در ابتدای کار استیمیت، به دلیل شباهت‌هایی که این پلتفرم با برنامه‌های دیگر داشت، کمتر کسی به آن توجه می‌کرد. اما پس از گذشت مدتی کاربران دریافتند که این پلتفرم یک تفاوت فاحش با دیگر پلتفرم‌ها دارد.

بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر که کارکردشان با استیمیت یکسان بود، به صورت مجزی فعالیت داشتند، اما پلتفرم استیمیت بر پایه شبکه بلاک چین و به صورت غیرمتمرکز فعالیت داشت. فعالیت این شبکه به صورت غیرمتمرکز بدین معنا است که هیچ نهاد یا سازمان خاصی بر آن کنترل نداشته و عموما کنترل این شبکه و پلتفرم دست کاربرانش است.

استیم (STEEM) چگونه معروف و محبوب شد؟

در دنیای امروزه که کسب درآمد به شیوه‌های آنلاین و ارز دیجیتال یکی از برترین و سریع‌ترین شیوه‌های کسب درآمد است، اکثر مردم به دنبال ورود به این بازار و کسب درآمد از آن هستند. به همین سبب بروز یک پلتفرم کاربردی که در آن کاربران بتوانند به واسطه مطالب و اطلاعات خود معروف شده و به درآمد برسند، یکی از جذاب‌ترین راه‌هایی بود که می‌توانست کاربران را به سود چشمگیری برساند. به همین دلیل ورود به این پلتفرم و فعالیت در آن جزو محبوب‌ترین فعالیت‌ها نزد کاربران بازار ارزهای دیجیتال شد.

هدف از خلق استیم (STEEM)

همانطور که گفتیم پلتفرم و ارز STEEM فضای مناسبی برای انتشار مطالب مختلف و بازدید مطالب دیگران است. همچنین در صورت علاقه مردم نسبت به یک برنامه یا مطلب، شخص منتشرکننده می‌تواند از این محبوبیت کسب درآمد کرده و ارز استیم را دریافت کند.

درواقع اگر بخواهیم به صورت دقیق به اهداف این ارز اشاره کنیم باید از شیوه‌های نوین کسب درآمد و افزایش بازدید مطالب و دانش کاربران مختلف نام ببریم. زیرا این پلتفرم با ایجاد یک فضای کلی در شبکه بلاک چین، به تمام کاربران خود اجازه می‌دهد که اطلاعات و مطالب خود را برای تمام کاربران بازار ارزهای دیجیتال به نمایش بگذارند.

پشتوانه استیم (STEEM) چیست؟

همانطور که گفتیم ارز و پلتفرم استیم برپایه یک شبکه بلاک چین فعالیت دارند. این شبکه به صورت کاملا مستقل فعالیت کرده و هیچ نهادی بر آن تسلط ندارد. اما یکی از عواملی که حامی و پشتیبان این ارز دیجیتال به شمار می‌رود صرافی‌های دیجیتال است.

درواقع هنگامی که صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی این ارز و پلتفرم را در لیست خود قرار دهند، این ارز و پلتفرم جزو ارزهای معتبر شناخته شده و کاربران بیشتری زا به سمت خود جذب می‌کند. از سوی دیگر افزایش کاربران و سرمایه‌گذاران این ارز باعث افزایش حامیان و پشتیبان‌های استیم هم خواهد شد.

ارزش استیم چگونه تعیین می شود؟

توکن STEEM در مدت زمان کمی پس از ارائه توانست توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به سمت خود جذب کند، اما اگر بخواهیم به صورت دقیق بیان کنیم که ارزش آن چقدر است باید به میزان تقاضای مردم و خرید و فروش آن در بازار ارزهای دیجیتال توجه کنیم.

زیرا هرگاه که میزان خرید و فروش این ارز افزایش یابد می‌توان نتیجه گرفت این ارز دارای ارزش صعودی است. همچنین هرگاه که معاملات مربوط به این ارز و پلتفرم کاهش یافتف باید نتیجه گرفت که محبوبیت این ارز با کاهش و نزول رو‌برو است.

تکنولوژی استیم چگونه کار می کند؟

ارز STEEM و پلتفرم آن به صورت یک پایگاه یا فضای بسیار گسترده برای انتشار مطالب مختلف( در هر زمینه‌ایی) عمل می‌کند. به زبان ساده‌تر کسانی که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارند، اما سرمایه کافی برای انجام این کار را ندارند می‌توانند در این پلتفرم ثبت نام کرده و با انتشار مطالب جالب خود، بازدیدکنندگان و سرمایه‌گذاران زیادی را به سمت خود جلب کنند. به همین ترتیب و با رشد بازدیدکنندگان هر اکانت، میزان درآمد هر شخص از انتشار مطالب افزایش خواهد یافت.

قابلیت ها و مزایای استیم

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند به رشد و صعود یک ارز دیجیتال یا پلتفرم کمک کند میزان قابلیت‌ها و مزایایی است که به کاربران بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. ارز دیجیتال استیم و پلتفرم وابسته به آن به سبب قابلیت‌های بسیار جذابی که برای کاربران خود ایجاد کرده‌اند به یکی از پرفروش‌ترین و پررونق‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال تبدیل شده‌اند.

به اشتراک‌گذاری پست

اصلی‌ترین و جالب‌ترین قابلیتی که در پلتفرم استیمیت وجود دارد به اشتراک‌گذاری پست‌های متفاوت است. درواقع در این قابلیت کاربران می‌توانند مطالب، عکس‌ها و دیتاهای مختلفی را به اشتراک گذاشته و برای تمام مردم نمایش دهند، پس از آن هرچقدر که این پست‌ها برای کاربران جالب باشد و به آن رای دهند، پلتفرم استیمیت بابت هر رای و افزایش محبوبیت پست، به شخص پاداش و جایزه می‌دهد.

رای و نظارت بر پست‌های دیگران

تصور کنید پستی به تازگی به اشتراک گذاشته شده است و شما اولین شخصی هستید که به آن رای داده و باعث افزایش بازدید نسبت به آن می‌شوید. پلتفرم استیمیت برای این عملکرد هم جوایز خوبی در نظر گرفته است. درواقع هرگاه رای یا نظر شما بتواند به افزایش محبوبیت و بازدید یک پست کمک کند، پلتفرم به صورت خودکار ارز دیجیتال استیم را به شما هدیه می‌دهد.

خرید ارزهای دیجیتال

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که در این پلتفرم وجود دارد فروشگاه آنلاین آن است. درواقع کاربران می‌توانند در این بازار ارز STEEM یا توکن STEEM را خریداری کرده و آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال STEEM چه کسانی هستند؟

ایده خلق و ارائه ارز دیجیتال استیم در سال 2014 به ذهن دو نخبه دیجیتال، یعنی ند اسکات و دن لاریمر خطور کرد. هر دو این اشخاص از فعالان عرصه‌ ارزهای دیجیتال و اقتصاد بوده و جزو مدیران برتر شرکت آمازون به شمار می‌رفتند. آنها در سال 2014 اولین پروژه مشترک با آغاز کرده و تا سال 2017 با یکدیگر همکاری داشتند.

امنیت شبکه استیم چگونه است؟

خرید STEEM

همانطور که گفتیم استیم برپایه یک شبکه بلاک چین مستقل فعالیت دارد. به همین سبب ماینرهایی که در این شبکه فعالیت داشته‌اند میزان امنیت این شبکه را افزایش دادنند. البته این روال مروبط به زمانی بود که این ارز هنوز توسط جاستین سان خریداری نشده بود، با خرید این ارز توسط جاستین سان، ارز استیم برای انجام معاملات ارزی خود نیاز به شاهدان مختلف نداشت و از اثبات سهام استفاده می‌کرد. همین امر باعث شد که میزان امنیت این شبکه رشد چشمگیری داشته باشد.

چه تعداد توکن استیم در گردش است؟

این ارز از زمان ارائه تاکنون درگیر نوسان‌ها و تغییرات زیادی بود، اما با افزایش اطلاعات کاربران در مورد قابلیت‌هایش، عرضه این محصول رشد چشمگیری یافت. در زمان نوشتار این مقاله عرضه کل این ارز در حدود 409,190,981 واحد بوده که حدود 394,951,699 از آن در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال استیم

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که برای کاربران وجود دارد این است که چگونه می‌توانند این ارز و پلتفرم کاربردی را خریداری کنند؟ پاسخ بسیار ساده است، درواقع خرید ارز دیجیتال استیم از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی قابل انجام است. البته به دلیل شرایط تحریمی که علیه کشور ایران وجود دارد، دسترسی به صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی کمی دشوار است. به همین سبب توصیه می‌شود که کاربران برای خرید ارز دیجیتال استیم به صرافی‌های ایرانی مراجعه کنند.

همچنین یکی دیگر از راه‌های خرید ارز دیجیتال استیم مراجعه مستقیم به دارندگان این ارز است، در این روش( که البته چندان مورد اطمینان نیست) کاربران می‌توانند به صورت مستقیم به دارندگان این ارز مراجعه کرده و بدون پرداخت کارمزد ارز موردظنر را خریداری کنند.

فروش ارز دیجیتال استیم

فروش ارز دیجیتال استیم یکی دیگر از شیوه‌های کسب درآمد است. به زبان ساده‌تر از آنجایی که ارز دیجیتال استیم محبوبیت زیادی در بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال داردف سرمایه‌گذاران زیادی قصد خرید این ارز و پلتفرم دیجیتال را دارند. به همین سبب دارندگان این ارز می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از تعیین میزان ارز استیم برای فروش، ارز خود را در لیست فروشی‌های ارز دیجیتال قرار دهند.

نحوه خرید استیم از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بکارگیری کادر مجرب و ایجاد شیوه‌های آسان خرید و فروش، سود خوبی را برای خود ایجاد کرده است. کاربرانی که قصد خرید استیم از طریق صرافی تبدیل را دارند می‌توانند به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، میزان ارز مورد نظر و بهترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کرده و نهایتا ارز مورد نظر را به کیف پول خود منتقل کنند.

همچنین این صرافی برای سرمایه‌گذارانی که تجربه چندانی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال ندارندف قابلیت خرید آسان را ایجاد کرده است که به واسطه آن کاربران می‌توانند در راحت‌ترین حالتت ممکن ارز دیجیتال استیم را خریداری کنند.

روش نگهداری استیم ( چگونه استیم را نگهداری کنیم؟ )

نگه‌داری ارز دیجیتال یا پلتفرم استیم یکی از اصلی‌ترین کارهایی است که دارندگان این ارز موظف به انجام آن هستند. به همین دلیل برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال کیف پول‌های نرم افزاری و سخت‌ افزاری مختلفی را در قالب نسخه موبایل، دسکتاپ و مرورگر ارائه کرده و به کاربران خود این امکان را می‌دهند که از دارایی‌های خود محافظت کنند.

انواع کیف پول استیم

همانطور که گفته شد برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال برای حفظ و نگه‌داری ارز دیجیتال steem یا پلتفرم آن کیف پول‌های مخصوصی را تولید و عرضه کرده‌اند. در قسمت زیر به بیان بهترین کیف پول‌های مخصوص برای نگه‌داری ارز steem می‌پردازیم:

 • کیف پول ترزور Trezor
 • کیف پول لجر ننو Ledger Nano
 • کیف پول کیپ کی KeepKey
 • کیف پول رابین هود Robinhood
 • کیف پول اکسودوس Exodos

کارمزد خرید و فروش استیم

معامله استیم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش استیم در صرافی تبدیل

همانطور که گفتیم صرافی تبدیل با جمع‌آوری کادری مجرب، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. علاوه بر آن انجام معاملات ارزی در این صرافی شامل مزایایی است که در قسمت زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • افزایش امنیت معاملات
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • مشاهده میزان کارمزد

آیا خرید استیم بدون احراز هویت ممکن است؟

انجام فرایند احراز هویت یکی از اصلی‌ترین شاریطی است که دولت ایران برای سرمایه‌گذاران خود ایجاد کرده است. درواقع کاربران ایرانی باید پیش از اقدام به خرید و فروش در صرافی، ابتدا تمامی اطلاعات شخصی خود را در صرافی ثبت کرده و از بروز کلاهبرداری جلوگیری کنند. به همین سبب انجام خرید و فروش استیم بدون فرایند احراز هویت در ایران امکان‌پذیر نیست.

آینده استیم چگونه است؟

معامله STEEM

آینده هر ارز دیجیتال یا پلتفرم، باتوجه به روندی که تاکنون طی کرده قابل پیش‌بینی است. بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که ارز استیم باتوجه به قابلیت‌های سودآوری که دارد، آینده درخشانی پیش‌روی آن قرار گرفته و در 10 سال آینده به یکی از پررونق‌ترین ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال تبدیل خواهد شد.

منابع

bitcointalk.org
steemit.com
steem.com

سوالات متداول خرید استیم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید استیم

از کجا می‌توانیم استیم بخریم؟

خرید ارز دیجیتال استیم از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی امکان‌پذیر است.

خرید سریع استیم(STEEM) چگونه امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های معتبر و انتخاب پلتفرم (خرید آسان) در صرافی تبدیل، در کمترین زمان ممکن ارز استیم را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش استیم (steem)در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله استیم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش (STEEM) اقدام کنیم؟

شما می‌توانید در هر زمان که مطابق میل خودتان است برای انجام این فرایند اقدام کنید.

ارز دیجیتال استیم (STEEM) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

این ارز از طریق کیف پول‌های دیجیتال نگه‌داری می‌شود.

آیا خرید استیم (STEEM) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه به مزیت‌ها و افزایش معاملات ارز استیم، می‌توان نتیجه گرفت که خرید و فروش این ارز در آینده سودآور خواهد بود.

آیا می‌توان استیم (STEEM) را استخراج کرد؟

خیر. انجام فرایند ماینینگ استیم قابل انجام نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

44 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

مهسا ر

44 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله