MAGICicon

قیمت و خرید مجیک - MAGIC

خرید ارز دیجیتال مجیک MAGIC

خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت مجیک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز مجیک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش مجیک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز مجیک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت مجیک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MAGIC = 28,601 IRT

MAGICicon

مجیک

خرید آسان مجیک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت مجیک

اطلاعات بازار مجیک

حجم ۲۴ ساعته (MAGIC) 31.9609
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 15.3523
تغییرات ۱ روزه +0.1 %
قیمت آخرین معامله 0.481 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، مجیک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

MAGICicon

MAGIC

مجیک

تومان --

MAGICicon

MAGIC

مجیک

قیمت دلاری

0.4888 USDT

قیمت تومانی

تومان 28,677

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.105 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال MAGIC توکن کاربردی پروژه Treasure و متاورس‌های زیرمجموعه و بازارگاه NFT مربوط به آن است. این ارز دیجیتال به‌عنوان رابطی میان متاورس‌های مختلف زیرمجموعه عمل می‌کند و منحصراً خریدوفروش و ساخت توکن‌های غیرمثلی این پروژه را تسهیل می‌کند.

در ادامه به ویژگی‌های این ارز دیجیتال و نحوه خریدوفروش MAGIC می‌پردازیم با ما همراه باشید.

اتریوم مجیک (MAGIC) چیست؟

ارز مجیک

مجیک منبع طبیعی و ارز محلی متاورس Treasure (ترژر) است. این ارز دیجیتال توکن‌های غیرمثلی (NFT) را فعال می‌کند و آن‌ها را از حالت فانتزی به دارایی‌هایی کاربردی و سودساز تبدیل می‌کند.

ارز مجیک (MAGIC ) به‌شکلی طراحی شده‌است که بسیار کمیاب باشد (میزان انتشار با افزایش پیچیدگی اقتصاد توکن کاهش می‌یابد). این ارز دیجیتال پلی میان متاورس‌های مختلف ایجاد می‌کند و با این کار گسترش می‌یابد.

بازی‌کنندگان می‌توانند ارز مجیک را از طریق انجام بازی، استخراج (نه به‌شکل رایج ارزهای دیجیتال بلکه در بازی) و یا مشارکت در BridgeWorld به‌دست‌آورد. زیست‌بوم Treasure تحت حاکمیت دارندگان ارز MAGIC قرار دارد.

Trasure یک زیست‌بوم غیرمتمرکز NFT است بر روی Arbitrum است که به‌شکل ویژه برای پروژه‌های متاورسی ایجاد شده‌است. همه پروژه‌های فهرست شده بر روی بازارگاه Trasure از ارز مجیک (MAGIC) در متاورس مربوط به خود استفاده می‌کنند. کنند. MAGIC تنها ارز مورداستفاده برای خریدوفروش در بازارگاه Treasure است و نقش ویژه‌ای را در کل تارنمای به‌هم‌پیوسته این مجموعه متاورس بر عهده دارد.

MAGIC چگونه کار می‌کند؟

Trasure از سه لایه اصلی تشکیل شده‌است. اولین لایه کارتریج (Cartridges) نامیده می‌شود و به‌وسیله سازندگان با استفاده از MAGIC ایجاد شده‌است. این لایه مجموعه‌ای از متاورس‌ها و بازی‌هاست. لایه میانی کنسول Treadure از تعداد زیادی جامعه ساخته شده‌است. گرچه هر یک از این جوامع شخصی‌سازی شده‌است؛ اما همه آن‌ها از MAGIC به‌عنوان منبعی مشابه در کاربردهای خود استفاده می‌کنند. لایه آخر در کنسول Treasure زیرساخت آن است. این بخش قسمتی قدرتمند از این زیست‌بوم است که موتور اقتصادی این سکو را در بر دارد و منابع و ابزارهای مورداستفاده سازندگان را نیز در خود نگهداری می‌کند.

اگر در سطح بالاتری به زیست‌بوم Treasure نگاه کنیم می‌بینیم که این اکوسیستم از توسعه پروژه‌های متاورس جدید پشتیبانی می‌کند. این پروژه‌ها هر یک سازوکار بازی ویژه خود را دارند که قابلیت توسعه NFT بازیکنان و استیک کردن توکن‌ها را دارد. گرچه هر پروژه یکتا است، اما همه پروژه‌های حاضر در بازارگاه Treasure از ارز MAGIC استفاده می‌کنند که این مسئله باعث حمایت از گسترش بلاک‌چین Arbitrum می‌شود.

تاریخچه پیدایش MAGIC (مجیک)

Treasure در ابتدا در ماه اوت سال ۲۰۲۱ به‌عنوان شاخه‌ای از پروژه loot بر روی بلاک‌چین اتریوم ایجاد شد. این پروژه بعدها در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ به بلاک‌چین Arbitrum مهاجرت کرد. تیمی خلاق به‌همراه جمعی از متخصصان فناوری به سرپرستی جان پتن (John Patten) در ایجاد این پروژه همکاری کردند. با این وجود اطلاعات زیادی راجع به سابقه و تجربیات فنی تیم پروژه پیش از انجام این پروژه منتشر نشده است.

Treasure به‌تازگی به‌عنوان مهم‌ترین پلتفرم NFT بر روی بلاک‌چین Arbitrum شناخته شده‌است که بیش از ۹۵ درصد از تراکنش‌های مربوط به NFT با ارز دیجیتال MAGIC بر روی آن انجام‌می‌شود. این پروژه مجموعه سازندگان، بازی‌ها و برندهای خود را در بازه زمانی اندکی گسترش داده است. Trasure جامعه دنبال‌کنندگانی بیش از 100 هزارنفری دارد که در حال حاضر از ۹ بازی و برند موجود در آن استفاده می‌کنند و انتظار می‌رود این رقم به‌زودی با افزایش پروژه‌های آنلاین مربوط به آن افزایش یابد.

مجیک ( MAGIC )چگونه معروف و محبوب شد؟

توجه هرچه بیشتر کاربران به بازی‌های بلاک‌چینی و پلتفرم‌های غیرمتمرکز در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ باعث محبوبیت هرچه بیشتر این پروژه‌ها به‌طور خاص پروژه Treasure شد. داغ‌شدن این پلتفرم‌ها و توجه بیشتر به متاورس باعث شد استفاده از ارز دیجیتال MAGIC به‌عنوان ارز کاربردی پروژه افزایش یابد و محبوبیت و مقبولیت این ارز دیجیتال بیشتر شود.

ارزش مجیک (MAGIC) چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال MAGIC به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله:

  • سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا:مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت ارزهای دیجیتال سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا است. هرگاه میزان تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد قیمت ارز دیجیتال رشد می‌کند و برعکس زمانی که میزان عرضه بیشتر از تقاضا شود، قیمت کاهش می‌یابد.
  • وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال:وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال هم می‌تواند در افزایش و کاهش قیمت MAGIC مؤثر باشد. معمولاً در زمان صعودی بودن کلیت بازار ارزهای دیجیتال است که رشدهای خوب این ارز رخ می‌دهد.
  • رشد پروژه Treasure و افزایش میزان کاربری:رشد پروژه Treausre و افزایش بازی‌ها و NFTهای موجود در این بازارگاه و همچنین افزایش تعداد کاربران این پروژه‌ها می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای ارز دیجیتال MAGIC ارز کاربردی این پروژه و بازارگاه شود. در این صورت طبیعی است که قیمت این ارز دیجیتال رشد می‌کند و نمودار آن صعودی می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای MAGIC

  • MAGIC توکن کاربردی پروژه Treasure و بازی‌ها و متاورس‌های زیرمجموعه آن است. در واقع ارز دیجیتال توکن است که همه این متاورس‌ها را به‌هم پیوند می‌زند و میان آن‌ها پل می‌زند. همچنین برای توسعه و خریدوفروش NFT ها از بازارگاه Treasure نیازمند ارز MAGIC هستید که این مسئله باعث می‌شود خواه‌ناخواه با رشد هر یک از این پروژه‌ها تقاضا برای MAGIC افزایش یابد؛ بنابراین MAGIC رشدپذیری بالایی دارد و می‌توان به آینده بلندمدت آن خوش‌بین بود.
  • استفاده اولیه از پلتفرم بلاک‌چین اتریوم برای توسعه ارز MAGIC و سپس مهاجرت آن به بلاک‌چین Arbitrum که پروژه‌ای بری مقیاس‌پذیری لایه دویی است باعث شده‌است که این ارز دیجیتال از نظر امنیتی و مقیاس‌پذیری جایگاه بسیار خوبی داشته‌باشد و قابل‌اعتماد باشد.
  • توجه هر چه بیشتر کاربران به کسب درآمد از بازی‌های بلاک‌چینی باعث محبوبیت این پلتفرم‌ها شده‌است که محبوبیت ارز MAGIC را تقویت می‌کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال MAGIC چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران اصلی ارز دیجیتال MAGIC و پلتفرم Treasure سه همکار به نام‌های جان پتن (John Patten)، گارپ (Gaarp) و کارل وونگ (Karel Vuong) هستند.

  • جان پتن (John Patten) هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد استراتژی پروژه است. او در دانشگاه کارشناسی هنر و کارشناسی‌ارشد روابط‌عمومی خوانده است و دوره تجزیه‌وتحلیل داده را خارج از دانشگاه گذرانده‌است. از جمله سوابق او می‌توان به امور تحقیقاتی در دانشگاه این دیانا و کارشناس امور داده و تجزیه‌وتحلیل اطلاعات در دانشکده اقتصاد و توسعه ارتباطات دانشگاه تنسی اشاره کرد. او همچنین مدیر رشد پروژه ارز دیجیتال ازموسیس بوده است.
  • گارپ (Gaarp): هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد رشد پروژه Treasure است.
  • کارل وونگ (Karel Vuong): هم‌بنیان‌گذار و مدیر عملیات شرکت است. او کارشناسی و کارشناسی‌ارشد خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه تورنتو کانادا گذرانده‌است. او تجربیات زیادی در پروژه‌های مختلف ارز دیجیتال داشته است و نقش‌های مختلفی را تجربه کرده است و حتی پیش‌تر به‌عنوان سرمایه‌گذار (Angel Investor) فعال بوده است.

امنیت شبکه MAGIC چگونه است؟

خرید Magic

ارز دیجیتال MAGIC ابتدا بر روی شبکه اتریوم ساخته شده‌است و سپس به بلاک‌چین Arbitrum مهاجرت کرده است.

بنابراین، می‌توان گفت که این ارز دیجیتال خصوصیات لایه یکی اتریوم را دارد و از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. MAGIC در لایه دوم خصوصیات Arbitrum را به ارث برده است و بنابراین می‌توان مقیاس‌پذیری خوبی را داشته‌باشد که به‌سرعت تراکنش‌ها و کاهش کارمزد این ارز دیجیتال کمک بسیاری می‌کند.

در مجموع می‌توان گفت ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) ویژگی‌های مثبت اتریوم و Arbitrum را هم‌زمان در اختیار دارد و ارز قدرتمندی را تشکیل داده است.

چه تعداد توکن مجیک (MAGIC) در گردش است؟

در حال حاضر حدود ۱۱۳ میلیون توکن MAGIC در بازار در حال گردش است. این تعداد تقریباً برابر با ۳۲ درصد از کل ۳۵۰ تریلیون توکن MAGIC است.

در آینده از مجموع توکن‌های MAGIC 33 درصد به مزرعه Treasure اختصاص داده‌می‌شود و 25 درصد برای استخراج در این پلتفرم ذخیره می‌شود. علاوه بر این تعداد ۱۷ درصد میزان عرضه به‌عنوان نقدینگی جهت استیک کردن مورداستفاده قرار می‌گیرد. ۱۵ درصد دیگر به‌عنوان سرمایه زیست‌بوم رزرو می‌شود و ۱۰ درصد باقی‌مانده به تیم اختصاص داده‌می‌شود. انتشار MAGIC مشابه سازوکار هاوینگ بیت‌کوین است و به‌صورت سالانه رخ می‌دهد.

خرید ارز دیجیتال MAGIC

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را می‌توان از صرافی‌های خارجی و داخلی مختلفی خرید. برای خرید ارز MAGIC باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام و احراز هویت کنید. اقدام به خرید ارز دیجیتال مجیک با انجام بررسی‌های لازم و در زمان مناسب می‌تواند سوددهی خوبی برای شما داشته‌باشد.

فروش ارز دیجیتال MAGIC

فروش ارز دیجیتال MAGIC نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. با افزایش شهرت این ارز صرافی‌های بیشتری آن را در لیست معاملاتی خود قرار داده‌اند. خریدوفروش این رمز ارز با انجام بررسی‌های لازم می‌تواند سود مناسبی برای شما ایجاد کند.

نحوه خرید MAGIC از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال مجیک(MAGIC) از صرافی تبدیل ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز MAGIC کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری ارز MAGIC

برای نگهداری ارز دیجیتال MAGIC می‌توانید از انواع مختلف کیف پول ارز دیجیتال استفاده‌کنید. می‌توانید این ارز دیجیتال را روی کیف پول سرد یا گرم نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید از کیف پول سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برای نگهداری ارز MAGIC استفاده‌کنید. همچنین می‌توانید دارایی مجیک خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول MAGIC

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان به کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s) اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری‌تر است والت (Trust Wallet) و متامسک نیز قابلیت نگهداری مجیک را دارند. همچنین می‌توانید ارز MAGIC خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش MAGIC

معامله مجیک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش MAGIC در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازارهای تومانی و تتری بازارهای معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده‌است. نقل‌وانتقال داخلی ارز دیجیتال به کیف پول‌های موجود در صرافی تبدیل بدون کارمزد انجام‌می‌شود.

آیا خرید ارز MAGIC بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خریدوفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال MAGIC بپردازید.

آینده ارز دیجیتال MAGIC چگونه است؟

معامله Magic

استفاده از ارز دیجیتال MAGIC برای بازی در پروژه Trasure لازم است؛ اما این ارز در عین حال می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی برای شما باشد. قیمت همه ارزهای دیجیتال پرنوسان است و همیشه در سرمایه‌گذاری در این ارزها احتمال صعود و نزول وجود دارد. با این وجود، انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال MAGIC طی چند سال آینده روند کلی صعودی داشته‌باشد و بالا رود. این یعنی در صورتی که ارز MAGIC را کوتاه‌مدتی بخرید احتمال دارد که قیمت پایین بیاید، اما در بلندمدت انتظار آن است که رشد بسیار خوبی را تجربه کند و از سرمایه‌گذاری خود سود خوبی را کسب کنید.

در نظر داشته‌باشید که ارز MAGIC کاربرد دیگری غیر از استفاده به‌عنوان سرمایه‌گذاری نیز دارد. از این ارز می‌توان برای توسعه NFT‌ها استفاده‌کرد. در واقع با استفاده هر چه بیشتر این ارز برای توسعه NFT ها عملاً کاربرد آن افزایش می‌یابد و بر روی صعودی بودن این ارز اثرگذار خواهد بود.

منابع:

وب‌سایت پروژهTreasure

Bybit

CoinmarketCap

سوالات متداول خرید مجیک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید مجیک

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز MAGIC کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده‌کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۲۰ رمز ارز مختلف از جمله ارز MAGIC پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال MAGIC چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارز MAGIC در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز مجیک در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال MAGIC در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله مجیک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز MAGIC را پیش‌بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده‌کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال‌گیری می‌توانید استفاده‌کنید.

ارز دیجیتال MAGIC چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری ارز دیجیتال مجیک در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز MAGIC خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال MAGIC می‌تواند سودآور باشد؟

پیش‌بینی می‌شود با رشد هر چه بیشتر بازار بازی‌های بلاک‌چینی تقاضا برای MAGIC طی سال‌های آینده صعودی باشد و قیمت این ارز در بلندمدت صعودی دیده‌می‌شود و سرمایه‌گذاری روی این ارز می‌تواند سود خوبی را نصیب شما کند. در عین حال رعایت جانب احتیاط در سرمایه‌گذاری همواره در همه پروژه‌ها ضروری است.

آیا می‌توان ارز دیجیتال MAGIC را استخراج کرد؟

خیر. ارز دیجیتال MAGIC از سازوکار اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند و بنابراین نمی‌توان آن را استخراج کرد. ولی به‌دست‌آوردن آن از طریق بازی یا استیک کردن امکان‌پذیر است.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

61 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

امیرعلی ش

61 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله