PDAicon

خرید و قیمت پلی دپ - PDA

خرید ارز دیجیتال پلی دپ PlayDapp

خرید ارز دیجیتال پلی دپ (PDA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پلی دپ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پلی دپ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پلی دپ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پلی دپ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پلی دپ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 PDA = 3,817 IRT

PDAicon

پلی دپ

خرید آسان پلی دپ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پلی دپ

اطلاعات بازار پلی دپ

حجم ۲۴ ساعته (PDA) 2,696,666.3000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 178,690.7504
تغییرات ۱ روزه -2.51 %
قیمت آخرین معامله 0.0659 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 3,841 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 3,817 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پلی دپ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

PDAicon

PDA

پلی دپ

تومان --

PDAicon

PDA

پلی دپ

قیمت دلاری

0.06509 USDT

قیمت تومانی

تومان 3,800

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.507 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال پلی دپ

یکی از عواملی که در سال‌های اخیر به رشد و صعود بازار ارزهای دیجیتال کمک کرد این بود که علاوه بر امکان خرید و فروش ارزهای مختلف و انتقال سود، امکان بازی و سرگرمی نیز در آن وجود داشت. درواقع بسیاری از کاربرانی که چندان تجربه‌ایی در معاملات ارزی نداشتند، می‌توانستند از طریق بازی‌ها و خدماتی که در پلتفرم‌های مختلف بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، به ارزهای مختلف دست یافته و به سود برسند.

اما پلتفرم‌ها یا رمزارزهای مرتبط با بازی و سرگرمی چگونه عمل می‌کنند؟ درواقع سبک کاری این پلتفرم‌ها به گونه‌ایی است که با بکارگیری یک قابلیت‌های جدید، سعی دارد سرمایه‌گذاران بیشتری را به سمت خود جذب کند. بنیان‌گذاران این پلتفرم‌ها با بکارگیری قابلیت و ویژگی‌های نوین، سبک جدیدی از سرمایه‌گذاری را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کردند.

رمزارز یا پلتفرم پلی دپ (PlayDapp) یکی از رایج‌ترین و البته جذاب‌ترین پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است که توانست در مدت زمان کمی، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به سمت خود جلب کند. به همین سبب قصد داریم در این مقاله به بررسی عملکرد آن بپردازیم:

پلی دپ ( PDA ) چیست؟

ارز پلی دپ

همانطور که گفتیم سبک کاری بازار ارزهای دیجیتال به گونه‌ایی است که خرید و فروش بسیاری از ارزهای دیجیتال در آن انجام می‌شود. اما بسیاری از اشخاص به دلیل عدم تجربه یا عدم سرمایه کافی، ترجیح می‌دهند که خرید و فروش خاصی در این بازار انجام نداده و از روش‌های دیگری کسب درآمد کنند. اما چگونه می‌توان در این بازار پر از هیاهو به درآمد رسید؟

یکی از قابلیت‌های جذابی که برنامه‌نویسان و بنیان‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران خود بکارگرفتند، ارائه بازی‌‌های جذاب بود. پلتفرم پلی دپ یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های دیجیتال است که شامل بازی‌های مختلف در سبک‌های متنوع بوده و فضای هیجان‌انگیزی را برای کاربران خود ایجاد می‌کند.

کاربران می‌توانند با ورود و ثبت نام در این پلتفرم، بازی‌های مختلف را انجام داده و در صورت برد، ارز دیجیتال پلی دپ را به صورت رایگان دریافت کنند. البته لازم به ذکر است که این پلتفرم برپایه بلاک چین اتریوم قرار گرفته و کاربران آن می‌توانند با هر بار برد در بازی‌های مختلف، ارز اتریوم را نیز به صورت رایگان و در واحد‌های اندک دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش پلی دپ ( PDA )

تاریخچه پیدایش پلی دپ به سال 2017 بازمی‌گردد. در آن سال یک تیم 40 نفره متشکل از طراح، بنیان‌گذار، مدیر فنی و غیره گردهم آمده و این رمزارز دیجیتال را بنا نهادند. پلی دپ در ابتدا به صورت یک کیت توسعه ساخته شد و پس از انجام آزمایشات لازم و برسی قابلیت‌های مختلف آن، به صورت رسمی و در سال 2017 روانه بازار ارزهای دیجیتال شد.

پلی دپ ( PDA ) چگونه معروف و محبوب شد؟

همانطور که گفتیم بسیاری از اشخاص به دلایل مختلف قصد خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال را ندارند. علاوه بر آن بسیاری از اشخاص هم چندان آگاهی و اطلاعاتی از این بازار نداشته و به همین سبب ترجیح می‌دهند که در آن فعالیت نکنند. برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال با مشاهده این وضعیت بازی‌های مختلف را ارائه کرده و جوایز متنوعی را در کنار آن قرار دادند.

امروزه بسیاری از کسانی که در پلتفرم پلی دپ ثبت نام کنند، با برد در بازی‌ها و مرحله‌های مختلف آن، ارز دیجیتال را به صورت رایگان دریافت کرده و برای انجام بازی‌های دیگر ترغیب می‌شوند. این امر باعث می‌شود که بسیاری از اشخاص دیگر(که چندان علاقه و آگاهی نسبت به بازار ارزهای دیجیتال ندارند) با روند فعالیت‌ این عرصه آشنا شده و به آن ورود کنند.

پلی دپ به دلیل جوایز و ارزهای رایگانی که به کاربران خود می‌داد، در مدت زمان کمی محبوب شد. درواقع کاربران این پلتفرم می‌توانند با یک تیر دو نشان بزنند، یعنی هم بازی‌های هیجان‌انگیز و جذاب را تجربه کرده و هم ارز رایگان دریافت کنند.

هدف از خلق پلی دپ ( PDA )

بنیان‌گذاران پلتفرم پلی دپ در ساخت آن از قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی استفاده کردند که بتواند توجه کاربران را به خود جلب کرده، و آنها را با نحوه فعالیتشان آشنا کند. درواقع هدف آنها از خلق این پلتفرم ایجاد فضایی جذاب و هیجان‌انگیز برای کاربران و افزایش سرمایه‌گذاران و کاربران خود بود. با ارائه این پلتفرم و قرارگیری بازی‌های مختلف آن، اشخاص زیادی به ورود در این پلتفرم علاقه‌مند شده و به رشد این رمزارز هم کمک می‌کردند.

ارزش پلی دپ چگونه تعیین می شود؟

اینکه چگونه می‌توانیم ارزش یک ارز یا پلتفرم دیجیتال را تعیین کنیم موضوعی است که مستقیما با کاربران بازار ارزهای دیجیتال ارتباط دارد. درواقع آنها تعیین‌کننده میزان ارزش و بهاء یک ارز هستند. تصور کنید ارز دیجیتال پلی دپ هرروز در حال صعود است و تمامی سرمایه‌گذاران تقاضای ارائه بیشتر این ارز را دارند. خب، در چنین شرایطی باید نتیجه گرفت ارزش ارز پلی دپ در حال صعود و افزایش است.

اما برخلاف آن، تصور کنید حجم بالایی از ارز پلی دپ در بازار وجود داشته و کمتر کسی به پلتفرم آن ورود می‌کند. مطابق چنین شرایطی باید بفهمیم که پلی دپ ارزش خود را در میان سرمایه‌گذاران از دست داده و کسی تمایل به خریداری یا انجام بازی‌های آن ندارد.

قابلیت ها و مزایای پلی دپ

هنگامی که برنامه‌نویسان یا طراحان بازار ارزهای دیجیتال قصد ارائه یک پلتفرم عالی را دارند، باید قابلیت‌ها و مزیت‌هایی را در آن بکارگیرند که برای کاربران جذابیت داشته باشد. بنیان‌گذاران پلتفرم پلی دپ در ساخت این مجموعه از سرویس‌های زیر استفاده کرده‌اند:

تنوع بازی های مختلف

همانطور که گفتیم پلی دپ مجموعه‌ای از بازی‌های مختلف است. اما یکی از نکات جذابی که در مورد این پلتفرم وجود دارد این است که برای ارائه بازی‌های خود تنها به یک سبک خاص از بازی بسنده نکرده است. درواقع این پلتفرم شامل بازی‌های مختلف در سبک‌های متفاوت است که هرکدام از آنها امتیازهای بالایی را از سمت کاربران خود کسب کرده‌اند.

ارائه سرویس بازار پلی دپ

اگر حتی یکبار وارد پلتفرم پلی دپ شده باشید، قطعا بخش (Market place) یا بازار به چشمتان خورده است. کاربران می‌توانند در این بخش کاراکترها، قدرت‌ها، اسلحه‌های مختلف، قابلیت‌های کاربردی و لباس یا زره‌های مخصوص بازی را خریداری کرده و از آنها در بازی‌های خود استفاده کنند. خریداری این قابلیت‌ها به تسریع برد کاربران در بازی‌های مختلف کمک می‌کند.

پل‌های ارتباطی با شبکه پالیگان

همانطور که گفتیم پلتفرم پلی دپ مبتنی بر بلاک چین اتریوم و پالیگان است. به همین سبب کاربران این پلتفرم می‌توانند با استفاده از آن توکن‌های NFT خود را به شبکه پالیگان انتقال داده یا آنها را از این شبکه دریافت کنند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال پلی دپ ( PDA ) چه کسانی هستند؟

سانگ چانگ، سرگروه شرکت NCSOFT و کیونگ چوی مدیر مالی شرکت Supertree بنیان‌گذاران اصلی پلتفرم پلی دپ بودند. آنها پیش از این در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشتند و در سال 2017 با ارائه این پلتفرم قدم بزرگی در رشد و صعود بازار ارزهای دیجیتال داشتند.

امنیت شبکه پلی دپ چگونه است؟

خرید PDA

پلتفرم پلی دپ شامل بخش‌ها و سیستم‌های متفاوتی است که هرکدام از آنها نقش خاصی دارند. بنیان‌گذاران این پلتفرم برای حفظ امنیت پلی دپ از سیستم امنیتی و ماینرهای قوی استفاده کرده‌اند که از ورود و دسترسی اشخاص غیر جلوگیری می‌کند.

چه تعداد توکن پلی دپ در گردش است؟

حدود 347,187,864 واحد از توکن پلی دپ در بازار امروزه موجود و در حال گردش است. همچنین حدود 32,603,605 واحد از آن به صورت روزانه مورد معامله قرار می‌گیرد. عرضه کل این ارز در بازار ارزهای دیجیتال حدود 700,000,000 واحد بوده که بیشترین مقدار عرضه نیز لقب گرفته است.

خرید ارز دیجیتال پلی دپ

چگونگی خرید رمزارز و پلتفرم پلی دپ امری است که ذهن بسیاری از سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال را به خود مشغول کرد. برای خرید ارز دیجیتال پلی دپ سه راهکار اصلی وجود دارد که کاربران می‌توانند از طریق آن اقدام به خرید پلی دپ کنند:

 • در روش اول شیوه کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریم‌هایی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند.
 • در دومین کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی ( مانند تبدیل ) مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را انتخاب، و با تعیین بهترین پلتفرم برای خرید و مشاهده میزان کارمزد، که توسط صرافی تعیین می‌شود، ارز دیجیتال خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.
 • سومین شیوه، که نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد، مراجعه مستقیم به دارندگان ارز دیجیتال هایو است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال هایو به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال خود را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است.

فروش ارز دیجیتال پلی دپ

یکی از روش‌هایی که می‌تواند به دارندگان ارز دیجیتال پلی دپ در کسب درآمد کمک کند، فروش آن است. بدین صورت که کاربران می‌توانند ارزی که توسط این پلتفرم دریافت کرده‌اند را در سایت صرافی‌های معتبر قرار داده و آن را به فروش برسانند. در این روند کاربران به صورت حضوری به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، ارز خود را در لیست فروش قرار داده و منتظر بمانند که توسط خریداران مختلف خریداری شود.

نحوه خرید ارز پلی دپ از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که سال‌های زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته است. همچنین این صرافی برای تسهیل روند خرید و فروش، پلتفرم‌ها و گزینه‌های مختلفی را بکار گرفته است. کاربران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال از طریق صرافی تبدیل به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، لیست ارزهای پشتیبانی شده توسط این صرافی را مشاهده کرده و ارز دیجیتال خود را خریداری کنند.

همچنین کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه (خرید آسان) در کمترین زمان ممکن، ارز دیجیتال پلی دپ را حتی در حجم بالا خریداری کرده و به کیف پول خود منتقل کنند.

روش نگه داری پلی دپ

پلی دپ در مدت زمان کمی توانست آوازه بسیار خوبی برای خود ایجاد کند. به همین سبب بسیاری از اشخاص قصد دستیابی غیرقانونی به این پلتفرم و ارز را داشتند. به همین سبب برنامه‌نویسان پلتفرم پلی دپ کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی را برای نگه‌داری از آن ارائه داده‌اند. این کیف پول‌ها به صورت سرد و گرم ارائه شده و دارای رمزهای مختلف است.

انوع کیف پول پلی دپ

کیف پول‌های مخصوص نگه‌داری پلی دپ به صورت سرد و گرم در اختیار کاربران بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته‌اند. این کیف پول‌ها عبارتند از:

 • کیف پول متاماسک
 • کیف پول کوین‌ بیس
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول مث والت
 • کیف پول هایپر پی
 • کیف پول سیف پل
 • کیف پول آیم توکن
 • کیف پول بی.آر.دی

کارمزد خرید و فروش پلی دپ

معامله پلی دپ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ارز پلی دپ ( PDA ) در صرافی تبدیل

یکی از عواملی که سرمایه‌گذاران ایرانی را ترغیب به خرید ارزهای دیجیتال از طریق صرافی‌های ایرانی می‌کند، اعتبار صرافی و قابلیت‌ها و مزیت‌های کاربردی است. به همین سبب صرافی تبدیل قابلیت‌های زیادی را برای کاربران خود در نظر گرفته است:

 • مشاهده میزان کارمزد
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • افزایش امنیت معاملات
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل

آیا خرید پلی دپ بدون احراز هویت امکان دارد؟

یکی از قوانینی که دولت ایران برای سرمایه گذاران و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال قرار داده، انجام فرایند احراز هویت است. درواقع کاربران این بازار باید پیش از اولین معامله خود، تمام اطلاعات شخصی را در صرافی مورد نظر به ثبت رسانده و از بروز کلاهبرداری یا تقلب جلوگیری کنند. به همین سبب صرافی‌های ایرانی موظف‌اند تمامی اطلاعات دقیق را از سرمایه‌گذاران خود دریافت کرده و به ثبت برسانند. بر همین اساس باید گفت خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست.

آینده پلی دپ چگونه است؟

معامله PDA

تصور آینده یک ارز، باتوجه به تغییرات و نوسان‌هایی که در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد، کمی سخت و دشوار است. اما اگر کمی به قابلیت‌ها و مزیت‌های یک پلتفرم توجه کنیم، می‌توان آینده‌ایی از آن را ترسیم کنیم. بسیاری از اقتصاددانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که ارز و پلتفرم پلی دپ با ارتقا قابلیت‌ها و مزیت‌های خود، آینده درخشانی را برای خود ایجاد کرده و در سال‌های آینده به سوددهی بسیار خوبی خواهد رسید.

منابع :

playdapp.io
crypto.com

سوالات متداول خرید پلی دپ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید پلی دپ

از کجا می‌توانیم پلی دپ (PLA) بخریم؟

کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی اقدام به خرید ارز پلی دپ کنند. البته بسیاری از سرمایه‌گذاران قصد دارند از صرافی‌های خارجی برای خرید پلی دپ استفاده کنند. اما صرافی‌های خارجی به دلیل شرایط مختلف قابلیت پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را ندارد.

خرید سریع پلی دپ (PLA) چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی‌های معتبر ایرانی (مانند صرافی تبدیل) به بخش خرید آسان مراجعه کرده و در کمترین زمان ارز خود را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش پلی دپ (PLA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پلی دپ در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش پلی دپ (PLA) اقدام کنیم؟

کاربران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند در هر زمان، برای خرید ارز پلی دپ به صرافی‌های معتبر مراجعه کنند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

74 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

سارا م

74 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله