gmxicon

قیمت و خرید جی ام ایکس - GMX

Buy/Sell GMX (GMX)
خرید آسان  جی ام ایکس

نمودار قیمت جی ام ایکس

تبدیل جی ام ایکس به تومان

IRTicon تومان
GMXicon جی ام ایکس
خرید جی ام ایکس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ارزهای دیجیتال
شروع معامله حرفه‌ای
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

یکی از اصطلاحاتی که بازار ارز دیجیتال را تا حد زیادی به خود اختصاص داده، اصطلاح پلتفرم و پروتکل غیر‌متمرکز است. بیشترین جایی که از این پلتفرم و اصطلاح آن استفاده می‌شوند، صرافی‌های ارز دیجیتال است. پروتکل غیر‌متمرکز مبحثی است که دارایی‌های بسیاری را در زیر‌مجموعه خود قرار داده است. ارز دیجیتال جی ام ایکس ( GMX ) یکی از همین پروتکل‌های غیر‌متمرکز است که عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی غیر‌متمرکز را از آن خود کرده است. کاربران بازار ارز دیجیتال می‌توانند با خرید جی ام ایکس ، هدف سازندگان آن را محقق سازند و آن را در جهتی رو به رشد قرار دهند.

افزایش قدرت معاملاتی

اینکه کاربران بتوانند قدرت معاملاتی که انجام می‌دهند را تا حد زیادی افزایش دهند، اهمیت زیادی دارد. حال فرض کنید این افزایش قدرت در هر معامله، 30 درصدی باشد؛ توکن GMX این قابلیت را برای کاربران خود فراهم آورده است. به این کار در دنیای ارز دیجیتال، لوریج گفته می‌شود؛ یکی از دلایلی که بسیاری از کاربران از این پلتفرم استفاده می‌کنند، همین قابلیت آن است.

جی ام ایکس ( GMX ) چیست؟

ارز جی ام ایکس

مبحث جی ام ایکس را می‌توان به 2 دسته صرافی و توکن تقسیم کرد. صرافی GMX یک پلتفرم غیر‌متمرکزی است که می‌توان معماله‌های دائمی و اسپات را در آن انجام داد. در این صرافی شیوه کار به‌صورت بازارسازی و اهرمی است که کاربران می‌توانند از این دو طریق تراکنش‌ها را بدون تاثیر قیمت و مبادلات را با کارمزد پایین انجام دهند. این پلتفرم برای اینکه اطلاعات خود را در زمینه خرید جی ام ایکس ، قیمت آن و قیمت دیگر ارز‌ها به‌روز نگه دارد، آن‌ها را از چین لینک دریافت می‌کند.

خرید ارز GMX از این صرافی و صرافی‌های دیگر توسط کاربران معمولا به‌دلیل سپرده‌گذاری و مدیریت پلتفرم انجام می‌گیرد. حق رای در پلتفرم جی ام ایکس برای کسانی که توکن GMX را خریداری کرده‌اند، مسئله‌ای همیشگی بوده و هست.

در ابتدای تولید این ارز دیجیتال، GMX روی شبکه بلاکچین بایننس اسمارت چین توسعه داده شده بود. پس از اینکه این رمز‌ارز مسیر موفقیت خود را تا حد قابل قبولی طی کرد، کل عملیات آن از شبکه بلاکچین بایننس به شبکه آربیتروم انتقال داده شد. پلتفرم این ارز روی شبکه آوالانچ قرار داده شده است.

تاریخچه پیدایش جی ام ایکس ( GMX )

زمانی خرید جی ام ایکس برای کاربران امکان‌پذیر شد که این ارز در سال 2021روی آربیتروم لانچ شد یا همان قرار گرفت. این ارز توانست از همان ابتدای کار، خود را آنقدر قوی کند که پس از حدود یک سال و در تاریخ 2022وارد شبکه آوالانچ شود.

ارزش جی ام ایکس چگونه تعیین می شود؟

ارزش توکن GMX به میزان ترید‌هایی که هر روزه در پلتفرم آن انجام می‌گیرد، بستگی دارد. شبکه‌هایی که این ارز در ابتدای ورود خود تا به الان در آن‌ها حضور داشته هم از دیگر عوامل موثر در میزان ارزش این توکن هستند. کاربران باید پیش از خرید در مورد ارزش و قیمت آن به‌صورت لحظه‌ای اطلاعات کامل کسب کنند.

قابلیت ها و مزایای جی ام ایکس

 • میزان هک‌شدن در این ارز برای افرادی که به خرید جی ام ایکس می‌پردازند، بسیار پایین است.
 • کاربران می‌توانند بدون انجام ثبت‌نام و احراز هویت در سایت این صرافی، در حوزه ارز‌های مختلف غیر‌متمرکز ترید کنند.
 • ابزار‌هایی برای معامله‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدت، برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.
 • امکان سواپ‌کردن و تبدیل یک ارز به ارز دیجیتال دیگر در صرافی GMX امکان‌پذیر است.
 • رابط کاری و طراحی سایت به‌صورت ساده باعث شده تا افراد تازه‌کار هم بتوانند از این پلتفرم نهایت استفاده را ببرند.
 • کارمزد پایین و تراکنش ارز بسیار سریع، از دیگر مزایای این پلتفرم است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال GMX چه کسانی هستند؟

اطلاعات کافی در مورد بنیانگذاران این ارز در دسترس نیست و می‌توان گفت این افراد که به خلق GMX پرداخته‌اند، به‌صورت ناشناس کار خود را انجام می‌دهند.

امنیت شبکه جی ام ایکس چگونه است؟

از آنجایی‌که گفته شد این رمز‌ارز در شبکه غیر‌متمرکز قرار دارد، می‌توان امنیت آن را به نحوی از همین راه تامین‌شده دانست. مسئله امنیت برای افرادی که قصد خرید جی ام ایکس یا هر نوع ارز دیجیتال دیگر را دارند، مسئله بسیار مهمی است. امنیت این رمز‌ارز به حدی است که گفته می‌شود حتی بدون احراز هویت هم می‌توان آن را ترید کرده و سپس در کیف پول اختصاصی قرار داد.

چه تعداد توکن جی ام ایکس در گردش است؟

خرید GMX

از میان 8.648.200واحد کلی از این ارز دیجیتال، تا امروز 7.990.696واحد آن وارد بازار شده و می‌توان نتیجه گرفت حجم در گردش آن به این میزان است.

خرید ارز دیجیتال جی ام ایکس

برای اینکه بتوانید خریدی امن از صرافی‌های موجود در بازار این ارز داشته باشید، ابتدا باید صرافی‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند را شناسایی کنید. کاربران می‌توانند برای خرید جی ام ایکس وارد پلتفرم آن شده و در همان صرافی اقدام به خرید کنند.

برای اینکه وارد سایت این صرافی شوید، کافی است آدرس سایت را باز کرده و پس از مشاهده صفحه ساده اولیه آن وارد شده و بدون انجام مراحل احراز هویت، به خرید پرداخته و دیگر امور را انجام دهید. برای خرید ارز دیجیتال جی ام ایکس از دیگر صرافی‌ها و به‌خصوص صرافی‌های ایرانی ابتدا باید احراز هویت را انجام داده و سپس جی‌ ام ایکس را بخرید.

فروش ارز دیجیتال جی ام ایکس

کاربران می‌توانند برای فروش ارز دیجیتال جی ام ایکس هم وارد پلتفرم صرافی آن شده و همانند زمانی‌که قصد خرید داشتند، وارد سایت و صفحه اصلی آن شوند. برای فروش کافی است کاربر دارایی خود را از کیف پول ارزی به این صرافی متصل کرده و بدون اینکه احراز هویت شود، اقدامات لازم را انجام دهد. چنانچه کاربر خرید جی ام ایکس را از صرافی ارز دیجیتال ایرانی انجام داده، می‌تواند به دو روش این کار را انجام دهد؛ یکی از همان سایت صرافی GMX و دیگر هم از طریق سایت صرافی ایرانی!

نحوه خرید ارز دیجیتال جی ام ایکس از صرافی تبدیل

برای خرید ارز GMX از صرافی تبدیل لازم است مانند تمامی صرافی‌های دیگر وارد سایت آن شده و ثبت‌نام کنید. بخش بعدی که احراز هویت نام دارد را باید جهت شناساندن نام و هویت خود پر کنید. پس از انجام تمامی مراحل اولیه است که می‌توانید به آسانی و با سرعت هرچه تمام‌تر رمز‌ارز دلخواه خود را خریداری کنید.

چگونه جی ام ایکس را نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از این توکن، حفظ آن و حفظ هر نوع ارز دیجیتال دیگر لازم است پس از خرید جی ام ایکس ، توکن را در جایی امن به نام کیف پول ارزی نگهداری کنید. این کار به این منظور است که کلاهبرداران نتوانند به‌راحتی به ارز خریداری‌شده شما دسترسی داشته باشند. نوع کیف پولی که برای دارایی خود انتخاب می‌کنید باید از لحاظ امنیت در رتبه بالایی قرار داشته باشد.

انواع کیف پول جی ام ایکس

چنانچه از پلتفرم صرافی GMX برای خرید ارز استفاده کرده‌اید، در مراحل آخر برایتان چیزی با عنوان Connect Wallet به نمایش گذاشته می‌شود. پس از کلیک روی این عنوان می‌توانید به کیف پولی امن مانند متامسک متصل شوید تا دارایی‌های‌تان را در آن ذخیره کنید.

کارمزد خرید و فروش جی ام ایکس

معامله جی ام ایکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش GMX در صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال جی ام ایکس به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی تبدیل می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش GMX و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. کاربرانی که قصد خرید و فروش GMX در صرافی تبدیل را دارند، باید در سایت آن ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از ویژگی‌های باور‌نکردنی این صرافی بهره ببرند.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام اصلی خود به خرید جی ام ایکس پرداخته و معاملات را انجام دهد. این مراحل بسیار سریع انجام می‌شود که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی GMX و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود حداقل میزان فاصله خرید و فروش را برای کاربر مشخص می‌کند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید GMX یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست نگران عقب‌افتادن کار‌تان باشید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را به‌صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

آیا خرید جی ام ایکس بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید جی ام ایکس تنها در صورتی بدون احراز هویت ممکن است که کاربر بتواند از طریق سایت اصلی پلتفرم صرافی جی ام ایکس اقدام کند. برای این کار نیازی به هیچ‌گونه احراز هویت نبوده و تنها کافی است وارد سایت شوید و پس از انجام دادن مراحل اولیه، ارز مورد‌نظر خود را بخرید. پس از خرید باید از یک کیف پول ارزی برای نگهداری از دارای خریداری‌شده خود استفاده کنید. برای این کار باید آن را به پلتفرم در حال استفاده وصل کنید.

آینده جی ام ایکس چگونه است؟

معامله GMX

از انجایی‌که این رمز‌ارز قابلیت‌های زیر را برای کاربران خود فراهم کرده است، می‌توان آینده آن را در جهت رشد، به سمت بالا دید.

 • اضافه‌کردن تایم فریم 1 دقیقه‌ای به چارت
 • افزودن شبکه‌های جدید در آپدیت X4
 • بهبود رابط کاری
 • بهبود مانیتورینگ برای ایجاد امنیت بیشتر
 • پشتیبانی از دارایی‌های مصنوعی

منابع

gmx.io
medium.com
learn.bybit.com

سوالات متداول
از کجا می‌توانیم جی ام ایکس (GMX ) بخریم؟

برای خرید ارز GMX کافی است وارد پلتفرم آن شوید و اقدامات لازم را انجام دهید. یکی دیگر از راه‌ها، استفاده از صرافی‌های ایرانی است که از آن پشتیبانی می‌کنند.

خرید سریع جی ام ایکس ( GMX ) چطور امکان‌پذیر است؟

چنانچه می‌خواهید به این ویژگی دست یافته و در سریع‌ترین زمان ممکن به خرید جی ام ایکس بپردازید، بهتر است با صرافی تبدیل آشنا شوید. پس از انجام تراکنش سریع در این صرافی، دیگر نمی‌توانید سرعت صرافی‌های دیگر را تحمل کرده و در آن‌ها معاملات ارزی خود را انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش جی ام ایکس ( GMX ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله جی ام ایکس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش جی ام ایکس ( GMX ) اقدام کنیم؟

هر کاربر می‌تواند برای خرید این ارز و فروش آن هر زمانی که بخواهد را اختصاص دهد. اما لازم است بداند برای خرید و همچنین فروش، باید تایمی انتخاب شود که سود کار بالا بوده و ضرری گریبان‌گیر فرد نشود.

ارز دیجیتال جی ام ایکس ( GMX ) چگونه نگهداری می‌شود؟

هر فرد می‌تواند پس از خرید ارز جی ام ایکس، آن را در کیف پول متامسک نگهداری کند.

آیا خرید جی ام ایکس ( GMX ) می‌تواند سودآور باشد؟

اگر بتوانید خرید جی ام ایکس را در زمان درست به سرانجام برسانید، می‌تواند برایتان سودآور باشد.

آیا می‌توان جی ام ایکس ( GMX ) را استخراج کرد؟

امکان این کار از طریق پلتفرم اصلی آن قابل انجام است.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله