icxicon

قیمت و خرید آیکون - ICX

خرید ارز دیجیتال آیکون ICON

خرید ارز دیجیتال آیکون (ICX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آیکون به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آیکون بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آیکون اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آیکون هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آیکون به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ICX = 12,814 IRT

icxicon

آیکون

خرید آسان آیکون
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آیکون

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آیکون می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

icxicon

icx

آیکون

تومان --

icxicon

icx

آیکون

قیمت دلاری

0.2352 USDT

قیمت تومانی

تومان 13,377

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.393 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیای رمز ارزها روزبه‌روز در حال بزرگ شدن و افزایش است، جالب است بدانید که از سال 2018 تا به امروز در حدود 2000 رمز ارز جدید به این بازار وارد شده‌اند. هر یک از این ارزها دارای ویژگی منحصر و مختص خود هستند. آیا تا به حال به سیستمی فکر کرده‌اید که در آن تمام موسسات و سازمان‌های جامعه یکپارچه بوده و به هم مرتبط باشند؟ ارز دیجیتال آیکون ساخته شده است تا این تصور را به واقعیت تبدیل کند. در این مقاله از صرافی تبدیل بیشتر با ارز ICONآشنا خواهید شد.

آیکون (ICX) چیست؟

آیکون را می‌توان یک ارز دیجیتال بلند پروازانه معرفی کرد. این ارز دیجیتال به وجود آمده است تا ابر اتصالات جهانی را ایجاد کند. این ارز با نام اختصار ICX یا اتریوم کره جنوبی نیز شناخته می‌شود. این ارز دیجیتال برای ایجاد ارتباطات گسترده میان سازمان‌های مختلف در سراسر جهان به وجود آمده است. این ارز ویژگی‌های منحصربه‌فرد و مزایای بسیاری دارد که در ادامه توضیحات بیشتری ارائه می‌دهیم.

تاریخچه پیدایش آیکون(ICON)

آیکون از سال 2016 تاسیس شد و سپس برای اولین بار در سال 2017 تنها 50% از توکن‌های این مجموعه به صورت عرضه اولیه به فروش رسید. این ارز توسط تیم مالی دیلی DAILY در کره جنوبی تاسیس شد و در حدود 45 تیم و پشتیبان متخصص برای بهبود این رمز ارز در تلاش هستند. این تیم رمز ارز کوین وان را نیز تاسیس کرده است و هم‌اکنون در کشورهای سوئیس و کره جنوبی مشغول فعالیت است.

آیکون 2.0 چیست؟

ارز آیکون

نسخه اولیه آیکون را می‌توان تنها یک نسخه آزمایشی دانست، در سال 2020 برای اولین بار آیکون 2.0 معرفی شد. این شبکه و ارز دیجیتال نسخه تکمیل شده و بدون ایراد آیکون محسوب می‌شود. این نسخه تفاوت‌های شاخصی با نسخه اولیه دارد که می‌توان به تغییر در زبان برنامه‌نویسی از پایتون به GO اشاره کرد. همچنین یکی دیگر از تغییرات مثبت این شبکه را می‌توان اپن سورس بودن آن اشاره کرد که تمامی معاملات و فعالیت‌ها را به صورت شفاف به نمایش در می‌آورد.

آیکون چگونه معروف و محبوب شد؟

اگر بخواهیم در مورد معروفیت این رمز ارز سخن بگوییم می‌توانیم به قابلیت یکپارچه‌سازی آن اشاره کنیم. ارز ICX به دنبال ساختن آینده با ادغام و ترکیب شبکه‌ها و سازمان‌های مختلف است. همچنین این رمز ارز برای تسهیل در شبکه‌ها و اتصالات به وجود آمده است، ویژگی که در هیچ‌یک از ارزهای دیجیتال پیش از آن وجود نداشت.

آیکون چگونه کار می‌کند؟

ارز آیکون با بلاک چین اختصاصی Loopchain کار می‌کند، از این رو برخی قوانین و سازوکارهای اختصاصی دارد که در این بخش در مورد آن‌ها به صورت اختصاری توضیح می‌دهیم.

 • جامعه آیکون: جامعه آیکون یعنی مجموعه‌ای از نودها که با ساختار اختصاصی خود پروژه‌های خود را اداره و کنترل می‌کنند.
 • نود جامعه: این نودها قابلیت ایجاد معامله و تراکنش را دارند؛ اما امکان تایید و رای دهی ندارند.
 • نمایندگان جامعه: این نمایندگان توسط افراد جامعه انتخاب شده و قابلیت احراز هویت معاملات و رای دهی را دارند.
 • جمهوری آیکون: منظور از جمهوری یک کانال جامع است که ارتباط بین جوامع را تسهیل می‌بخشد؛ اما امکان اداره آن را ندارد.
 • نود شهروند: نود شهروند به افراد جامعه امکان معامله و انجام تراکنش را می‌دهد؛ اما این نودها اجازه رای دادن در حاکمیت را ندارند.

هدف از خلق آیکون(ICX)

هر رمز ارزی برای هدف ویژه‌ای ساخته شده است. این رمز ارز به دنبال هدف ساخت شبکه‌ای بزرگ‌تر بوده و به دنبال مدیریت آن است. پروژه‌های آیکون به وسیله بلاکچین‌های مختلف انجام می‌گیرد که توسط صرافی‌های غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند. در این صرافی‌ها، رمز ارزهای ذخیره‌ای برای هر بلاکچین وجود دارد، به همین دلیل سرعت مبادلات ارزی بسیار بالا است.

پشتوانه آیکون چیست و چه کسانی پشت آیکون هستند؟

همان‌طور که گفتیم این ارز دیجیتال توسط تیمی بسیار قوی طراحی و تاسیس شده است. تیم دیلی تجربه‌ای موفق در ساخت و عرضه ارز دیجیتال کوین وان داشتند. از این رو می‌توان بزرگ‌ترین پشتوانه ارز ICON را تیم مجرب و مهندسان و مشاوران آن دانست. علاوه بر تیم موسس، دو حامی بزرگ این رمز ارز Pantera Capital Portfolio و Kenetic Capital Portfolio هستند.

ارزش آیکون(ICX) چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال آیکون توسط معاملات آن دوره مشخص می‌شود. به عنوان مثال اگر دارندگان این ارز دیجیتال به دلیل تاثیرات جامعه و رسانه‌ها و همچنین به دلیل اتفاقات سیاسی و مرتبط به شرکت به فروش این رمز ارز اقدام کنند؛ از سویی دیگر اگر خریداری برای این رمز ارز وجود نداشته باشد، این رمز با افت ارزش و قیمت مواجه می‌شود. این در حالی است که اگر دارندگان به دنبال نگهداری و حتی افزایش مقدار ارز آیکون باشند و تعداد فروشنده‌ها کم و به صفر میل کند، ارزش ارز آیکون روزبه‌روز افزایش می‌یابد. به عبارتی دیگر فعالیت‌ها و عملکرد دارندگان و خریداران ارز ICXرا می‌توان عامل تاثیرگذار بر ارزش آیکون دانست.

قابلیت‌ها و مزایای آیکون

تا این بخش با امکانات و ویژگی‌های ارز آیکون آشنا شدید، حال در این قسمت قابلیت‌ها و مزایای آیکون را بررسی خواهیم کرد.

 • آیکون رمز ارز غیرمتمرکزی است که به کاربران امکان فعالیت بر روی بستر سایر بلاکچین‌ها را نیز فراهم کرده است.
 • این رمز ارز از loopchainبرای ارتباط بلاکچین‌ها استفاده می‌کند و این شبکه به عنوان سرگروه برای دیگر معاملات و بلاکچین‌ها است.
 • به دلیل ایجاد شبکه بین بلاکچین‌های مختلف، ارتباط سریع‌تر و آسان‌تر انجام می‌گیرد.
 • این رمز ارز برای معاملات خود ذخایر ارزی در نظر می‌گیرد و با این کار باعث قانونی شدن معاملات ارز آیکون می‌شود.
 • این رمز ارز صرافی غیرمتمرکز دارد که کاربران می‌توانند به وسیله آن در کوتاه‌ترین زمان به مبادلات مالی و تراکنش‌های خود اقدام کنند.

امنیت شبکه آیکون چگونه است؟

نظارتی بر روی معاملات انجام شده صرافی‌های غیر متمرکز وجود ندارد، از این رو برخی از افراد تصور می‌کنند معاملات انجام شده در این شبکه‌ها از امنیت پایینی برخوردار است. در حالی که بهتر است بدانید امنیت تراکنش‌های رمز ارز آیکون به دلیل وجود قراردادهای هوشمند بسیار معتبر و مطمئن است.

چه تعداد توکن آیکون در گردش است؟

تعداد کل ارز دیجیتال‌هایی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، 800,460,000 واحد است که هم‌اکنون 734,729,282 واحد از آن در گردش است.

خرید ارز دیجیتال آیکون

برای خرید ارز دیجیتال آیکون می‌توانید از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی اقدام کنید. برای این کار بهتر است در ابتدا صرافی‌هایی که از ارز ICX پشتیبانی می‌کنند را شناخته و سپس اقدام به ثبت نام در آن و خرید ارز دیجیتال آیکون کنید. برای این منظور صرافی‌هایی همچون بایننس، هوبی گلابل، آپ بیت، کوین تایگر و غیره نمونه‌هایی از صرافی‌های خارجی هستند که از این رمز ارز پشتیبانی می‌کنند. یکی از صرافی‌های مطمئن و معتبر داخلی که می‌توانید خرید ارز دیجیتال آیکون را در آن انجام دهید، صرافی تبدیل است.

خرید آیکون در ایران

به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران، استفاده از صرافی‌های خارجی با مشکل مواجه شده است. به عنوان مثال حساب کاربری بسیاری از کاربران مسدود شده و امکان خارج کردن سرمایه خود را ندارند، همچنین در برخی موارد این معاملات با مقدار محدود و مشخص تنها قابل انجام است. از این رو صرافی‌های داخلی بهترین انتخاب برای خرید ارز دیجیتال آیکون در ایران به شمار می‌آیند.

خرید آیکون با موبایل

در بسیاری از موارد دسترسی به سیستم و کامپیوتر وجود ندارد؛ اما بهترین زمان برای انجام ترید و معامله است. برای حل این مشکل صرافی تبدیل اپلیکیشنی مناسب برای نصب بر روی گوشی‌های هوشمند تدارک دیده است که می‌توانید به کمک آن به خرید ارز دیجیتال با موبایل برای ارز آیکون از طریق گوشی اقدام کنید.

حداقل سرمایه برای خرید آیکون با تومان چقدر است؟

خرید ICX

بسیاری از کاربران به دلیل سرمایه اندکی که در دست دارند، نمی‌توانند به بازار رمز ارزها وارد شوند. اما جالب است بدانید که در صرافی تبدیل می‌توانید با مبلغ اندک سرمایه‌گذاری را آغاز کنید. در این صرافی دو روش خرید وجود دارد، در روش اول که مستقیم از بازار معاملاتی انجام می‌گیرد تنها با مبلغ 100 هزار تومان می‌توانید سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید. در روش دوم که به آن خرید آسان گفته می‌شود تنها با 400 هزار تومان می‌توانید در بازار رمز ارز آیکون سرمایه‌گذاری کنید.

سرمایه‌گذاری با خرید آیکون

به دلیل پیش‌بینی‌های انجام شده آینده این ارز دیجیتال بسیار درخشان و امیدوارکننده است از این رو می‌توان خرید این ارز را نوعی سرمایه‌گذاری هدفمند دانست. موسسان ارز ICX اهداف بلندمرتبه‌ای برای آینده این ارز در نظر گرفته‌اند، به همین علت می‌توان سرمایه‌گذاری بر روی این ارز را سودمند دانست.

فروش ارز دیجیتال آیکون

برای فروش ارز دیجیتال آیکون، بهترین راه استفاده از صرافی‌های مجاز و معتبر است. اگر می‌خواهید با امنیت بیشتری معاملات خود را انجام دهید و به هزینه به‌دست‌آمده از فروش به راحتی دسترسی داشته باشید، صرافی‌های داخلی بهترین انتخاب برای شما هستند.

نحوه خرید آیکون از صرافی تبدیل

همان‌طور که خواندید ارز دیجیتال آیکون یکی از محبوب‌ترین ارزها برای خرید و فروش به حساب می‌آید. شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر معاملات این ارز را از صرافی تبدیل انجام دهید. این صرافی برای راحتی کاربران خود، دو روش خرید را برای آن‌ها در نظر گرفته است که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شوید.

 • خرید از بازار معاملاتی: در این شیوه خرید نیاز است شما علاوه بر میزان حجم درخواستی خود، مبلغ پیشنهادی و واحد را وارد کنید. این معامله زمانی صورت می‌گیرد که فروشنده‌ای با مبلغ درخواستی شما ارز آیکون خود را بفروشد.
 • خرید آسان: این روش خرید مناسب افرادی است که زمان کافی برای تحلیل بازار معاملاتی را ندارند. در این روش تنها کافی است حجم موردنیاز خود را وارد کنید تا معامله با بهترین قیمت انجام گیرد.

روش نگهداری آیکون

بهترین و ایمن‌ترین راه برای نگهداری ارزهای دیجیتال، استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است. البته استفاده از کیف پول‌های سرد یا همان سخت‌افزاری ایمنی کار را بالا می‌برد.

انواع کیف پول آیکون

کیف پول‌های متنوعی وجود دارد که می‌توانید رمز ارز خود را در آن نگهداری کنید. البته بهتر از پیش از انتخاب از میان کیف پول‌های موجود به اعتبار آن توجه کنید، همچنین بررسی کنید که آیا از ارز ICON پشتیبانی می‌کند. در ادامه برخی از کیف پول‌های مناسب برای ذخیره کردن ارز آیکون را معرفی می‌کنیم.

 • کیف پول ICONex: این کیف پول به عنوان کیف پول رسمی آیکون شناخته شده که بهترین کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال آیکون است.
 • کیف پول Cool wallet: یکی از کیف پول‌های سخت‌افزاری است که علاوه بر رمز ارز آیکون از دیگر رمز ارزها نیز پشتیبانی می‎‌کند.
 • کیف پول تبدیل: یکی دیگر از امکانات صرافی تبدیل، وجود کیف پول امن برای نگهداری از رمز ارزهای مختلف مانند ICX است.

کارمزد خرید و فروش آیکون

معامله آیکون در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش آیکون در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید با تکیه بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.

 • در این صرافی کاربران ICX زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.

 • کارمزدهای این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.

 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.

 • در این صرافی مبلغ کارمزد به صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.

 • شما می‌توانید بعد از خرید رمز ارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

 • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تاثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.

 • شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید آیکون بدون احراز هویت ممکن است؟

در صرافی‌های داخلی یکی از شرایط ثبت نام احراز هویت است. در صورتی که در صرافی‌های خارجی با محدودسازی میزان خرید می‌توان بدون احراز هویت پیش رفت.

آینده آیکون چگونه است؟

معامله ICX

به دلیل زیرسازهای خوب و آینده هدفمند، صعوی‌ترین جایگاه‌ها برای این رمز ارز پیش‌بینی‌شده است.

منبع :

changelly.com

سوالات متداول خرید آیکون

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آیکون

آیا می‌توان زیرو اکس (ICX) ا استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج این رمز ارز وجود ندارد.

خرید سریع آیکون (ICX) چطور امکان‌پذیر است؟

به کمک خرید آسان آیکون در تبدیل، میتوانید در سریعترین زمان ممکن، ارز آیکون را خریداری کنید.

حداقل سرمایه برای خرید آیکون چقدر است؟

حداقل سرمایه در بازار معاملات 100 هزار تومان و در شیوه خرید آسان صرافی تبدیل 400 هزار تومان است.

کارمزد خرید و فروش آیکون (ICX)در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آیکون در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

سپیده م

11 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

سپیده م

11 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله