صرافی ارز دیجیتال تبدیل / خرید ارز دیجیتال / خرید و فروش کایبر نتورک کریستال
kncicon

خرید و فروش کایبر نتورک کریستال

KNC /  Kyber Network Crystal v2
IRTicon تومان
KNCicon کایبر نتورک کریستال
خرید آسان  کایبر نتورک کریستال
حجم ۲۴ ساعته (KNC) 179,682.50
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 112,175.78
تغییرات ۱ روزه +0.47 %

کایبر نتورک کریستال (Knc) چیست؟

ارز کایبر نتورک کریستال

برای تبادل ارزهای دیجیتال دو نوع صرافی متمرکز و غیرمتمرکز وجود دارد. کایبر نتورک (Kyber Network) روشی غیرمتمرکز است. منظور از غیرمتمرکز بودن این است که هیچ نهاد و سازمانی روی آن نظارت نمی‌کند و طرفین معامله بدون واسطه ارزهای خود را مبادله می‌کنند.

کایبر نتورک روشی برای مبادله فوری اتریوم و توکن‌های ERC-20 است. این روش نیازی ثبت‌نام ندارد و همچنین زمان زیادی برای این تبادلات لازم نیست. خوب است بدانید که ارز دیجیتال کایبر نتورک، کایبر نتورک کریستال (Knc) است.

تاریخچه پیدایش کایبر نتورک کریستال (Kyber Network Crystal)

کایبر در آگوست سال 2017 نسخه بتای شبکه آزمایشی خود را به‌طور موفقیت‌آمیز عرضه کرد. تیم این شبکه برنامه‌ریزی کرده بود تا در سه‌ ماهه اول سال محصولات خود را عرضه کند. این شبکه بر روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده است و با استفاده از این محصول می‌توان تراکنش‌های بین اتریوم و توکن‌های ERC-20 را انجام داد.

در حال حاضر دفتر مرکزی شبکه کایبر در سنگاپور است. تیم این شبکه متشکل از چندین مشاور اجرایی، مهندس و طراح است و بیش از 50 کارمند در این شرکت مشغول به کار هستند.

هدف از خلق کایبر نتورک کریستال ( KNC)

هدف از خلق شبکه کایبر نتورک کریستال این بود که مبادلات ارز دیجیتال را ساده کند. مثلاً اتریوم و توکن‌های ERC-20 را با یکدیگر مبادله کنند و به‌صورت یکپارچه و با ترکیب با دیگر پروتکل‌ها فعالیت کنند. همچنین این شبکه بستر بازی را مهیا کرد که این بستر باز، امکان استفاده از این فنّاوری و پروتکل هوشمند را برای تمام شبکه‌ها امکان‌پذیر کرده است.

پشتوانه کایبر نتورک کریستال ( KNC) چیست؟

 1. تضمین معاملات غیرمتمرکز با استفاده از استخرهای تأمین نقدینگی متنوع 2. تضمین ادغام معاملات غیرمتمرکز با معاملات داخل بلاکچین 3. تضمین همیشه در دسترس بودن نقدینگی.

همچنین، صرافی‌های معتبری مثل بایننس، هیوبی و اوکی اکس از این ارز دیجیتال به‌صورت کامل پشتیبانی می‌کنند.

ارزش کایبر نتورک کریستال چگونه تعیین می‌شود ؟

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری KNC شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 0 درصد در رتبه 4337 بازار قرار دارد و سهم 0 درصدی از کل بازار را نیز در اختیار دارد. در این لحظه هر واحد از ارز کایبر نتورک کریستال 0.922000 دلار، با احتساب نرخ تتر 35.424 تومان معادل 32.660 تومان است و حجم مبادلات روزانه این ارز 28.03 هزار دلار است.

قابلیت‌ها و مزایای کایبر نتورک کریستال

 1. این شبکه در وهله اول برای اتریوم ساخته‌شده است اما هر زنجیره بلوک که مبتنی بر قرارداد هوشمند است می‌تواند آن را ترکیب کند.
 2. شبکه کایبر نتورک کریستال این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بدون نیاز به استفاده از صرافی‌ها، ارزهای دیجیتال را با یکدیگر عوض کنند.
 3. شبکه کایبر به جهت بازگرداندن بهترین قیمت و مطابقت خریداران و فروشندگان، تمام ذخایر را بررسی می‌کند و بهترین قیمت را بین ذخایر گوناگون بازمی‌گرداند.
 4. در شبکه کایبر نتورک، یکی اصلی‌ترین عملکرد این شبکه تغییر فوری توکن‌ها بدون ثبت‌نام است که به‌وسیله آن هر کاربر می‌تواند با استفاده از کیف پول اتریوم مثل متامسک و تراست والت این کار را انجام دهد.
 5. با استفاده از کایبر سواپ (Cyber Swap) می‌توان با استفاده از کارت‌بانکی به‌صورت مستقیم اتریوم خرید که پس‌ازآن کاربران می‌توانند برای خرید کایبر نتورک از آن استفاده کنند. همچنین، صرافی‌های معتبری مثل بایننس، هیوبی و اوکی اکس از این ارز دیجیتال به‌صورت کامل پشتیبانی می‌کنند.
 6. کاربرانی که توکن KNC را در اختیار دارند می‌توانند توکن‌های خود را در کایبر دائو (KyberDAO) به اشتراک بگذارند تا در مورد پیشنهادهای گوناگونی که به توسعه و بهره‌برداری از شبکه کایبر مربوط است، رأی خود را ثبت کنند. استاکرها زمانی پاداش کامل دریافت می‌کنند که به تمام پیشنهادها در هر دوره رأی دهند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال Knc چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال لوی لو (Loi Luu)، ویکتور تران (Victor Tran) و یارون ولنر (Yaron Velner) هستند که در ادامه به رزومه این اشخاص می‌پردازیم.

 • لویی لوو: مشاور و محقق پروژه های مختلف بلاکچین است. این شخص برای قراردادهای هوشمند اتریوم اولین تحلیلگر امنیتی منبع باز (Oyente) را توسعه داد. همچنین در کنار سایر پروژه ها توانست در کشف و تأسیس اسمارت‌پوول (SmartPool) شریک باشد.
 • ویکتور ترَن: مدیر سیستم لیونکس و مهندس ارشد در برنامه‌نویسی بک‌اِند است. وی مدیر ارشد گروه‌های دیجیتالی و فناوری گلیکسی (Glixy) بوده است. همچنین این شخص از توسعه‌دهندگان چندین پروژه در ویتنام است.
 • یارون ولنر: مدیرعامل پروتکل بی (B.Portocol) است. پروتکل بی یک پروتکل پشتیبانی نقدینگی است. یارون ولنر محقق فوق دکتری بوده است. او در شبکه کایبر از سمت مدیر ارشد کناره‌گیری کرد اما در حال حاضر به‌عنوان مشاور در این شبکه مشغول به کار است.

تیم این شبکه از چندین مشاور، مهندس و طراح تشکیل‌شده است. همچنین در این شبکه بیش از 50 کارمند و نیرو مشغول به کار هستند.

امنیت شبکه کایبر نتورک کریستال چگونه است؟

ارز کایبر نتورک کریستال

به‌عنوان یک توکن ERC-20، کایبر روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده و توسط این بلاکچین ایمن و پشتیبانی شده است. همچنین شبکه کایبر از یک مدل اعتماد و امنیت گسترده استفاده می‌کند و با استفاده از آن، در هر دو سطح پروتکل و قرارداد هوشمند از کاربران خود در برابر رفتارهای بد مدیران و یا صرافی‌ها محافظت می‌کند.

این پلتفرم را چندین شرکت امنیتی شخص ثالث و محققان مثل چین سکیوریتی موردبررسی قراردادند و تشخیص داده‌اند این پلتفرم ایمن است و بنابراین آسیب‌پذیر نیست.

چه تعداد توکن کایبر نتورک کریستال در گردش است؟

این شبکه از سال 2021 دارای 210 میلیون توکن KNC است. به‌جز این تعداد، بیش از 200 میلیون توکن نیز در این گردش وجود دارد. ارز دیجیتال KNC پویا است و پلتفرم کایبر دائو (KyberDAO) توانایی رأی دادن در افزایش و کاهش عرضه برای هدایت نوآوری را دارد. همچنین این پلتفرم این توانایی را دارد که نقدینگی را راه‌اندازی کند و پاداش‌هایی را به اولین پذیرندگان پروتکل‌های جدید دهد.

در سال 2017 کایبر عرضه اولیه سکه خود را به پایان رساند و توانست 52 میلیون دلار با فروش هر توکن به ارزش 0.00166 اتریوم کسب کند که جزئیات آن به شرح زیر است:

 • در عرضه اولیه سکه (ICO) ۶۱.۰۶ درصد توکن‌ها فروخته شد.
 • برای بنیان‌گذاران، سرمایه‌گذاران و مشاوران ۱۹.۴۷ درصد ذخیره شد.
 • برای شرکت نیز ۱۹.۴۷ درصد ذخیره شد.

خرید ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال

 1. نصب برنامه
 2. ایجاد حساب کاربری در صرافی موردنظر
 3. انجام مراحل احراز هویت
 4. شارژ کیف پول ریالی
 5. خرید و پرداخت ارز موردنظر

فروش ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال

 1. نصب برنامه
 2. ایجاد حساب کاربری در صرافی موردنظر
 3. انجام مراحل احراز هویت
 4. انتخاب روش دریافت ریال (دریافت از طریق کیف پول ریالی و یا شبای بانکی)
 5. انتقال ارز KNC و تائید در شبکه بلاکچین
 6. تسویه ریالی توسط صرافی و یا کیف پول موردنظر

نحوه خرید کایبر نتورک کریستال از صرافی تبدیل

 1. ابتدا در صرافی تبدیل یک حساب کاربری بسازید.
 2. سپس مراحل احراز هویت را انجام دهید.
 3. کیف پول ریالی خود را از طریق حساب بانکی شارژ کنید.
 4. سپس به قسمت خرید آسان بروید و سفارش خرید ارز کایبر نتورک کریستال را ثبت کنید.

روش نگهداری کایبر نتورک کریستال: چگونه از کایبر نتورک کریستال نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از ارز کایبر نتورک کریستال (KNC)، می‌توانید از کایبر سواپ و یا kyber Swap استفاده کنید. با استفاده از کایبر سواپ می‌توانید توکن‌های اتریوم را به‌طور مستقیم و با استفاده از کارت اعتباری خریداری کنید تا در زمان دیگر بتوانید برای تبادلات ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال از آن‌ها استفاده کنید.

انواع کیف پول کایبر نتورک کریستال

پس از خرید ارز کایبر نتورک کریستال نیاز دارید که این ارز را ذخیره کنید. در ادامه لیست کیف پول هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند را می توانید مشاهده کنید.

 • کیف پول نرم‌افزاری متامسک (MetaMask)
 • کیف پول اتمیک (Atomic)
 • کیف پول تراست والت (Trust)
 • آموزش کیف پول سیف‌پال (SafePal)
 • کیف پول لجر Ledger))

کارمزد خریدوفروش کایبر نتورک کریستال

کارمزد در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

مزایای خریدوفروش کایبر نتورک کریستال در صرافی تبدیل

 1. امکان خریدوفروش این ارز به‌صورت 24 ساعته و در تمام‌روزهای هفته وجود دارد.
 2. این ارز را می‌توان به‌صورت ریالی معامله کرد.
 3. پشتیبانی 24 ساعته.

آیا خرید کایبر نتورک کریستال بدون احراز هویت ممکن است؟

در بعضی از صرافی‌ها خرید ارز KNC بدون احراز هویت امکان‌پذیر است.

آینده کایبر نتورک کریستال چگونه است؟

معامله KNC

آینده این ارز دیجیتال به توسعه پلتفرم و بستر آن یعنی کایبر نتورک وابسته است. یکی از مهم‌ترین مشکلات سر راه دیفای کم بودن میزان نقدینگی است. همچنین این پلتفرم، امنیت و سرعت بالایی دارد. شبکه کایبر نتورک مواردی را برای انجام معاملات تضمین می‌کند که عبارت‌اند از: 1. تضمین معاملات غیرمتمرکز با استفاده از استخرهای تأمین نقدینگی متنوع 2. تضمین ادغام معاملات غیرمتمرکز با معاملات داخل بلاکچین 3. تضمین همیشه در دسترس بودن نقدینگی.

با استفاده از ارز KNC، کاربران دیگر نیازی به سایر پلتفرم‌های معاملاتی برای تبدیل و انتقال دارایی خود ندارند و با استفاده از کیف پول اتریوم خود می‌توانند تمام این کارها را انجام دهند. حجم معاملات و تقاضا با گسترش و فراگیر شدن کاربردهای پروتکل دیفای بیشتر خواهد شد.

سخن پایانی

برای تبادل ارزهای دیجیتال دو نوع صرافی متمرکز و غیرمتمرکز وجود دارد. کایبر نتورک (Kyber Network) روشی غیرمتمرکز است. کایبر نتورک روشی برای مبادله فوری اتریوم و توکن‌های ERC-20 است. به‌طوری‌که این روش نیازی ثبت‌نام ندارد و همچنین زمان زیادی برای این تبادلات لازم نیست. علاوه براین ارز دیجیتال کایبر نتورک، کایبر نتورک کریستال (Knc) است.

هدف از خلق شبکه کایبر نتورک کریستال این بود که مبادلات ارز دیجیتال را ساده کند. بنیان‌گذاران ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال لوی لو (Loi Luu)، ویکتور تران (Victor Tran) و یارون ولنر (Yaron Velner) هستند.

این شبکه بر روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده است و با استفاده از این محصول می‌توان تراکنش‌های بین اتریوم و توکن‌های ERC-20 را انجام داد. به‌عنوان یک توکن ERC-20، کایبر روی بلاکچین اتریوم ساخته‌شده و توسط این بلاکچین ایمن و پشتیبانی شده است.

برای نگهداری از ارز کایبر نتورک کریستال (KNC)، می‌توانید از کایبر سواپ و یا kyber Swap استفاده کنید. این شبکه از سال 2021 دارای 210 میلیون توکن KNC است. به‌جز این تعداد، بیش از 200 میلیون توکن نیز در این گردش وجود دارد. همچنین کیف پول هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند عبارت‌اند از:

 • کیف پول نرم‌افزاری متامسک (MetaMask)
 • کیف پول اتمیک (Atomic)
 • کیف پول تراست والت (Trust)
 • آموزش کیف پول سیف‌پال (SafePal)
 • کیف پول لجر (Ledger)

توکن KNC را می‌توان از صرافی هایی مانند صرافی تبدیل، صرافی بایننس، کوین بیس پرو، هوبی گلوبال و کراکن خریداری و معامله کرد. مقدار کارمزدی که کاربران در هنگام خریدوفروش ارز کایبر نتورک کریستال در صرافی تبدیل باید پرداخت کنند 0.25% می‌باشد.

با استفاده از کایبر سواپ (Cyber Swap) می‌توان با استفاده از کارت‌بانکی به‌صورت مستقیم اتریوم خرید که پس‌ازآن کاربران می‌توانند برای خرید کایبر نتورک از آن استفاده کنند.

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم کایبر نتورک کریستال (KNC) بخریم؟

توکن KNC را می‌توانید از صرافی تبدیل با سرعت و امنیت بالا خریداری و معامله کنید.

خرید سریع کایبر نتورک کریستال (KNC) چطور امکان‌پذیر است؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل سریع‌ترین و ایمن‌ترین پلتفرم خرید و معامله کایبر نتورک کریستال است. ایرانیان می‌توانند با استفاده از این پلتفرم با خیال راحت KNC را خرید و معامله کنند.

کارمزد خریدوفروش کایبر نتورک کریستال (KNC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش کایبر نتورک کریستال ( KNC) اقدام کنیم؟

شما به کمک صرافی تبدیل، در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید این ارز دیجیتال را خریدوفروش کنید.

ارز دیجیتال کایبر نتورک کریستال ( KNC) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری ارز کایبر نتورک کریستال، می‌توانید از کایبر سواپ و یا kyber Swap استفاده کنید. همچنین می‌توانید این ارز را در کیف پول‌های معتبری مانند کیف پول‌های لجر، تروزر، کوینومی، تراست والت و متامسک و یا کیف پول خود در صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید کایبر نتورک کریستال (KNC) می‌تواند سودآور باشد؟

بله. این شبکه پتانسیل خوبی از خود نشان داده است؛ بنابراین می‌تواند فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری و سودآوری باشد.

آیا می‌توان کایبر نتورک کریستال ( KNC) را استخراج کرد؟

خیر. این ارز دیجیتال قابلیت استخراج ندارد.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله