BATicon

قیمت و خرید بت - BAT

خرید ارز دیجیتال بت Basic Attention Token

خرید ارز دیجیتال بت (BAT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BAT = 11,378 IRT

BATicon

بت

خرید آسان بت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بت

اطلاعات بازار بت

حجم ۲۴ ساعته (BAT) 17.7919
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 3.3782
تغییرات ۱ روزه +0.2 %
قیمت آخرین معامله 0.1899 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,378 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,260 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

BATicon

BAT

بت

تومان --

BATicon

BAT

بت

قیمت دلاری

0.1897 USDT

قیمت تومانی

تومان 11,344

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.203 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

همزمان با رشد بلاکچینها و افزایش روز افزون ارزهای دیجیتال، شرکتهای مختلف برای استفاده راحتتر از این فناوری، به دنبال راهحلهایی جدید و آسان هستند. برای این منظور، این شرکتها به دنبال روشهایی جهت رفع مشکلات قدیمی در ارز دیجیتال خواهند بود.

پروژه بت به واسطه برندن ایچ بنیانگذار موزیلا و فایرفاکس ایجاد شد که هدف آن بهبود امنیت و کارآیی تبلیغات به سبک دیجیتال بر پایه فناروریهای بلاکچین است. توکن اصلی شبکه مذکور طبق اتریوم ساخته شده و در سال 2018 میلادی منتشر شد. این پلتفرم پروژهای شفاف و غیرمتمرکز است که به کاربران، فضایی جهت تبلیغات ارائه میدهد و بر پایه توجه کاربران عمل میکند. این برنامه واسطهها و تبلیغات اضافی را حذف میکند. کاربران میتوانند با استفاده از مرورگر Brave با حفظ حریم شخصی و سرعت بالا، تبلیغات مورد نظر خود را ببینند و از آنها پاداش دریافت کنند. البته این پاداش علاوه بر کاربران به ناشران و میزبانان این پلتفرم نیز تعلق میگیرد. در این مقاله به بررسی بیشتر این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت.

بت چیست؟

این پلتفرم دارای توکن اتریوم بوده که تبلیغات را بر عهده دارد و عملکرد آن بر پایه توجه کاربران است. در این پلتفرم سعی در از بین بردن واسطهها شده است. بت یکی از اولین پروژههای رمزنگاری ارز دیجیتال است که روی تبلیغات اینترنتی تمرکز دارد. این پلتفرم با مرورگر Brave از برنامه پشتیبانی میشود که براساس حفظ حریم شخصی، مدیریت تبلیغات و افزایش سرعت عمل، کار میکند. توکن اولیه در این پلتفرم به واسطه بلاکچین اتریوم و مرورگر تخصصی Brave استفاده میشود که برای تبادل تبلیغات بین کاربران و ناشران طراحی شده است.

مرورگر Brave به واسطه تیم بت ساخته شده است که برخلاف مرورگرهای قدیمی روی حفظ حریم شخصی کاربر تمرکز کرده و در صورت تبلیغات اضافی آنها را بلاک میکند که برای کاربران دچار مزاحمت نشود. در زمینه ایجاد توکن، پلتفرم بت دارای عملکرد متفاوتی است، به این صورت که تا زمانی که فعالیت در این برنامه کم باشد، توکن اضافهای ایجاد نخواهد شد.
b2.jpg

تاریخچه پیدایش بت

توکن ارز دیجیتال بت در سال 2017 میلادی از طریق ICO راهاندازی شد که حدود 1 میلیارد توکن موجود آن طی زمانی کمتر از 30 ثانیه به فروش رسید. فروش توکنهای این پلتفرم به واسطه شرکت پشتیبان آن به نام Brave Software Inc انجام گرفت. اکنون 500.000.000 توکن در این پلتفرم ذخیره شده که آماده فروش به کاربران جهت رشد جامعه ارز دیجیتال است.

این پلتفرم به جهت اصلاح وب ایجاد شد که دارای ویژگیها و خصوصیات جدیدی در مرورگرهایی با حریم شخصی، افزایش سرعت و حذف تبلیغات اضافی است. این پروژه در سال 2019 میلادی با عنوانBrave Software Inc. به تعداد 300000 بت در قالب کمک هزینههایی برای اصلاح مرورگرهای تحت وب در این پلتفرم ایجاد شد که در دسترس هستند.

نحوه عملکرد سیستم ارز دیجیتال بت (Basic Attention Token)

نام کامل ارز دیجیتال بت بیسیک اتنشن توکن است. Brave مرورگر Open Source است که بر حریم خصوصی تمرکز دارد و به شکل پیشفرض با Brave Shields کلیه تبلیغات و ردیابهای غیرضروری را مسدود میکند. همچنین برای معرفی تبلیغات و تجربه آن به واسطه کاربران، به طور ناشناس توجه کاربر را به این سیستم جلب میکند. به عبارتی این پلتفرم با فناوری بلاکچین به صورت ناشناس به ردیابی و توجه کاربر اقدام میکند که در نهایت این اقدامات به پاداش ناشران آن تبدیل خواهد شد.

منظور از جلب توجه کاربر، به معنی روابط ذهنی بر محتوای دیجیتالی مثل تبلیغات است. اما این به معنای دسترسی سازندگان به اطلاعات کاربران نیست، بلکه با این کار به کاربر اطمینان میدهد که اطلاعات ردیابی فقط در دستگاه او ذخیره میشود و طبق هدف آن، حریم خصوصی افراد با امنیت کامل حفظ خواهد شد.

ناشران برای جلب توجه کاربران به تبلیغات، توکن بت را به عنوان پاداش دریافت میکنند. هر چه در این زمینه موفقتر باشند، پاداش آنها نیز بیشتر خواهد شد. در این میان تبلیغکنندگان دارای درآمد بهتری نسبت به ناشران هستند، چرا که در این کار سرمایهگذاری کردهاند. در این پلتفرم برای کاهش تقلب از اطلاعت کاربر جهت تبلیغات کمک گرفته میشود. ارز دیجیتال بت روند این جریانات را آسانتر میکند. این برنامه قصد بر گسترش تبلیغات دیجیتالی و درآمدزایی بیشتر را دارد که بتواند علاوه بر سرعت، تبلیغات را طبق الگوریتمهای منظمی پیش ببرد.

بت چگونه معروف و محبوب شد؟

این پلتفرم به دلیل امنیت و سیستم دفترکل برای بررسی میزان توجه کاربران به تبلیغات از سایر مرورگرها، با سایر پلتفرمها متفاوت است. مسدود کردن تبلیغات و ردیابها به کاربران فرصت بارگذاری اطلاعات را سریعتر از دیگر رقبا میدهد.

این پلتفرم با جلب توجه کاربران به تبلیغات ارزشمند، بازاری پرکاربرد ایجاد کرده است که فرصتهایی برای خلاقیت در تبلیغات برای افزایش مشتری بیشتر را به کاربران خود میدهد. این امر در صورتی است که کاربران با دریافت سهمی از درآمد تبلیغات به ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده کمک بسیاری میکنند.

اگرچه محصولات مشابهی در این زمینه وجود دارد، اما این توکن در میان بیش از یک میلیون محتوا، بیشترین توجه را به فعالیتهای موفق سوق میدهد. از جمله محتواهای موفق که از جوایز بت بهرهمند شدهاند، شامل ویکیپدیا، واشنگتن پست، گاردین و 50 سنت هستند.

هدف از خلق بت

توکن بت با هدف اصلاح وب که باعث وضعیت نامطلوب در تبلیغات و عدم مطابقت در فضای ارز دیجیتال میشود، ساخته شده است. تیم سازنده این توکن در جستجوی بهترین راهحلها برای رفع مشکلات به وجود آمده در تبلیغات دیجیتال این شبکه هستند که بتوانند با ارائه وب با بهترین سرعت، تبلیغات بدون واسطه کاربران و حذف ردیابها را در اختیار همه خریداران و کاربران قرار دهند.

پشتوانه بت چیست؟

مرورگر Brave از برنامه بت پشتیبانی میکند که این پشتیبانی به واسطه محافظت از حریم شخصی کاربران، افزایش سرعت و مدیریت بدون واسطه تبلیغات عمل میکند.

ارزش بت چگونه تعیین میشود؟

توکن بت براساس توجه کاربران به واحدی با ارزش جهت مبادله در بازار تبدیل میشود. این توکن میتواند نوعی کسب درآمد بسیار مهم برای تولیدکنندگان محتوا و ابزاری جهت پرداخت مبالغ جهت کمپینهای تبلیغاتی که برای تبلیغکنندگان بسیار موثر است، باشد.

با افزایش کاربران این برنامه طبق مرورگر Brave، تبلیغکنندگان بیشتری مایل به کار خواهند شد. با خرید نماد توجه اولیه و افزایش فعالیت در این پلتفرم، میتوان با توجه به افزایش سقف بازار، به بالا رفتن قیمت این توکن در آینده امیدوار بود.

قابلیت‌ها و مزایای بت

برنامه بت علاوه بر ایجاد فضای تبلیغات برای تولیدکنندگان محتوا، حریم خصوصی و امنیتی را برای کاربران خود فراهم کرده که افراد میتوانند با استفاده از مرورگر Brave و کار در وبسایتهای خارجی نسبت به دریافت توکن اقدام کنند.

این پلتفرم برای تبلیغکنندگان نیز مزایایی مثل اثربخشی تبلیغات بدون نقض حریم شخصی را دارد. علاوه بر آن، ناشران نیز میتوانند نسبت به تولید محتوای دیجیتال در این برنامه بپردازند.
b1.jpg

بنیانگذاران بت چه کسانی هستند؟

این پلتفرم با مرورگر Brave به واسطه برندن ایچ و برایان باندی در سال 2015 میلادی ایجاد شد. برندن اینچ نه تنها بنیانگذار جاوا اسکریپت بوده، بلکه یکی از شخصیتهای مهم در گسترش فایرفاکس و موزیلا نیز محسوب میشود. برایان باندی نیز یکی از توسعهدهندگان اصلی فایرفاکس، Khan Academy و Evernote است. این برنامه در سال 2017 میلادی شروع به کار کرد و بیشترین درآمد آن ظرف یک دقیقه که معادل 35 میلیون دلار بود، انجام شد. این درآمد یکی از سریعترین فروشهای تاریخ برای ارز دیجیتال محسوب میشود که البته مقداری بحث برانگیز است، چرا که این تعداد توکن توجه، تنها به واسطه 130 نفر خریداری شده بود و نیم دیگر توکن بت فقط به واسطه 5 خریدار صورت گرفت. این امر بیانگر این موضوع است که توکن توجه به اندازههای پروژههای دیگر این برنامه غیرمتمرکز نیست.

امنیت شبکه بت چگونه است؟

بت برنامه خصوصی بوده که برای دسترسی به آن نیاز به اعتبار و مجوزهای مناسب است. این برنامه عملکردی مثل سرویس SaaS دارد و بیانگر این موضوع است که دسترسی به زیرساخت سرور وجود ندارد و اطلاعات کاربران در سایت ذخیره نمیشود. به عبارتی میتوان گفت برای امنیت بیشتر این برنامه، شخص ثالثی آن را میزبانی کرده و بت کد اسکریپت را ایجاد میکند. علاوه بر به روز رسانیهای منظم این برنامه دارای اتصالاتی سراسر رمزگذاری شده است که این امر از نشت دادههای حساس جلوگیری میکند.

یکی از بزرگترین تفاوت این برنامه با برنامههای کاربردی دیگر، عدم وجود کد داخلی یا سیستم مدیریت محتوای غیر وابسته است. این کدها توسط توسعهدهندگان نوشته میشوند و همیشه دارای بالاترین استاندارد، کیفیت و امنیت هستند.

چه تعداد توکن بت در گردش است؟

طبق آخرین بررسیهای صورت گرفته مشخص شد که تعداد سکههای در گردش این توکن در حال حاضر حدود 1.492.816.441 بت است. از طرفی تیم توسعه این ارز دیجیتال 300 میلیون توکن جذب کاربر را برای رشد این شبکه از طریق مرورگر Brave تخصیص دادهاند. به عبارتی در این برنامه، در مجموع چیزی حدود 1.5 میلیارد توکن توجه بت وجود دارد که در حال گردش هستند.

تیم بت برای تشویق کاربران در سال 2018 میلادی به افرادی که از مرورگر Brave استفاده میکردند، توکن رایگان هدیه میداد. اما تنها راه خرج این توکنها شامل همین مرورگر یا استفاده از سرویسهای مختلف آن میشود. در صورت خرج نشدن توکن به مدت 90 روز، دوباره به چرخه فروش یا هدیه دادن برگشت داده میشد.

خرید ارز دیجیتال بت

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال بت نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال بت پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال بت اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال بت عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال بت از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید بت تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال بت

فرایند فروش ارز دیجیتال بت در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال بت امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

b.jpg

نحوه خرید بت از صرافی تبدیل

برای خرید این ارز دیجیتال در صرافی تبدیل میتوانید بیت کوین و اتریوم را از این صرافی با کارمزدهای پایین خریداری کرده و نسبت به مبادله آن در صرافیهای خارجی که این ارز دیجیتال را پشتیبانی میکنند، اقدام کنید.

روش نگهداری بت

برای نگهداری ارز دیجیتال بت میتوانید از بهترین کیف پولهای نرمافزاری یا سختافزاری موجود در بازار که با این ارز دیجیتال سازگار هستند، استفاده کنید. علاوه بر آن، با استفاده از حساب صرافی با فناوری کیف پولهای امن میتوان نسبت به نگهداری ایمنتر این ارز دیجیتال با شرایط لازم اقدامات اساسی را انجام داد.

انواع کیف پول بت

انتخاب کیف پول یکی از بهترین روشها برای نگهداری ارزهای مختلف دیجیتال در بازار است، اما قبل از تهیه آنها حتما نسبت به امنیت و سازگاری آن با ارز دیجیتال انتخابی خود، بررسیهای لازم را انجام دهید. در ادامه کیف پولهای سازگار با توکن بت را طبق COINSWITCH که بالاترین امتیاز را دارند، معرفی خواهیم کرد:

 • Brave Wallet
 • Ledger Nano S
 • Trezor
 • (MyEtherWallet(MEW
 • Meta Mask
 • Trust Wallet

کیف پولهای بیشتری در دنیا سازگار با این ارز دیجیتال نیز وجود دارد که در این مقاله فقط به معرفی برترین آنها پرداختیم. برای استفاده از این کیف پولها لازم است در شبکه بت ثبت نام کرده، کیف پول خود را راهاندازی کنید و پس از آن میتوانید معاملات خود را در این زمینه ادامه دهید.

کارمزد خرید و فروش بت

معامله بت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش بت در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل، مزیتهای زیادی برای خرید و فروش ارز دیجیتال بت در اختیار کاربران قرار میدهد که با استفاده از آنها میتوان از خطرات احتمالی موجود در معاملات ارز دیجیتال تا حد قابل توجهی جلوگیری کرد و نسبت به معاملات امن و سهولت در کار اقدام کرد. از مهمترین مزیتهای خرید و فروش این ارز دیجیتال در صرافی تبدیل، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید سریع ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم برای مبادله با ارز دیجیتال بت.
 • پرداخت کارمزدهای منطقی و مقرون به صرفه.
 • سرعت بالای انجام تراکنشها.
 • صرافی تبدیل، لیست قیمت را به صورت شفاف در ابتدا در اختیار کاربران قرار میدهد.
 • در صورت ذخیره این ارز دیجیتال در صرافی تبدیل میتوان از سطح امنیت آن کاملا مطمئن بود.

سوالات متداول خرید بت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بت

ارز دیجیتال بت چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال بت می‌توانید از بهترین و معتبر‌ترین کیف پول‌های نرم‌افزاری از جمله کیف پول اختصاصی امن تبدیل استفاده کنید.

آیا خرید بت بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز بت بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده بت چگونه است؟

سرمایه¬گذاران بت تلاش می¬کنند که با تنوع در شیوه تبلیغات خود کاربران زیادی را جذب کنند که بتوانند نسبت به گسترش و افزایش توکن بت نیز اقداماتی انجام دهند. در این میان با حذف تبلیغات اضافه و بدافزارها به بهبود عملکرد این شبکه کمک بسیاری کردند، به این نحو که افراد می¬توانند طبق علائق شخصی خود تبلیغات مورد علاقه خود را ببینند. یکی از مزیت¬های اصلی این شبکه این است که پاداش توکن¬های موجود در آن فقط متعلق به کاربران عضو آن نیست و افراد غیر عضو هم می¬توانند پاداش¬هایی دریافت کنند. اما برای جمع¬آوری جایزه خود حتما باید در این برنامه ثبت نام کنند. حجم سرمایه¬گذاری در صنعت تبلیغات این شبکه بسیار زیاد است که روش¬های سنتی تبلیغات در این برنامه دیگر مثل سابق رونقی ندارند. اما تبلیغات دیجیتال این برنامه آینده خوبی برای رشد دارد. والت اینوستر یکی از ابزارهای پیش¬بینی قیمت¬های الگوریتمی توکن بت است که روند آن را به شکل صعودی تخمین می¬زند. پیش¬بینی مذکور، آینده خوبی را برای این ارز دیجیتال رقم می¬زند.

از کجا می‌توانیم بت بخریم؟

برای خرید بت می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/BAT_USDT) مراجعه نمایید.

آیا خرید بت می‌تواند سودآور باشد؟

برای اینکه متوجه شوید ارز دیجیتال بت بر پایه مرورگر Brave آینده خوبی دارد و آیا سرمایه‌گذاری مناسبی است یا خیر، باید در ابتدا وب سایت¬های مورد علاقه خود را به واسطه تبلت، لپتاپ یا تلفن همراه خود بررسی و مشاهده کنید. در نهایت آن را با مرورگرهایی مثل فایرفاکس یا کروم مقایسه کنید. کاربران با این مقایسه شاهد سرعت فراوان مرورگر Brave خواهند بود که این امر در رشد ارز دیجیتال بت بسیار موثر است. لذا سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال کار درستی به نظر می‌آید.

خرید سریع بت چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع بت توانید از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال بت شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید بت باشید.

کارمزد خرید و فروش بت در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله بت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش بت اقدام کنیم؟

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بت در صرافی‌های خارجی هیچ‌گونه محدودیت زمانی وجود نداشته و شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید برای خرید این ارز دیجیتال اقدام کنید.

آیا می‌توان بت را استخراج کرد؟

توکن اصلی این شبکه، ارز دیجیتال بت است که حدودا 1.5 میلیارد آن در بازار ارز دیجیتال در حال گردش هستند. توکن¬های این ارز قابل استخراج نیستند، زیرا در هنگام مشاهده تبلیغات در مرورگر Brave ساخته می¬شوند. این توکن¬ها در میان ناشر تولید کننده محتوا، میزبان و کاربران (مقدار سهم کاربران به نسبت به مشارکتی که دارند، مشخص می¬شود) تقسیم خواهد شد. این ارزهای دیجیتال را می¬توان برای محتواهای موجود در این پلتفرم که رایگان نیستند، خرج کنید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

44 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

عرفان ب

44 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله