ARKicon

قیمت و خرید آرک - ARK

خرید ارز دیجیتال آرک Ark

خرید ارز دیجیتال آرک (ARK) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آرک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آرک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آرک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آرک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آرک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ARK = 18,227 IRT

ARKicon

آرک

خرید آسان آرک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آرک

اطلاعات بازار آرک

حجم ۲۴ ساعته (ARK) 17,852.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 5,708.0858
تغییرات ۱ روزه -1.97 %
قیمت آخرین معامله 0.3119 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 18,899 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 18,227 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آرک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ARKicon

ARK

آرک

تومان --

ARKicon

ARK

آرک

قیمت دلاری

0.316 USDT

قیمت تومانی

تومان 18,521

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.974 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

پلتفرم Arkاکوسیستم غیرمتمرکزی ایجاد کرده است که به کاربران خود اجازه می‌دهد بدون هیچ دردسری، بلاک چین های سفارشی خود را طراحی و اجرا کنند. سازندگان آن قصد داشتند زنجیره‌های مختلف را به هم پیوند دهند و آنها را سفارشی‌سازی و به یک پلتفرم جامع تبدیل کنند.

آرک چیست؟

ارز آرک

آرک یک پلتفرم بلاک‌چینی و ارز دیجیتال است که هدف آن ارائه اکوسیستمی همه‌منظوره برای توسعه‌دهندگان و کسب‌وکارها برای ساخت و پیاده‌سازی برنامه‌های بلاک‌چینی است. ARKبه گونه‌ای طراحی شده است که کاربرپسند، مقیاس‌پذیر و قابل‌انطباق با کاربردهای مختلف باشد.

بلاک‌چین آرک به پر کردن شکاف بین هزاران ارز دیجیتال در جهان امروز کمک می‌کند. کاربران اکنون می‌توانند ارزهای دیجیتال مختلف را با استفاده از پلتفرم Arkبه هم متصل کنند.

رمزارزهایی که در حال حاضر وجود دارند مستقل از یکدیگر عمل می‌کنند. هر ارز دیجیتال شبکه بلاک‌چین خود و توکن اختصاصی خود را دارد که این امر سازگاری بین آنها را بسیار سخت می‌کند.

بااین‌حال، با ارز دیجیتال Ark، کاربران می‌توانند به‌سرعت از یک ارز دیجیتال به ارز دیجیتال دیگر حرکت کنند، زیرا این پلتفرم به عنوان پلی میان ارزهای دیجیتال مختلف عمل می‌کند. این مسئله باعث می‌شود که این اولین شبکه بلاک‌چینی باشد که به کاربران امکان می‌دهد از یک شبکه بلاک‌چین به شبکه دیگر منتقل شوند، امری که فعالیت کاربران ارزهای دیجیتال را بسیار آسان می‌کند، مخصوصاً برای کسانی که می‌خواهند هم‌زمان از ارزهای دیجیتال مختلف استفاده کنند.

تاریخچه پیدایش آرک (ARK)

آرک عرضه اولیه سکه (ICO) خود را در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی کرد. شبکه اصلی یا مین‌نت در مارس ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و از آن زمان تاکنون چندین به‌روزرسانی را پشت سر گذاشته است. یک تیم ۲۷ نفره پلتفرم ARK را تأسیس کردند. بااین‌حال، تیم اصلی به‌تدریج به یک تیم اصلی ۱۷ نفره کاهش یافته است.

هدف از خلق ARK

ARK یک توکن و پلتفرم بلاک‌چین غیرمتمرکز است که هدف آن تسهیل پذیرش فناوری بلاک‌چین برای توسعه‌دهندگان و کاربران است. بلاک‌چین آرک با تمرکز قوی بر ابزارهای کاربرپسند و رابط‌های بصری، قصد دارد فرآیند ادغام بلاک‌چین‌ها را ساده کرده و نوآوری را در صنایع مختلف تقویت کند. توکن ARK هم به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت و تبادل در اکوسیستم ARK و هم به عنوان وسیله‌ای برای تشویق فعالان شبکه عمل می‌کند.

ارزش توکن ARK چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش توکن ARK در درجه اول به‌واسطه عرضه و تقاضا در بازار و در درجه دوم در نتیجه پذیرش این پلتفرم توسط کاربران و نهادهای مختلف تعیین می‌شود. البته رشد استیکینگ توکن ARK نیز تأثیر زیادی در تعیین قیمت آینده این توکن دارد.

قابلیت‌ها و مزایای آرک (ARK)

بلاک‌چین ARK دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها است که آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال توسعه‌یافته در تمام دوران تبدیل می‌کند.

  • سرعت تراکنش بالا: سرعت تراکنش آرک ۸ ثانیه در هر بلاک است که آن را در میان سریع‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان قرار می‌دهد.
  • مقیاس‌پذیری: بلاک‌چین آرک از زنجیره‌های جانبی زیادی تشکیل شده است که به زنجیره اصلی متصل هستند؛ بنابراین، تنها داده‌های ضروری برای پردازش در طول یک تراکنش به زنجیره اصلی منتقل می‌شوند. سایر داده‌های غیرضروری در زنجیره‌های جانبی باقی می‌مانند.
  • سیستم متن‌باز: بلاک‌چین آرک کاملاً متن‌باز است و کاربران می‌توانند از شبکه برای راه‌اندازی بلاک‌چین‌های سازگار با SmartBridge خود استفاده کنند.
  • توکن ARK: شبکه بلاک‌چین آرک از توکنی به نام ARK استفاده می‌کند که بر روی الگوریتم اجماع اثبات سهام (DPoS) اجرا می‌شود. با استفاده از DPoS، Ark می‌تواند قدرت محاسباتی را غیرمتمرکز کند و هدررفت انرژی را کاهش دهد.
  • حریم خصوصی: تمامی تراکنش‌ها و خدمات ارائه شده در پلتفرم خصوصی هستند.
  • امنیت: شبکه بلاک‌چین آرک بسیار امن است. تیم توسعه آزمایش‌های داخلی مداوم را انجام می‌دهد تا مطمئن شود که سیستم کاملاً از هکرها محافظت می‌شود.
  • پلتفرم کاربرپسند: پلتفرم ارز دیجیتال آرک بسیار کاربرپسند است و کاربران می‌توانند به‌راحتی به پلتفرم دسترسی داشته باشند.
  • کیف پول ارز دیجیتال ARK: کاربران می‌توانند توکن‌های ARK خود را در کیف پول ARK ذخیره کنند.

بنیان‌گذاران ARK چه کسانی هستند؟

تیم ۱۷ نفره آرک متشکل از مایک دوتی (مدیر عامل)، لارس رنسینگ (CFO)، تراویس واکر (عضو هیئت مدیره)، راک چرنک (عضو هیئت مدیره)، اسکات مک فرسون (عضو هیئت مدیره)، متیو دی سی (CSO) ولیسلاو والکوف (معمار اصلی شبکه)، چین سانگ (مدیر پشتیبانی)، خان وونگ، استفان نیاگو (مدیر پروژه)، لوسیو روبنس (توسعه‌دهنده Full-Stack)، اولگ شچربینا (طراح UI / UX)، خوان مارتین توسعه دهنده Stack)، الکس بارنسلی (توسعه دهنده Full-Stack)، آرنو دبورن (دبیر کل)، کریستیان کوشیچ (توسعه دهنده اصلی)، سیمون داونی (تیم IoT / توسعه دهنده) و آدریان کرچف (معمار شبکه) است.

امنیت توکن ARK چگونه است؟

تیم توسعه آرک می‌داند که یکی از مهم‌ترین عوامل برای همه علاقه‌مندان به کریپتو، حفظ حریم خصوصی و امنیت است. دو عنصری که پایه و اساس هر مفهومی در حوزه کریپتو به شمار می‌روند. توسعه‌دهندگان از این اصول پیروی می‌کنند و دائماً درحال‌توسعه شبکه ارز دیجیتال Ark هستند تا تمام خواسته‌ها و انتظارات کاربران خود را برآورده کنند. استانداردهای بالایی وجود دارد که با تجزیه‌وتحلیل مداوم و مستمر هر پیشنهاد در شبکه پشتیبانی می‌شود. ضمن اینکه امنیت توکن ARK‌ به واسطه مکانیزم اجماع DPOS تأمین می‌شود.

توکن ARK چیست؟

خرید ARK

ارز دیجیتال همتا به همتای جهانی که توسط پروتکل آرک استفاده می‌شود می‌تواند برای ذخیره یا انتقال ارزش استفاده شود. توکن ARK به دلیل نقدینگی و گستردگی آن، می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای مبادله و پرداخت در داخل اکوسیستم آرک مورداستفاده قرار گیرد. علاوه بر این، خدمات و کالاها توسط توکن تأمین می‌شوند. این توکن برای خرید، استفاده یا نگهداری ابزارهای مختلف، شرکای تجاری و ارائه‌دهندگان خدمات در دسترس کاربران است.

چند توکن ARK‌ در گردش وجود دارد؟

کل عرضه توکن آرک ۱۳۴،۶۰۹،۲۳۰ واحد است. بااین‌حال، تعداد فعلی توکن‌های در گردش ۱۰۳،۳۵۹،۲۳۰ ARK است.

خرید ارز دیجیتال آرک (ARK)

ارز ARK در صرافی‌هایی مثل بایننس، مکسی و آپ‌بیت لیست شده است، اما شما همچنین می‌توانید به راحتی توکن ARK ‌ را از صرافی ارز دیجیتال تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان نباشید. صرافی تبدیل به‌واسطه حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن ARK‌ است.

فروش ارز دیجیتال آرک

فروش ارز دیجیتال ARK از طریق صرافی‌های خارجی مذکور امکان‌پذیر است. اما فروش این ارز دیجیتال به سادگی خرید آن در صرافی تبدیل برای کاربران ایرانی فراهم شده است. ضمن اینکه احراز هویت سریع و امکان شروع معامله ارز دیجیتال بدون نیاز به احراز هویت در صرافی تبدیل کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن آرک از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال ARK را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ای آر کی را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش آرک

برای اینکه میانگین کارمزد خرید و فروش ای آر کی را به دست بیاورید، لازم است به صرافی که قصد خرید یا فروش در آن را دارید مراجعه کنید؛ چراکه ممکن است در برخی صرافی‌ها دریافت کارمزد از کاربران باتوجه‌به امتیازات ویژه در نظر گرفته شود.

روش نگهداری آرک

پس از خرید توکن ARK، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز ARK، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که ARK را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن ARK شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت (Trust wallet) و متامسک (Metamask) در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول آرک (ARK)

شما می‌توانید ارزARK را در تراست والت، متامسک و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید آرک بدون احراز هویت ممکن است؟

معامله ARK

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال ARK ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده آرک

پلتفرم آرک دارای یک تیم حرفه‌ای و گسترده است که به‌شدت به این پروژه متعهد هستند و می‌خواهند آن را به‌سوی آینده درخشان خود هدایت کنند. اهداف زیادی وجود دارد، اما در حال حاضر، آنها به دنبال گسترش و جفت‌کردن توکن ARK با سایر رمزارزها و ارزهای فیات هستند. زمانی که این قابلیت عملیاتی شد، آنها می‌خواهند ARK‌ را به یک روش قابل‌اعتماد برای پرداخت کالاها و خدمات در سراسر جهان تبدیل کنند. ایده‌های دیگر شامل سیستم پاداش اضافی برای همه دارندگان توکن است که شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و نوآورانه خواهد بود. تمام تلاش آنها این است که یک سیستم واحد باشد که بتواند ابزارها و خدمات مختلفی را با امنیت بالا و محبوبیت جهانی ارائه دهد.

منابع:

Coinmarketcap

Theblock

101blockchains

سوالات متداول خرید آرک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید آرک

از کجا می‌توانیم آرک (ARK) بخریم؟

شما می‌توانید ارز آرک را از صرافی‌های چون مکسی، ‌بایننس و پرو‌بیت خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدود شدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله ARK پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع آرک (ARK) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز آرک تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت آرک را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت آرک و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش آرک (ARK) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر در بازارهای تومانی و تتری، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود. چنانچه شما در یک سطح کارمزدی قرار داشته باشید و ارزش کل ماهانة معاملات شما در طول یک ماه اخیر کمتر از مقدار مشخص‌شده در سطح کارمزدی‌تان باشد، سطح کارمزدی شما یک پله به عقب برمی‌گردد و چنانچه بیشتر از مقدار مشخص‌شده باشد، سطح کارمزدی شما یک پله بالا می‌رود. کارمزد معاملات بر حسب مبلغ معامله از ۰.۰۳ درصد تا ۰.۳۵ درصد متغیر است.

ارز دیجیتال آرک (ARK) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز ARK را در کیف پول‌ موبایل تراست والت و همچنین کیف پول صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ای آرک (ARK) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال آرک در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. از طرفی، تحقق برنامه‌های بلندپروازانه آرک در سطح جهانی تأثیر زیادی بر موفقیت این توکن دارد.

آیا می‌توان آرک (ARK) را استخراج کرد؟

خیر، توکن ARK قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن بر پایه الگوریتم اجماع DPOS است و با مکانیزم استیکینگ کار می‌کند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

95 روز قبل

5

توسط یکی از دوست هام با تبدیل آشنا شدم از عملکرد تبدیل خیلی خوشم اومد و تصمیم گرفتم که نصبش کنم و خرید فروش رو انجام بدم

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله