HNTicon

قیمت و خرید هلیوم - HNT

خرید ارز دیجیتال هلیوم Helium

خرید ارز دیجیتال هلیوم (HNT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت هلیوم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز هلیوم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش هلیوم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز هلیوم هستند.

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، هلیوم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال یا شبکه دیجیتال هلیوم یکی از کاربردی‌ترین و البته مفید‌ترین شبکه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال است. این شبکه ارائه‌دهنده قابلیت‌های کاربردی است که میزان سرعت عملکرد بازار ارزهای دیجیتال و شبکه بلاک چین را افزایش می‌دهد. اما به نظر شما یک شبکه چگونه می‌تواند تمامی این قابلیت‌ها و عملکرد‌ها را به درستی ارائه دهد؟ چرا شبکه هلیوم ( HNT ) توانست در مدت زمان کمی محبوبیت زیادی بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال پیدا کند؟

برای دستیابی به پاسخ سوالات ذکر شده ابتدا باید اطلاعات درستی از ماهیت و چگونگی عملکرد شبکه هلیوم و قابلیت‌های آن به دست بیاوریم. پس اگر قصد دارید در زمینه ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده و در مدت زمان کمی به سود برسید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید...

هلیوم ( Helium ) چیست؟

فناوری هلیوم یک شبکه مبتنی بر بلاک چین است که تمامی دستگاه‌های ارائه‌دهنده اینترنت اشیاء یا هات‌اسپات را به یکدیگر متصل می‌کند. درواقع اینترنت اشیاء یا هات‌اسپات یکی از کاربردی‌ترین فناوری‌های دیجیتال است که بسیاری از مشکلات بشر را به سادگی حل کرده است.

این فناوری می‌تواند بین تمام اشخاص مختلف در سرتاسر دنیا ارتباط محکمی برقرار کند. در اینجا نیز نقش شبکه هلیوم بیشتر به چشم می‌خورد. نقش ارز هلیوم بدین صورت است که تمامی این دستگاه‌های ارائه‌دهنده این اینترنت را به یکدیگر متصل می‌کند.

هات‌اسپات نیز مانند یک دستگاه مودم کوچک بوده و اینترنت بسیار خوبی را برای کاربران مختلف فراهم می‌کند. علاوه بر آن هلیوم می‌تواند تمام اطلاعات و داده‌های مختلف در شبکه بلاک چین را دریافت کرده و صحت آنها را تایید کند.

تاریخچه پیدایش هلیوم ( helium )

ارز هلیوم

اگر بخواهیم به تاریخچه ارز یا شبکه هلیوم نگاهی بیندازیم، مسیر پر فراز و و نشیبی را مشاهده می‌کنیم. بنیان گذاران این ارز در سال 2013 و برای اولین بار شرکت اصلی هلیوم را بنا نهادند. سه بنیان‌گذار اصلی این پلتفرم با هدف ارائه قابلیت‌ها و عملکردهای بهتر در شبکه ارزهای دیجیتال، این شبکه را بنا نهادند. البته لازم به ذکر است که ارائه این شبکه به سادگی نبود، درواقع در سال 2013 شرکت حامی این ارز تاسیس شد، اما شبکه اصلی آن در سال 2018 و به صورت رسمی ارائه شد.

هلیوم ( HNT ) چگونه محبوب و معروف شد؟

کاربرانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، همیشه به دنبال پلتفرم‌ها و شبکه‌هایی هستند که بتواند با ارائه قابلیت‌های کاربردی، بسیاری از موانع و مشکلات آنها را حل کند. شبکه هلیوم ( HNT ) با بکارگیری یک سیستم بسیار امن، تمامی دستگاه های ارائه‌دهنده اینترنت را به یکدیگر متصل کرده و با دریافت دیتا‌های صحیح، تمام معاملات موجود در شبکه را تایید می‌کند.

بدین صورت عملکرد شبکه بلاک چین با سرعت و امنیت بیشتری انجام می‌گیرد. نتیجه‌ای که در طی این فرایند‌ها رخ می‌داد، دقیقا همان‌چیزی بود که کاربران بازار ارزهای دیجیتال مدنظر داشتند. به همین سبب نسبت به این شبکه مشتاق شده و برای خرید آن اقدام کردند. درواقع به زبان ساده‌تر این شبکه توانست با استفاده از قابلیت‌های بسیار کاربردی خود، در مدت زمان کمی محبوبیت چشمگیری به دست بیاورد.

هدف از خلق هلیوم ( HNT )

هدف از خلق هلیوم ( HNT ) ارائه بهتر اینترنت در سرتاسر جهان بود. درواقع بنیان‌گذاران این شبکه به عنوان یک مرکز آنتن‌دهی عمل کرده و تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال را از اینترنت قوی و پرسرعت برخوردار می‌کنند. هدف از ارائه این پلتفرم توسعه سطح اینترنت و امنیت بازار ارزهای دیجیتال و تایید دوجانبه معاملات ارزی بود.

هلیوم می‌تواند بسیاری از دیتا و اطلاعات موجود در شبکه بلاک چین را با استفاده از اینترنت دریافت کرده و در کمترین زمان ممکن تایید کند. شبکه HELIUM توانست با قابلیت‌های کاربردی خود، تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال را به اینترنت پرسرعت و امن متصل کند.

ارزش هلیوم چگونه تعیین می شود؟

تعیین ارزش ارزها و شبکه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال امری است که با میزان درخواست‌های کاربران رابطه مستقیمی دارد. به زبان ساده‌تر هرگاه که کاربران بازار ارزهای دیجیتال نسبت به ارائه ارز هلیوم درخواست بیشتری داشته باشند، باید نتیجه گرفت که این ارز خواهان بیشتری در بازار پیدا کرده است.

اما هرگاه که میزان درخواست کاربران برای ارائه بیشتر ارز یا شبکه هلیوم کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که علاقه کاربران نسبت به استفاده از این شبکه کاهش یافته است. کاربران بازار ارزهای دیجیتال باتوجه به قابلیت‌ها و مزیت‌های ارائه‌شده توسط این شبکه، نسبت به ارائه بیشتر یا کمتر آن نظر می‌دهند.

قابلیت ها و مزایای هلیوم

همانطور که گفتیم قابلیت‌ها و مزیت‌های یک ارز یا پلتفرم، اصلی‌ترین عاملی است که می‌تواند توجه کاربران را به سمت خود جلب کند. به همین سبب بنیان‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال در ارائه پلتفرم هلیوم از قابلیت‌های بسیار کاربردی استفاده کرده‌اند:

امنیت بالا

بکارگیری یک سیستم امنیتی قوی و افزایش امنیت شبکه، یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های هلیوم است. علاوه بر آن در این شبکه از قابلیت اثبات فضا استفاده شده که باعث مراقبت از شبکه شده و از ورود غیرقانونی کلاهبرداران جلوگیری می‌کند.

شبکه مردمی

اگر بخواهیم نام دیگری برای شبکه هلیوم پیدا کنیم، شبکه مردمی مناسب‌ترین واژه‌ برای این شبکه است. زیرا این شبکه قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت را برای تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. به زبان ساده‌تر، این شبکه با بکارگیری دو مورد از برترین قابلیت‌های مورد نیاز برای کاربران، به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال تبدیل شده است.

قابلیت اتصال به انواع شبکه‌های اینترنت اشیاء

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار کاربردی شبکه هلیوم قابلیت سازگاری با انواع دستگاه‌های اینترنت اشیاء است. درواقع این شبکه می‌تواند به انواع دستگاه‌های اینترنتی متصل شده و کاربران خود را هم به آن متصل کند.

سرعت بسیار بالا

سرعت بالا یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار کاربردی این شبکه است. درواقع این شبکه از یک سیستم پرسرعت درونی برای اجماع ماینرهای خود استفاده کرده است. این اجماع باعث می‌شود که بلوک‌ها در مدت زمان سریع‌تری ایجاد شده و نهایتا معاملات ارزی در زمان کمتری تایید و ثبت شوند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال HNT چه کسانی هستند؟

همانطور که در بخش‌های قبلی گفتیم، شرکت و شبکه هلیوم توسط سه شخص ارائه شد. شاون فنینگ، امیر حلیم و سین کرلی بنیان‌گذاران اصلی این شبکه بودند. هرکدام از این اشخاص در زمینه گیمینگ، ارائه سرویس‌دهی اینترنت و مسائلی از این دست فعالیت داشتند. آنها برای بهبود سطح بازار ارزهای دیجیتال و شبکه‌های بلاک چین، این پلتفرم را ارائه داده و مزیت‌‌های بسیار خوبی را برای کاربران این بازار به ارمغان آوردند.

امنیت شبکه هلیوم چگونه است؟

همانطور که در قسمت‌های بالا اشاره کردیم، امنیت یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های شبکه هلیوم است. این شبکه برای افزایش امنیت شبکه خود از سیستم اثبات فضا استفاده می‌کند. استفاده از این سیستم به افزایش امنیت شبکه هلیوم کمک می‌کند. علاوه بر آن فعالیت این شبکه مبتنی بر شبکه بلاک چین بوده و توسط ماینرهای بسیار قوی حمایت شده و از ورود غیرقانونی جلوگیری می‌کند.

چه تعداد توکن هلیوم در گردش است؟

خرید HNT

میزان ارائه کلی ارز هلیوم تا به زمان نوشتار این مقاله حدود 223,000,000 HNT بوده است. از این مقدار، حدود 228,511,000.00 دلار از آن در بازار رواج داشته و 2,090,860.00 دلار از آن به صورت روزانه مورد معامله قرار می‌گیرد. حجم کل سکه‌های در حال گردش هلیوم 136,500,000 است.

ارزش این ارز در زمان نوشتار این مقاله 1.77 دلار بوده و جایگاه 99 را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.

خرید ارز دیجیتال هلیوم

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران بازار ارزهای دیجیتال، چگونگی خرید ارزهای مختلف است. کاربرانی که در ایران حضور دارند باید برای انجام یک خرید امن، از روش‌های درست و اصولی استفاده کنند. در قسمت زیر به بررسی سه روش برای خرید ارز توکن HNT اشاره خواهیم کرد:

 • در اولین روش کاربران می‌توانند خرید خود را به صورت مستقیم و از طریق دارندگان هلیوم انجام دهند. درواقع این روش نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد. اما نسبتا ساده‌تر است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال HNT به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال هلیوم را به صورت مستقیم انجام دهند. البته این روش دارای چندان امنیتی نیست و امکان کلاهبرداری در آن بیشتر است. زیرا سرمایه‌گذار هیچ اطمینانی از شخص مورد معامله ندارد. به همین دلیل امکان تقلب و کلاهبرداری در آن زیاد است.
 • در دومین شیوه کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. زیرا قوانین و تحریم‌هایی علیه آنها وجود دارد که باعث می‌شود صرافی‌های خارجی اجازه پشتیبانی از سرمایه‌گذاران ایرانی را نداشته باشند. به همین سبب خرید ارز دیجیتال از این روش هم چندان توصیه نمی‌شود.
 • در سومین روش کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را انتخاب، و با تعیین بهترین پلتفرم برای خرید و مشاهده میزان کارمزد، که توسط صرافی تعیین می‌شود، ارز دیجیتال خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند. این روش امن‌ترین شیوه برای خرید هلیوم است. زیرا صرافی‌های ایرانی از امنیت بسیار بیشتری برخوردار بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل، امکان پاسخ‌دهی سریع به کاربران را خواهند داشت.

فروش ارز دیجیتال هلیوم

یکی دیگر از شیوه‌هایی که می‌تواند کاربران بازار ارزهای دیجیتال را به سوددهی برساند فروش ارز HNT است. در این شیوه کاربران می‌توانند به صورت مستقیم به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، ارز خود را با ثبت اطلاعات لازم در لیست ارزهای فروشی قرار دهند. سپس ارز موردنظر در پلتفرم‌ها و گزینه‌های فروشی قرار گرفته و برای دیگر کاربران قابل مشاهده خواهد شد. بدین ترتیب کاربران می توانند با انتخاب بهترین پلتفرم، توکن هلیوم را از فروشندگان مختلف خریداری کنند.

نحوه خرید هلیوم از صرافی تبدیل

یکی از مهم‌ترین کارهایی که کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید آن را انجام دهند انتخاب یک صرافی معتبر و باسابقه است. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌‌های ایرانی است که قابلیت‌های مناسبی را برای کاربران خود بکار برده است. خریداران هلیوم می‌توانند با مراجعه به صرافی تبدیل یا مراجعه به سایت آن، تمامی اطلاعات موردنیاز را درج کرده و پس از انتخاب مقدار ارز هلیوم، بهترین پلتفرم برای خریداری آن را انتخاب کنند.

یکی از برترین مزیت‌های این صرافی نسبت به صرافی‌های دیگر این است که میزان کارمزد دریافتی توسط صرافی، پیش از انجام و ثبت معامله به خریدار و فروشنده نشان داده می‌شود. بدین ترتیب کاربران می‌توانند پس از قبول میزان کارمزد، هزینه‌های مربوط به کارمزد یا هزینه‌های ارز را به صورت آنلاین پرداخت کرده و پس از آن، ارز را به صورت مستقیم به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.

روش نگه داری هلیوم ( چگونه ارز دیجیتال هلیوم را نگه داری کنیم؟ )

ارز HNT یکی از پرسودترین ارزهای موجود در بازار است که توجه بسیاری از کاربران را به سمت خود جلب کرد. به همین سبب بسیاری از اشخاص سودجو و کلاهبردار، قصد دستیابی به این پلتفرم کاربردی را داشتند. اما برنامه‌نویسان بازار ارزهای دیجیتال با ارائه کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، مانع محکمی بر سر راه آنها قرار دادند.

این کیف پول‌ها در دو قالب سرد و گرم ارائه شده و از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی قابل خریداری است. کاربران می‌توانند از این کیف پول‌ها برای نگه‌داری ارزهای خود استفاده کرده و با بکارگیری رمز‌های خصوصی و عمومی، امنیت آن را افزایش دهند.

انواع کیف پول هلیوم

همانطور که گفتیم کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای نگه‌داری این ارز از انواع کیف پول‌های سرد و گرم استفاده کرده‌اند:

 • Helium app wallet
 • Math wallet
 • Ledger wallet
 • Trezor wallet

کارمزد خرید و فروش هلیوم

معامله هلیوم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش هلیوم در صرافی تبدیل

همانطور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که کاربران زیادی را به سمت خود کشانده است. این صرافی قابلیت‌ها و مزیت‌های زیادی را برای کاربران خود در نظر گرفته که در قسمت زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انتقال سریع دارایی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • مشاهده میزان کارمزد
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • افزایش امنیت معاملات

آیا خرید هلیوم بدون احراز هویت امکان دارد؟

تمام کشورهای دنیا برای فعالیت اشخاص در بازار ارزهای دیجیتال چهارچوب‌های مشخصی را درنظر گرفته‌اند. یکی از شروطی که کشور ایران برای کاربران خود در نظر داشته، انجام فرایند احراز هویت است. زیرا این کار باعث جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری بوده و تمامی اطلاعات دقیق کاربران را در صرافی‌ها ثبت می‌کند. به همین سبب انجام فرایند احراز هویت یکی از اصلی‌ترین اموری است که کاربران بازار ارزهای دیجیتال ملزم به رعایت آن هستند.

آینده هلیوم چگونه است؟

معامله HNT

هلیوم ارائه‌دهنده قابلیت‌های فراوانی است، این قابلیت‌ها بسیاری از مشکلات کاربران بازار ارزهای دیجیتال را حل کرده و در مدت زمان کمی به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال تبدیل شده است. به همین دلیل بسیاری از فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این باورند که این ارز در آینده نه‌چندان دور، به سودمند‌ترین شبکه ارزهای دیجیتال تبدیل خواهد شد.

منبع

helium.com

coinmarketcap.com

crypto.com

سوالات متداول خرید هلیوم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید هلیوم

از کجا می‌توانیم هلیوم ( HNT ) را خریداری کنیم؟

خرید ارز دیجیتال هلیوم از طریق انواع صرافی‌های ایرانی امکان‌پذیر است. برخلاف صرافی‌های ایرانی، صرافی‌های خارجی از کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی چندان پشتیبانی نمی کنند و به همین سبب سرمایه‌گذاران قابلیت سرمایه‌گذاری در صرافی‌های خارجی را ندارند. بنابراین بهتر است با مراجعه به تبدیل هلیوم و دیگر ارزهای دیجیتال را دربستری امن خریداری کنید.

خرید سریع هلیوم ( HNT ) چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربران می‌توانند برای خرید سریع هلیوم به بخش خرید آسان در صرافی تبدیل مراجعه کرده و در کمترین زمان ممکن، ارز دیجیتال خود را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش هلیوم ( HNT ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله هلیوم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت هلیوم را پیش‌بینی کنیم؟

پیش‌بینی قیمت ارز هلیوم با توجه به معاملات اخیر قابل تشخیص است. علاوه بر آن کاربران می‌توانند با کمک از اشخاص باتجربه و میزان خرید و فروش‌های ارز هلیوم، پیش‌بینی مشخصی از توکن هلیوم به دست بیاورند. کاربران صرافی تبدیل میتوانند با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل به تازه‌ترین تحلیل‌های روز دسترسی داشته باشند.

ارز دیجیتال هلیوم ( HNT ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

نگه‌داری ارز دیجیتال HNT با استفاده از انواع کیف پول‌های سرد و گرم یا نرم‌افزاری و سخت‌افزاری امکان پذیر است. از این گذشته صرافی تبدیل کیف پول الکترونیک خود را نیز در اختیار کاربران میگذارد.

آیا خرید هلیوم ( HNT ) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه به هدفی که بنیان‌گذاران ارز هلیوم از ارائه آن داشتند، با ارائه این ارز بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های کاربران به سادگی حل شد. به همین سبب و باتوجه به افزایش علاقه‌مندان این ارز، می‌توان نتیجه گرفت که خرید هلیوم سرمایه‌گذاری سودمندی است.

آیا می‌توان هلیوم ( HNT ) را استخراج کرد؟

بله. سیستم درونی هلیوم به صورتی است که قابلیت استخراج را به ماینرها داده است. زیر این شبکه از قابلیت اثبات کار استفاده نکرده و ماینرهای آن به صورت مستقل عمل می‌کنند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

شهرام ک

4 روز قبل

5

بهترین برنامه خرید وفروش ارزی وجایزه دار واقعاعالیه

سعید ا

55 روز قبل

4

ممنون بابت تحلیل ها و اطلاعات خیلی خوبی که میذارید و من همیشه نکات جدید اینجا یاد گرفتم

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله