celricon

قیمت و خرید سلر‌ نتورک - CELR

خرید ارز دیجیتال سلر‌ نتورک Celer Network

خرید ارز دیجیتال سلر‌ نتورک (CELR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سلر‌ نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سلر‌ نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سلر‌ نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سلر‌ نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سلر‌ نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CELR = 1,613 IRT

celricon

سلر‌ نتورک

خرید آسان سلر‌ نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سلر‌ نتورک

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سلر‌ نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

celricon

celr

سلر‌ نتورک

تومان --

celricon

celr

سلر‌ نتورک

قیمت دلاری

0.02854 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,630

تغییرات 24 ساعت اخیر

9.561 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال سلر نتورک (Celer Network) یکی دیگر از پروژه‌های موفقی است که به عنوان لایه دوم برای بالا بردن سطح کیفیت و کارایی شبکه اتریوم توسعه پیدا کرده است. همان طور که می‌دانید پروژه‌های این چنینی زیادی در بازار تعریف شده‌اند که علاوه بر مزیت‌های خاص خود، به عنوان یک لایه دوم موازی در کنار بلاک چین اتریوم قرار گرفته و کارایی شبکه اتریوم را نیز بهتر می‌نمایند. البته این موضوع به این معنی نیست که این دسته از رمز ارزها نسبت به خود اتریوم در شرایط بسیار ضعیفی باشند، بلکه این موضوع نشان از کیفیت بسیار بالای آنها دارد که با نوع عملکرد خود می‌توانند حتی شبکه اتریوم را نیز بهبود بخشند. ارز دیجیتال سلر نتورک با این شرایط تبدیل به یکی از پروژه‌های موفق در این باره شده و از این رو سرمایه گذارانی زیادی در جهان به دنبال سرمایه گذاری روی آن هستند.
12celr.jpg
البته سرمایه گذاری بر روی رمز ارزها مقوله پیچیده‌ای است و لازم است تا برای این منظور تمام جوانب مورد بررسی قرار گیرد. در همین راستا در این مقاله در کنار شما هستیم تا به صورت کامل و جامع شرایط عرضه دیجیتال سلر نتورک را مورد بررسی قرار داده و اطلاعات لازم برای شناخت هرچه بهتر این رمز ارز را با شما در میان بگذاریم. در انتهای این مقاله این امکان برای شما وجود خواهد داشت که به صورت کاملا آگاهانه بر روی رمز ارز سرمایه گذاری نموده و یا گزینه دیگری را برای این منظور در نظر بگیرید.

سلر نتورک (CELR) چیست؟

ارز دیجیتال سلر نتورک با نماد CELR در بازار ارز دیجیتال تعریف می‌شود. شبکه اتریوم یکی از پرکاربردترین و پر استفاده‌ترین شبکه‌های بلاکچین موجود در اینترنت است که استفاده بیش از حد کاربران از این شب که باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در آن شده است. در درجه اول مقیاس‌پذیری خود شبکه بلاک چین اتریوم پایین است و از طرف دیگر حجم بالای تراکنش‌ها باعث شده تا این مقیاس‌پذیری باز هم کمتر شود. از این گذشته افزایش تراکنش‌ها باعث افزایش کارمزد‌ها در شبکه اتریوم نیز شده و در نهایت کرد شبکه بلاک چین اتریوم را با چالش‌های بسیار زیادی روبه‌رو کرده است. راه حل‌های بسیار مختلفی برای حل این چالش اتخاذ شدند که یکی از این راه حل‌ها استفاده از شبکه‌های لایه ۲ برای افزایش کارایی شبکه اتریوم است.

شبکه‌های ناحیه ۲ با قدرت و شرایط ایده آلی که دارند شرایط استفاده از قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم را راحت‌تر کرده و با جذب برخی از تراکنش‌ها و کاربردهای شبکه باعث افزایش مقیاس‌پذیری آن نیز می‌شوند. همچنین وجود این شبکه‌ها برای کاربران نیز این مزیت را به دنبال خواهد داشت که می‌توانند کاربردهای مورد انتظار خود را با کارمزد‌های پایین تری انجام دهند. در این بین ارز دیجیتال سلر نتورک و شبکه یعنی یکی از بهترین راه حل‌های ناحیه دو مورد استفاده برای شبکه بلاک چین اتریوم است که توانسته در هر سه ویژگی مقیاس‌پذیری کاهش کارمزد‌ها و امنیت شرایط بسیار مناسبی را برای اتریوم ایجاد کند.

در نظر داشته باشید که معمولا شبکه‌های بلاکچین بسیار کمی را می‌توان در بازار پیدا کرد که در هر سه ویژگی بالا در شرایط ایده آلی قرار داشته باشد و معمولاً در یکی از این موارد با نقص‌هایی روبرو می‌شوند. در این بین شبکه‌های بسیار کمی مانند شبکه ارز دیجیتال سلر نتورک نیز وجود دارند که در هر سه ویژگی بالا فوق العاده ایده آل عمل می‌نمایند.

تاریخچه پیدایش سلر نتورک

ارز دیجیتال سلر نتورک در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار توسط چند مهندس با تجربه و متخصص کامپیوتر سنگاپوری راه اندازی و اجرا شد. البته در آن زمان هنوز شرایط برای معرفی خود ارز دیجیتال سلر در بازار رمز ارزها نبود و حدود دو سال بعد و در اوایل سال ۲۰۲۰ شاهد ورود این رمز ارز به بازار بودیم. سلر نتورک در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۰۱۸ وارد بازار ارز دیجیتال شد و در مدت بسیار کوتاه توانست تا دو برابر قیمت اولیه رشد قیمت داشته باشد.

سلر نتورک چگونه معروف و محبوب شد؟

میزان محبوبیت و معروف شدن ارز دیجیتال سلر نتورک مانند رمز ارزهای برتر بازار مانند بیت کوین و اتریوم نیست اما با این حال به دلیل استفاده از قابلیت‌های کاملا خاص این رمز ارز نیز به محبوبیت خاصی رسیده است. در درجه اول باید یادآوری کنیم که قیمت پایین ارز دیجیتال سلر نتورک باعث شده تا پتانسیل سوددهی قابل توجهی را برای آن متصور باشیم. همین موضوع کاربران و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را به سمت سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال کشانده است. از این گذشته وجود یک تیم پشتیبانی قدرتمند و تعریف شدن کاربردهای فوق العاده جذاب نیز از دیگر دلایل معروف شدن سلر نتورک هستند. البته لازم به یادآوری است که پلتفرم این رمز ارز یک پلتفرم کامل اشخاص در بازار ارز دیجیتال محسوب میشود که در هر سه ویژگی مقیاس‌پذیری امنیت و میزان کارمزد‌ها در شرایط ایده آلی قرار گرفته و این موضوع نیز از دیگر دلایل جذابیت پروژه سلر نتورک برای کاربران در بازار ارز دیجیتال است.

هدف از خلق سلر نتورک

البته قبل از اینکه هدف از سار نتورک را باهم بررسی کنیم لازم به توضیح است که کاربردهای بسیار زیادی برای پلتفرم این ارز دیجیتال تعریف می‌شوند و همچنین بسیاری از کاربردها نیز به مرور برای آن ایجاد شده است. از این رو کاربرد‌ها و قابلیت‌های شبکه‌ای ارز دیجیتال را نباید تنها در هدف اصلی خلق آن بدانیم. اما با این حال هدف اصلی از خلق ارز دیجیتال سلر نتورک تقویت شبکه بلاک چین اتریوم هم برای مقیاس‌پذیری و هم برای کاهش کارمزد‌های شبکه با در اختیار گرفتن بخشی از کاربردهای آن است. همچنین وجود این شبکه به عنوان لایه دوم در بلاک چین اتریوم باعث بالا رفتن امنیت اتریوم نیز میشود.

پشتوانه سلر نتورک چیست؟

ارز دیجیتال سلر نتورک به عنوان یک رمز ارز معروف و مشهور در بازار در حال معامله است. مسلمان میتوان برای این رمز ارز مانند سایر رمز ارز‌های معمولی موجود در بازار پشتوانه فیزیکی تعریف کرد اما با این وجود در اختیار داشتن یک تیم پشتیبانی و توسعه دهنده قدرتمند باعث شده تا پشتوانه خوبی داشته باشد. حمایت همه جانبه از تیم پشتیبانی و البته توسعه و به روز رسانی دائمی شبکه‌ای ارز دیجیتال باعث شده تا هر ساله شاهد به وجود آمدن کاربرد‌های جدید برای آن باشیم که این موضوع در نهایت نشان از وجود یک ارز دیجیتال با پشتوانه را دارد.

همچنین پلتفرم سلر نتورک از یک مکانیزم اثبات تعهد نقدینگی استفاده می‌نماید که این موضوع نیز باعث به وجود آمدن یک پشتوانه نقد خوب برای شبکه‌ای ارز دیجیتال شده در این فرآیند برخی از افراد که به آنها اصطلاحاً حامیان نقدینگی شبکه اطلاق می‌شود با استیک کردن دارایی‌های مختلف خود مانند ارز دیجیتال اتریوم در شبکه سلر یک پشتوانه نقدینگی مناسب برای شبکه ایجاد می‌نمایند.

ارزش سلر نتورک چگونه تعیین می‌شود؟

فاکتور‌های بسیار زیادی برای قیمت ارز دیجیتال سلر نتورک تاثیر دارند. اما در نباید تمام این فاکتورها و عوامل تاثیر خود را بر روی شرایط عرضه و تقاضا سلرنتورک گذاشته و باعث ایجاد نوسان قیمت این رمز ارز در بازار میشوند. دقت داشته باشید که هر چقدر قدرت فروشندگان و تمایل به فروش این رمز ارز در بازار افزایش پیدا کند شاهد افت ارزش آن خواهیم بود و هر چقدر قدرت خریداران و تمایل به خرید این رمز در بازار افزایش پیدا کند شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود. در واقع با افزایش میزان عرضه و کاهش تقاضا روند سلرنتورک یک روند نزولی است و در شرایط برعکس نیز روند این ارز دیجیتال صعودی خواهد بود.
celr.jpg

قابلیت‌ها و مزایای سلر نتورک

در این‌بخش از مقاله سعی داریم تا اصلی‌ترین و مهم‌ترین قابلیت‌ها و مزیت‌های پلتفرم سلر نتورک را با شما در میان بگذاریم که با دقت به آنها می‌توانید شناخت خود را نسبت به این رمز ارز بالاتر برده و تصمیم گیری برای سرمایه گذاری برای آن را در شرایط بهتری انجام دهید. از مهمترین و اصلی‌ترین مزیت‌ها و قابلیت‌های شبکه سار نتورک می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • این ارز دیجیتال به عنوان یکی از ارز دیجیتال‌های کاملاً هدفمند و با برنامه در بازار است که نقشه راه آن برای آینده نیز به صورت دقیق ترسیم شده است.
 • انتقال دارایی‌ها در شبکه بلاک چین سلر نتورک با استفاده از فناوری cBridge انجام می‌پذیرد که باعث شده تا این نقل و انتقالات با سرعت بسیار بالا و البته با هزینه بسیار کم انجام پذیرد.
 • یکی از بزرگترین و اصلی‌ترین مزیت‌های شبکه سلر نتورک کارمزد بسیار پایین تراکنش‌ها درون شبکه است. دقت داشته باشید که معمولاً پروژه‌های تعریف شده در حوزه دیفای کارمزدهای تراکنش بسیار بالایی دارند که سلر نتورک این چالش را برطرف کرده است.
 • فرایند جابجایی و انتقال بین لایه‌های مختلف در شبکه سلر نتورک بسیار ساده و راحت انجام می‌پذیرد که این موضوع نیز برخلاف سایر پروژه‌های تعریف شده در حوزه دیفای است.
 • توکن سلر به عنوان توکلی بومی شبکه تبدیل به جایگزینی برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها در این شبکه شده است.
 • فناوری cChannel برای تامین نقدینگی و همچنین بهبود سرعت انجام تراکنش‌ها در شبکه رمز ارز تعریف شده است. همچنین وجود این فناوری باعث می‌شود تا امکان پیاده‌سازی و اجرای اپلیکیشن‌های مختلف و حتی پلتفرم‌های مختلف در داخل شبکه با توان بسیار بالا وجود داشته باشد.
 • یکی دیگر از مزیت‌هایی که میتوانیم برای شبکه سلر نتورک به آن اشاره داشته باشید وجود شرکای فوق العاده قدرتمند برای شبکه رمز ارز است که تاثیرگذاری بسیار زیادی بر روی شرایط آن در بازار نیز داشته است.
 • پلتفرم سلر نتورک از شبکه‌های بلاکچین مختلف پشتیبانی می‌کند.
 • از یک الگوریتم مسیریابی که کاملا بهینه شده برای تراکنش‌های انجام گرفته در داخل این شبکه استفاده می‌شود.
 • در قراردادهای خارج از زنجیره یا اصطلاحاً off-chain شما می‌توانید از قراردادهای هوشمند با کارمزد صفر در شبکه سلر نتورک استفاده کنید.
 • پلتفرم به این ارز دیجیتال باعث کاهش ۱۰۰ برابری کارمزد پرداخت‌ها در شبکه اتریوم شده است.
 • همچنین بعد از روی کار آمدن شبکه سلر نتورک کاهش ۱۰ هزار برابری تاخیر در تراکنش‌ها در شبکه اتریوم را نیز شاهد بودیم.

بنیانگذاران سلرنتروک چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران اصلی شبکه ارز دیجیتال ۳۴ مهندس با تجربه و متخصص سنگاپوری هستند که همگی در بهترین دانشگاه‌های آمریکا در مقطع دکترا در رشته علوم کامپیوتر تحصیل کرده‌اند. آقای مو دانگ (Mo Dong)، ژاندا لیو (Junda Liu)، ژیاوژو لی (Xiaozhou Li) و کینگای لیانگ (Qingkai Liang) چهار بنیانگذار اصلی شبکه سلر نتورک همگی در دانشگاههای آمریکا تحصیل کرده و پیش زمینه فوق العاده قوی در زمینه علوم کامپیوتر دارند. دقیقاً وجود همین تیم قدرتمند و با رزومه است که باعث شده تا سلر نتورک شرایط کاملاً متفاوت و بیداری نسبت به سایر پلتفرم‌ها و شبکه‌های رقیب داشته باشند.

امنیت شبکه سلر نتورک چگونه است؟

مکانیسم‌ها و فناوری‌های مختلفی برای ایجاد امنیت شبکه سلر نتورک مورد استفاده قرار گرفته‌اند که رمز ارز را تبدیل به یکی از ایمن‌ترین رمز ارزهای موجود در بازار کرده است. لازم به توضیح است که این شبکه ارز دیجیتال سلر نتورک به ایمنی بسیار بالا معروف شده است. در محیط شبکه رمز ارز از یک زنجیره جانبی برای محافظت از زنجیره‌های اصلی تعریف شده در داخل شبکه استفاده می‌شود که اصطلاحاً این زنجیره جانبی SGNاطلاق می‌گردد. دارندگان ارز دیجیتال سلر نتورک می‌توانند با سپرده گذاری توکن‌های خود در شبکه به عنوان نگهبان وضعیت شبکه شناخته شده و باعث افزایش امنیت آن شوند. دقت داشته باشید که کاربران و یا نگهبان وضعیت شبکه از بابت این سپرده گذاری سود‌هایی را نیز به دست خواهد آورد.

چه تعداد توکن سلر نتورک در گردش است؟

تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال سلر نتورک در مجموع ده میلیارد تومان برای این رمز ارز تعریف کردند که در حال حاضر حدود ۷ میلیارد از توکن‌های سلر در بازار در حال گردش هستند. البته که تعریف شدن ده میلیارد توکن برای این رمز ارز با هدف ایجاد شرایط بهتر و کاهش کارمزد‌ها در شبکه انجام پذیرفته اما این موضوع باعث شده تا قیمت سلر نتورک در حال حاضر در بازار بسیار کم باشد. همچنین پایین بودن قیمت نیز در نهایت باعث کاهش ارزش بازار این رمز ارز نیز شده است.

خرید ارز دیجیتال سلر نتورک

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال سلرنتورک هستند روش‌های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش‌ها مزیت‌ها و معایب خاص خود را داشته و استفاده از آنها بایستی در شرایط منطقی انجام پذیرد. برای اینکه بتوانید بهترین روش خرید ارز دیجیتال سلرنتورک را برای خود انتخاب کنید لازم است تا به نکات زیر دقت داشته باشید:

 • امکان خرید ارز دیجیتال سلرنتورک مانند بسیاری دیگر از رمز ارزهای معروف با استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی وجود دارد.
 • استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی می‌تواند کمترین میزان کارمزد‌ها را برای خرید ارز دیجیتال سلرنتورک برای شما به دنبال داشته باشد.
 • همچنین امکان استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی نیز برای خرید این رمز ارز وجود دارد.
 • استفاده از خدمات صرافی‌های خارجی هر چند سرعت بسیار بالایی خواهد داشت اما کارمزد آن بسیار قابل توجه خواهد بود.
 • برای کسانی که به دنبال خرید این ارز دیجیتال و نگهداری از آن برای طولانی مدت هستند استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی گزینه بهتری خواهد بود. این امر می‌تواند امکان خرید این ارز دیجیتال را با هزینه‌های کمتری برای شما به دنبال داشته باشد.

فروش ارز دیجیتال سلر نتورک

شرایط فروش ارز دیجیتال سلرنتورک در صرافی‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است و شما حتما می‌بایست توجه لازم به انتخاب بهترین پلتفرم برای خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشید. دقت کنید که فروش ارز دیجیتال سلرنتورک حتماً باید با حجم قابل توجهی انجام پذیرد تا شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و کمترین کار مردها این رمز ارز را برای خود خریداری نمایید. از این رو صرف اینکه یک صرافی خدمات فروش ارز دیجیتال ارائه می‌کند می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب شما باشد. همچنین وجود تعداد کاربران بسیار زیاد در زمان انجام معاملات نیز مزیت دیگری است که باعث می‌شود تا سرعت انجام معاملات شما افزایش پیدا کند. بنابراین اگر به دنبال خرید و فروش ارز دیجیتال سلرنتورک هستید حتماً در زمان انتخاب بهترین پلتفرم به این نکات توجه لازم را داشته باشید.
1celr.jpg

نحوه خرید سلر نتورک از صرافی تبدیل

برای خرید سلرنتورک با استفاده از خدمات صرافی تبدیل شرایط بسیار ساده پیش روی شما قرار می‌گیرد. در حال حاضر دو روش برای خرید این رمز ارز برای شما در نظر گرفته‌ایم که برای استفاده از این روش می‌توانید مطابق با شرایط زیر اقدام کنید:

در روش اول اصطلاحاً خرید آسان ارز دیجیتال شناخته می‌شود، با ورود به قسمت خرید آسان و تعیین مقدار حجم مورد نظر برای انجام معامله امکان خرید سلرنتورک را در کمتر از چند ثانیه خواهید داشت. توجه داشته باشید که در این روش قیمت معامله بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل است.

در روش دوم نیز شما می‌توانید با تبدیل پول خود در حساب صرافی تبدیل به ارز دیجیتال تتر برای خرید سلرنتورک از بازار حرفه‌ای استفاده کنید. در نظر داشته باشید که در این روش خرید علاوه بر حجم معامله قیمت معامله را نیز بایستی تعیین نمایید. این روش خرید بیشتر برای کسانی مناسب است که تخصص‌های لازم در زمینه تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را دارا هستند.

چگونه سلر نتورک را نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال سلر نتورک چالش خیلی زیادی پیش رو نداشته و به راحتی می‌توانید برای این منظور اقدام کنید. در وهله اول باید یادآوری کنیم که در حال حاضر روی کیف پول نرم افزاری معتبر و شناخته شده امکان نگهداری از این ارزش را برای شما فراهم کرده‌اند. توصیه می‌کنیم که حتما بهترین کیف پول از نظر شرایط امنیتی را برای این منظور انتخاب کنید. از طرف دیگر امکان استفاده از انواع کیف پول سخت افزاری نیز برای نگهداری از سلرنتورک وجود دارد. همچنین حساب کاربری صرافی تبدیل این نیز با فناوری کیف پول توزیع شده به صورت کامل ایمن شده و شما می‌توانید در این شرایط امنیتی برای نگهداری از سلرنتورک در حساب صرافی تبدیل اقدام کنید.

انواع کیف پول سلر نتورک

برای نگهداری از ارز سلر نتورک می‌توانید از انواع مختلفی از کیف پول‌های رایج و معتبر استفاده کنید. از جمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین کیف پول‌های مورد استفاده برای نگهداری از این رمز ارز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • تراست ولت
 • متامسک
 • اتمیک ولت
 • لجر
 • ترزور

کارمزد خرید و فروش سلر نتورک

کارمزد خرید و فروش سلرنتورک چه در صرافی‌های خارجی و چه در صرافی‌های داخلی با توجه به شرایطی مانند سطوح احراز هویت و حجم معاملات کاربران متغیر است.
معامله سلر نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش سلر نتورک در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال سلر نتورک در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال سلر نتورک مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع سلر نتورک را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار سلر نتورک به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات سلر نتورک را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال سلر نتورک بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال سلر نتورک در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال سلر نتورک در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید سلر‌ نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سلر‌ نتورک

آیا خرید سلرنتورک بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز پلکادات بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده سلر نتورک چگونه است؟

ارز دیجیتال سلرنتورک یکی از نرم افزارهای خاص و کاربردی تعریف شده در بازار است. اگر بخواهیم آینده سلرنتورک را با توجه به گذشته و همچنین رقبای سرسخت آن مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهیم، نمی‌توان در آینده جزء بهترین رمز ارزهای موجود در بازار قرار داد. اما با این حال در حال حاضر سلرنتورک با قیمت بسیار کمی معامله می‌شود و حفظ همین شرایط و قابلیت‌ها می‌تواند در آینده رمز ارز را تبدیل به یک ارز دیجیتال سودآور برای سرمایه گذاران نماید. در واقع آینده سلرنتورک به شرایط پشتیبانی تیم توسعه دهنده از این رمز ارز و همچنین دست یافتن آن به اهداف و کاربرد‌های در نظر گرفته شده دارد.

از کجا می‌توانیم سلر نتورک (CELR) بخریم؟

برای خرید سلر نتورک می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/CELR_USDT) مراجعه نمایید.

خرید سریع سلر نتورک (CELR) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع سلرنتورک می‌توانید از خدمات خرید آسان در صرافی تبدیل استفاده کنید. در این خدمات شما تنها کافیست حجم مورد نظر برای خرید سلرنتورک را تعیین کرده و سپس در چند ثانیه شاهد نهایی شدن معامله خود باشید.

کارمزد خرید و فروش سلر نتورک در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سلر نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال سلر نتورک چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال سلرنتورک امکان استفاده از معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد. همچنین می‌توانید این رمز ارز را در حساب کاربری صرافی تبدیل به صورت کاملا ایمن و با اهمیت بسیار بالا نگهداری کنید.

آیا خرید سلر نتورک می‌تواند سودآور باشد؟

ارز دیجیتال سلرنتورک با وجود داشتن قابلیت‌ها و کاربرد‌های بسیار زیاد در حال حاضر با قیمت‌های بسیار پایین معامله می‌شود و از همین رو میتوان این رمز ارز را یک ارز دیجیتال سودآور در آینده در نظر گرفت.

آیا می‌توان سلر نتورک را استخراج کرد؟

خیر امکان استخراج سلرنتورک وجود ندارد.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش سلر نتورک اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش سلرنتورک در صرافی تبدیل هیچ چگونه محدودیت زمانی وجود نداشته و در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید برای این منظور اقدام کنید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

11 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله