BICOicon

قیمت و خرید بایکونومی - BICO

خرید ارز دیجیتال بایکونومی Biconomy

خرید ارز دیجیتال بایکونومی (BICO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بایکونومی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بایکونومی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بایکونومی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بایکونومی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بایکونومی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BICO = 22,167 IRT

BICOicon

بایکونومی

خرید آسان بایکونومی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بایکونومی

اطلاعات بازار بایکونومی

حجم ۲۴ ساعته (BICO) 201.7576
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 75.8428
تغییرات ۱ روزه -0.87 %
قیمت آخرین معامله 0.373 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 22,650 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 22,167 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بایکونومی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

BICOicon

BICO

بایکونومی

تومان --

BICOicon

BICO

بایکونومی

قیمت دلاری

0.3740 USDT

قیمت تومانی

تومان 22,353

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.866 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

Biconomy شرکتی در حوزه فناوری بلاکچین است که زیرساخت‌ها و خدماتی را برای افزایش مقیاس‌پذیری و قابلیت استفاده برنامه‌های غیرمتمرکز ( DApps ) ارائه می‌دهد. پلتفرم Biconomy طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند که برای بهبود تجربه کاربر، کاهش هزینه‌های تراکنش و بهبود عملکرد کلی برنامه‌های غیرمتمرکز طراحی شده‌اند.

اگر قصد دارید به طور کامل با بنیان‌گذاران، تاریخچه، اهداف، مزایا و سایر موارد مربوط به ارز دیجیتال بیکونومی آشنا شوید، همراه ما باشید.

بیکونومی ( BICO ) چیست؟

ارز بیکونومی

توکن Biconomy که با نام BICO نیز شناخته می‌شود، ارز دیجیتال بومی پلتفرم Biconomy است. توکن BICO در آوریل 2021 راه‌اندازی شد و یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم محسوب می‌شود.

تاریخچه پیدایش بیکونومی ( BICO )

توکن BICO در آوریل 2021 راه‌اندازی شد. راه‌اندازی توکن BICO بخشی از تلاش‌های تیم Biconomy در راستای افزایش پذیرش و کاربردهای این پلتفرم بود. از توکن بیکونومی می‌توان به صورت‌های مختلف در اکوسیستم Biconomyاستفاده کرد. مثلاً، کاربران برای پرداخت هزینه تراکنش، مشارکت در حاکمیت شبکه و تشویق توسعه‌دهندگان برای پیشرفت و توسعه پروژه از این توکن استفاده می‌کنند.

بیکونومی از زمانی که راه‌اندازی شد توجه بسیاری را به خود جلب کرد. همچنین، بسیاری از پروژه‌های مطرح در حوزه بلاکچین آن را پذیرفتند. در سپتامبر ۲۰۲۱، بیکونومی اعلام کرد که با پالیگان( Polygon ) همکاری می‌کند تا یک تجربه کاربری یکپارچه برای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز( DApps )مبتنی بر پالیگان ارائه دهد.

به‌طورکلی، توکن و پلتفرم Biconomyراه‌اندازی شدند تا در راستای افزایش مقیاس‌پذیری و قابلیت استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز گام بردارند.

بیکونومی ( BICO ) چگونه معروف و محبوب شد؟

بیکونومی ( Biconomy ) برای یکی از مشکلات رایج در حوزه بلاکچین راه‌حلی منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد. به چند دلیل، تعامل با برنامه‌های غیرمتمرکز به‌اندازه برنامه‌های وب 2 یکپارچه نیست. مثلاً، برنامه‌های وب3کارمزد دریافت می‌کنند، اما هیچ معادلی برای پرداخت کارمزد در ازای استفاده از برنامه‌های وب 2 وجود ندارد.

کاربران کارمزد شبکه اتریوم را همیشه با ارز دیجیتال اتریوم ( ETH )پرداخت می‌کنند، با آن‌که این موضوع ممکن است خلاف خواسته کاربران باشد. علاوه‌براین، کاربران جدید نیز برای ورود باید مهارت لازم برای استفاده از کیف پول‌های دیجیتال، امضای تراکنش‌ها و درک پیچیدگی‌های کارمزد را داشته باشند. همین امر می‌تواند بسیار پیچیده باشد. بیکونومی این مشکل را با زیرساخت شبکه خود حل می‌کند.

هدف از خلق بیکونومی ( BICO )

بیکونومی یک پلتفرم بلاکچین است که با هدف ساده‌سازی ادغام برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز با شبکه‌های بلاکچین مختلف راه‌اندازی شده است. هدف اصلی بیکونومی کاهش پیچیدگی و هزینه‌های توسعه و پیاده‌سازی برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز است.

ارزش بیکونومی چگونه تعیین می‌شود؟

خرید BICO

در بازار ارزهای دیجیتال، عوامل گوناگونی بر قیمت توکن BICO تأثیر می‌گذارند. در ادامه این بخش به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت بیکونومی می‌پردازیم.

تقاضای بازار

تقاضای بازار برای یک ارز دیجیتال با افزایش قیمت آن رابطه مستقیم دارد. اگر کاربران بازار بیش از فروش، اقدام به خرید بیکونومی کنند، قیمت آن افزایش می‌یابد. از سوی دیگر، اگر افراد بیش از آنکه BICOرا خریداری کنند، آن را بفروشند، با کاهش قیمت مواجه خواهند شد.

عرضه توکن

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت بیکونومی، میزان عرضه در گردش آن است. درصورتی‌که BICO‌های محدودی در بازار موجود باشد، شاهد افزایش قیمت خواهیم بود. از طرفی دیگر، اگر واحدهای بیشتری از بیکونومی وجود داشته باشد، قیمت این ارز دیجیتال کاهش می‌یابد.

توسعه پروژه

هرچقدر که پروژه بیکونومی در دستیابی به اهداف خود موفق عمل کند، قیمت ارز دیجیتال آن نیز در همان راستا افزایش خواهد یافت. اخبار مثبت ازجمله پیشرفت و توسعه در فناوری و همکاری‌های جدید می‌تواند اعتماد معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را بیشتر از قبل جلب کند. درنتیجه، کاربران تمایل بیشتری به خرید بیکونومی خواهند داشت.

رقابت

پروژه‌های مشابه و رقیب بیکونومی می‌توانند بر قیمت ارز دیجیتال BICOتأثیرگذار باشند. به این صورت که اگر پروژه رقیب بتواند توجه بیشتری را به خود جلب کند، ممکن است سرمایه‌گذاران تمرکز خود را از بیکونومی بردارند و به سراغ پروژه رقیب بروند. درنتیجه، قیمت BICO نیز کاهش خواهد یافت.

روند کلی بازار

روند کلی بازار تأثیر بسیاری بر قیمت ارز دیجیتال دارد. اگر روند بازار به‌طورکلی صعودی باشد، BICOنیز همانند بسیاری از سایر ارزهای دیجیتال روند صعودی را در پیش می‌گیرد. برعکس این موضوع نیز صادق است. اگر بازار وارد روند نزولی شود، به‌احتمال زیاد بیکونومی نیز وارد روند نزولی خواهد شد.

قابلیت‌ها و مزایای بیکونومی

بیکونومی ( Biconomy ) چندین مزیت را برای توسعه‌دهندگان و کاربران ارائه می‌دهد. در ادامه به این مزایا می‌پردازیم.

یکپارچه‌سازی ساده‌شده

Biconomy مجموعه‌ای از ابزارها و خدمات را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد که ادغام برنامه‌های غیرمتمرکز ( DApps ) را با شبکه‌های مختلف بلاکچین ساده می‌کند. این امر پیچیدگی و هزینه توسعه و استقرار برنامه‌های غیرمتمرکز را کاهش می‌دهد.

تراکنش‌های مقرون‌به‌صرفه

بیکونومی از طریق مدیریت کارمزد و تراکنش‌ها با روشی کارآمدتر، هزینه کلی تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد و درعین‌حال تضمین می‌کند که تراکنش‌ها به‌موقع پردازش خواهند شد.

تجربه کاربری یکپارچه

بیکونومی با پنهان‌کردن پیچیدگی‌های فنی تعامل با چندین بلاکچین، کاربران نهایی را قادر می‌سازد تا به روشی ساده با برنامه‌های غیرمتمرکز تعامل داشته باشند و تجربه کلی‌شان بهبود یابد.

مقیاس‌پذیری

بیکونومی طراحی شده است تا حجم زیادی از تراکنش‌ها را مدیریت و پردازش کند. این موضوع راه‌حلی قابل‌اعتماد برای برنامه‌های غیرمتمرکز پرترافیک محسوب می‌شود.

به‌طورکلی، مزایایی که Biconomy ارائه می‌کند، به رشد و پذیرش برنامه‌های غیرمتمرکز کمک می‌کند. همچنین کاربرد آن‌ها را افزایش می‌دهد و دسترسی آن‌ها را در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌دهد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال BICO چه کسانی هستند؟

بیکونومی به‌دست یک تیم بین‌المللی متشکل از کارآفرینان حوزه بلاکچین تأسیس شد. احمد البلاغی، یکی از بنیان‌گذاران پروژه بیکونومی است. او از فارغ‌التحصیلان دانشگاه کوئین مری ( Queen Mary )، بیش از سه سال را در صنعت بلاکچین در بریتانیا، چین و امارات متحده عربی گذرانده است و قبلاً برای ویوفین ( Viewfin ) کار کرده است که شرکتی پیشرو در صنعت بلاکچین محسوب می‌شود.

ساچین تومار ( Sachin Tomar ) و آنیکت جیندال ( Aniket Jindal ) دو بنیان‌گذار دیگر بیکونومی هستند. تومار سابقه مهندسی نرم‌افزار دارد و جیندال قبلاً در پروژه‌های بلاکچین در امارات متحده عربی شرکت داشته است.

امنیت شبکه بیکونومی چگونه است؟

قراردادهای هوشمند Biconomy را کوانت استمپ ( Quantstamp )، میکس بایتس ( MixBytes )، سرتیک ( Certik ) و هالبورن ( Halborn ) اجرا می‌کنند.

بیکونومی یک قابلیت نرم‌افزاری ارائه کرده است که توسعه‌دهندگان می‌توانند با افزودن آن به نرم‌افزار غیرمتمرکز خود ( DApp )، تراکنش‌های بدون کارمزد انجام دهند. ازآنجایی‌که کاربران بیکونومی نقل‌وانتقالات را با کلیدهای خصوصی خود امضا می‌کنند، بیکونومی نیازی به اعتمادسازی ندارد.

بیکونومی داده‌های امضاشده را منتقل می‌کند. جالب است بدانید که شبکه نمی‌تواند این داده‌ها را تغییر بدهد. علاوه‌براین، بیکونومی قصد دارد با تمرکززدایی، امنیت بیشتری را در آینده فراهم کند.

چه تعداد توکن بیکونومی در گردش است؟

معامله BICO

به‌طورکلی، حداکثر عرضه و تعداد کل توکن‌های موجود ارز دیجیتال بیکونومی معادل یک میلیارد واحد است که از این تعداد، 502,789,360 واحد BICOدر گردش است. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال در زمان نگارش این متن معادل 179,143,848 دلار است.

خرید ارز دیجیتال بیکونومی

اگر قصد خرید ارز دیجیتال بیکونومی ( BICO ) را دارید، می‌توانید در یکی از صرافی‌های‌ ارز دیجیتال داخلی ازجمله تبدیل ثبت‌نام کنید و پس از به پایان رساندن مراحل احراز هویت، این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال بیکونومی

همان‌طور که می‌دانید، خرید ارز دیجیتال امری پرریسک است، اما فروش آن نیز از حساسیت‌های بسیاری برخوردار است. هرگاه قصد فروش ارز دیجیتال بیکونومی را داشتید، پیش از هر اقدامی حتماً تحلیل‌های مربوط به بیکونومی را بررسی کنید و شرایط بازار را مدنظر قرار دهید. این موضوع تأثیر به‌سزایی در میزان سود و زیان شما دارد.

نحوه خرید بیکونومی از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال بیکونومی از صرافی ارز دیجیتال تبدیل باید مراحلی را طی کنید. این مراحل را در بخش زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

 • وارد سایت صرافی ارز دیجیتال تبدیل شوید و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
 • با رعایت نکات درخواست‌شده، فرایند احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.
 • پس از مراجعه به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تبدیل، موجودی آن را به تومان شارژ کنید.
 • یکی از بازارهای تتری یا تومانی را انتخاب کنید.
 • مقدار موردنظر ارز دیجیتال بیکونومی را وارد و سفارش خود را ثبت کنید.

روش نگهداری بیکونومی

اگر از کاربران صرافی تبدیل هستید، از سایر کیف پول‌های ارز دیجیتال بی‌نیاز خواهید بود! چراکه تبدیل کیف پول اختصاصی خود را ارائه می‌کند. بااین‌حال، در بخش زیر کیف پول‌هایی را مشاهده می‌کنید که از ارز دیجیتال BICO پشتیبانی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیف پول ارز دیجیتال کلیک کنید.

 • تراست والت ( Trust Wallet )
 • متامسک ( MetaMask )
 • توکن پاکت ( TokenPocket )
 • تورس ( Torus )
 • لجر ( Ledger )

کارمزد خرید و فروش بیکونومی

معامله بیکونومی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش BICO در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل تنوع بسیاری در ارائه ارزهای دیجیتال دارد، به‌طوری که پس از ثبت‌نام در آن می‌توانید بیش از 230 ارز دیجیتال را خرید و فروش کنید. همچنین، کاربران این صرافی از کیف پول اختصاصی برخوردار خواهند بود. این کیف پول محلی امن برای نگهداری دارایی‌های شما به شمار می‌رود.

رابط کاربری جذاب و پیشرفته از دیگر مزایای صرافی تبدیل محسوب می‌شود. در کنار این موارد، کاربران این صرافی از ابزارهای معاملاتی نظیر oco نیز برخوردار خواهند بود.

مزایای صرافی ارز دیجیتال تبدیل تنها به مواردی که مطرح شد محدود نمی‌شود! این صرافی برای دسترسی بیشتر به معاملات و سهولت بیشتر در انجام آن‌ها، نرم‌افزار اختصاصی خود را ارائه می‌کند که با استفاده از آن به‌آسانی می‌توانید در هرجا که هستید معاملات را انجام دهید.

در بخش زیر، فهرستی از سایر مزایای خرید و فروش ارز بیکونومی را در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مشاهده می‌کنید.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • احراز هویت سریع کاربران
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • امکان مبادله‌ی دو ارز دیجیتال ( Swap )
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق 12 بانک

آیا خرید بیکونومی بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید BICONOMY

پاسخ این سؤال به صرافی یا پلتفرمی برمی‌‌گردد که قصد خرید بیکونومی را در آن دارید. در برخی صرافی‌ها می‌توانید بدون احراز هویت به خرید و فروش بیکونومی بپردازید. اما دقت داشته باشید که صرافی‌های معتبر، پیش از هر چیز از شما می‌خواهند که فرایند احراز هویت را به پایان برسانید.

باوجودآنکه می‌توانید بدون عبور از فرایند احراز هویت به خرید و فروش بیکونومی بپردازید، امنیت سرمایه شما تضمین نمی‌شود. همواره به سراغ صرافی‌های معتبر بروید و پیش از خرید ارزهای دیجیتال تحقیق کنید. در ضمن، اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در زمینه صرافی‌های خارجی بدون احراز هویت هستید، کلیک کنید!

آینده بیکونومی چگونه است؟

به‌طورکلی، آینده Biconomy روشن به نظر می‌رسد، چراکه این شرکت در موقعیت مناسبی قرار دارد تا با فراهم‌سازی دسترسی بیشتر به بلاکچین در عین کاربرپسند نمودن آن، به پذیرش گسترده فناوری بلاکچین کمک کند.

با رشد و تکامل اکوسیستم بلاکچین، بیکونومی می‌تواند نقشی کلیدی در آینده این حوزه هیجان‌انگیز و درحال‌توسعه داشته باشد.
منابع:

biconomy.io

coinmarketcap.com

coincarp.com

سوالات متداول خرید بایکونومی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بایکونومی

از کجا می‌توانیم بیکونومی ( BICO ) بخریم؟

انواع صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و داخلی ارز دیجیتال بیکونومی را ارائه می‌کنند. اما این نکته را فراموش نکنید که در صرافی‌های خارجی ممکن است سرمایه شما مسدود شود. دلیل این امر آن است که صرافی‌های خارجی از کاربران ایرانی به‌خوبی پشتیبانی نمی‌کنند. درنتیجه، پیشنهاد می‌کنیم از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی، تبدیل نام دارد که 230 ارز دیجیتال گوناگون از جمله بیکونومی را ارائه می‌کند.

خرید سریع بیکونومی ( BICO ) چطور امکان‌پذیر است؟

می‌توانید با استفاده از بخش خرید آسان صرافی تبدیل، در سریع‌ترین زمان ممکن ارز بیکونومی را خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش بیکونومی ( BICO ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بیکونومی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت بیت کوین اس وی را پیش بینی کنیم؟

برای‌آنکه از بهترین زمان خرید یا فروش ارز دیجیتال بیکونومی آگاه شوید و قیمت آن را پیش بینی کنید، باید قیمت و عملکرد آن را تجزیه‌و‌تحلیل کنید. علاوه‌براین، با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil)، تحلیل‌های ساده و مفیدی در اختیارتان قرار می‌گیرد. در آخر، مطالب و تحلیل‌های سایر کانال‌های سیگنال‌دهی یا آموزشی نیز می‌تواند مفید باشد.

ارز دیجیتال بیکونومی ( BICO ) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال بیکونومی را می‌توانید در کیف پول‌هایی ازجمله متامسک ( MetaMask)، تراست والت ( Trust Wallet ) نگهداری کنید. در ضمن، صرافی تبدیل نیز کیف پول اختصاصی و امن خود را ارائه می‌کند که می‌توانید بیکونومی را در آن نگهداری کنید.

آیا خرید بیکونومی ( BICO ) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به پروژه جذاب و نوآورانه بیکونومی این ارز قابلیت سودآوری برای خریداران را دارد با این وجود همواره توجه داشته باشید که خرید و فروش ارزهای دیجیتال امری حساس است، بنابراین بهتر است با تحقیق کافی در زمان مناسب اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کنید.

آیا می‌توان بیکونومی ( BICO ) را استخراج کرد؟

خیر، بیکونومی ازجمله ارزهای دیجیتالی است که نمی‌توان آن‌ را استخراج کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمد ر

44 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

احسان ص

44 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله