ARDRicon

قیمت و خرید آردور - ARDR

خرید ارز دیجیتال آردور Ardor

خرید ارز دیجیتال آردور (ARDR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آردور به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آردور بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آردور اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آردور هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آردور به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ARDR = 3,887 IRT

ARDRicon

آردور

خرید آسان آردور
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آردور

اطلاعات بازار آردور

حجم ۲۴ ساعته (ARDR) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.26 %
قیمت آخرین معامله 0.0662 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آردور می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ARDRicon

ARDR

آردور

تومان --

ARDRicon

ARDR

آردور

قیمت دلاری

0.06586 USDT

قیمت تومانی

تومان 3,935

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.256 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

آردور (Ardor) جدیدترین پروژه در زمینه رو به رشد بلاک چین به عنوان خدمات (BaaS) است. آردور یک زیرساخت بلاک چینی برای کسب و کارها و موسسات فراهم می‌کند تا از مزایای فناوری بلاک چین بدون نیاز به صرف هزینه برای توسعه بلاک چین‌ سفارشی خود بهره ببرند. آردور یک زنجیره اصلی به شرکت‌ها ارائه می‌دهد که امنیت و غیرمتمرکز بودن شبکه‌شان را فراهم می‌کند. این پروژه همچنین زنجیره‌های قابل سفارشی سازی به نام چایلد چین را فراهم می‌کند که برای کاربردهای مختلف تجاری قابل استفاده است.

توسعه دهندگان آردور همان شرکت پشت پروژه متن باز ان ایکس تی ((Nxt هستند. اما آردور فراتر از ن ایکس تی است و مشکلات مهمی مانند ظرفیت بلاک چین، مقیاس پذیری و سفارشی سازی زنجیره را حل می‌کند.

قبل از هر چیز، باید نگاهی دقیق به Ardor، شبکه NXT و اولین پروژه چایلد چین (Child Chain) آردور داشته باشیم. در حالی که این پروژه پتانسیل زیادی برای پیشرفت و ارتقای «بلاک چین به عنوان خدمات» دارد، موفقیت آن احتمالاً به کشش بازاری که تیم توسعه می‌تواند برای برنامه‌های اولیه ایجاد کند بستگی دارد. Nxt برای به دست آوردن پذیرش گسترده تلاش زیادی کرده است و آردور نقطه عطف این پروژه در جذب کاربران بوده است.

تاریخچه آردور

ارز آردور

قبل از اینکه به آردور بپردازیم، بهتر است به پلتفرم ان ایکس تی و ریشه‌های آن نگاهی بیندازیم. Ardor نام مستعار "Nxt 2.0" را به خود اختصاص داده است زیرا به شدت به برنامه‌نویسی Nxt متکی است. در واقع، آردور تقریبا دارای تمام ویژگی‌های ان ایکس تی به علاوه قابلیت‌های پیشرفته‌تر است.

Nxt در سال 2013 شروع به کار کرد و یکی از اولین ICOهایی بود که راه اندازی شد. اگرچه این ICO تنها 6000 دلار کمک مالی جمع‌آوری کرد، بنیانگذاران Nxt به این پروژه پایبند ماندند. ان ایکس تی یکی از اولین پروژه‌هایی بود که یک بلاک چین جدید را از ابتدا کدنویسی کرد و هیچ کدی از بیت کوین کپی نکرد. کد متن باز آن به زبان جاوا نوشته شده است و همچنین اولین بلاک چینی بود که به طور کامل گواهی سپرده یا اثبات سهام (POS) را پیاده‌سازی کرد.

ان ایکس تی برای آزمایش طراحی شده بود و هدف این بود که به شرکت‌ها و سایر نهادها اجازه دهد راه‌حل‌های بلاکچینی خود را با استفاده از API، ساخت توکن‌های جدید روی بلاک چین Nxt و حتی کپی/ویرایش کد برنامه نویسی Nxt پیاده‌سازی کنند. تیم توسعه عملکردهای مختلفی را ایجاد کرده است که می‌توان آنها را با ایجاد یک توکن جدید فعال کرد، ازجمله ساخت دارایی دیجیتال، ترید، رأی‌گیری بلاک چینی و ایجاد بازارها.

هدف از ایجاد آردور

حتی با توسعه NXT، تیم جلوریدا محدودیت‌هایی را در پروژه خود مانند نیاز به NXT برای استفاده از هر پلتفرم تشخیص داد که مانعی غیر ضروری برای استفاده از این پلتفرم بود.

تیم می‌خواست از نفخ بلاک چین (افزایش حجم غیرمتعارف بلاکچین به علت نگهداری بیش از اندازه اطلاعات) جلوگیری کند و باید به مشکلات سفارشی‌سازی نیز رسیدگی می‌کرد. این تیم بعد از تحقیقات زیادی توانست این الزامات را با راه اندازی Ardor و جدا سازی عملکرد از امنیت شبکه انجام دهد که پیش از این در جایی دیده نشده بود. آردور تمام عملکردهای موجود NXT را در دل خود جای داده است و در عین حال مشکلات آن را به واسطه ساختار منحصر به فرد خود حل می‌کند.

مشکلات ان ایکس تی

ان ایکس تی یک فناوری بلاک چین معتبر، تایید شده و تثبیت شده با سابقه نسبتا طولانی و تیم توسعه با تجربه است. با این حال، با افزایش استفاده از بلاک چین در سال‌های آینده، Nxt و سایر فناوری‌های بلاک چین، با مشکلات اساسی در زمینه پرداخت، گنجایش و سفارشی‌سازی مواجه خواهند شد.

مشکل توکن‌های‌ بومی

اولین و ساده ترین مشکل استفاده از توکن‌های بومی برای پرداخت کارمزد تراکنش است. Nxt از سیستم گواهی سپرده یا اثبات سهام استفاده می‌کند، به این معنی که کل عرضه توکن‌ها تولید شده و توکن های جدیدی دیگر ساخته نمی‌شود.

در عوض، فورجرها (Forgers) که بلاک‌ها را تأیید می‌کنند، بخشی از کارمزد تراکنش‌های پرداخت شده در شبکه را دریافت می‌کنند. به این ترتیب، هزینه‌های تراکنش باید در NXT پرداخت شود. حتی اگر یک ارز جدید مستقل از Nxt ایجاد کرده باشید، برای پرداخت به ماینرها باید NXT داشته باشید.

مشکل ازدحام بلاک چین

بیشتر فناوری های بلاک چین، از جمله Nxt، با نوعی ازدحام شبکه نیز مواجه هستند. ریشه این ازدحام شبکه به دانلود کل تاریخچه بلاک چین به‌منظور راه اندازی یک گره کامل یا فول نود در شبکه برمی‌گردد. با انجام تراکنش‌های بیشتر، فضای ذخیره سازی مورد نیاز برای راه اندازی یک فول نود افزایش می‌یابد.

راه اندازی یک فول نود در یک بلاک چین می‌تواند به معنای دانلود صدها گیگابایت اطلاعات تراکنش باشد و مشکل شدید برای افزودن گره‌های جدید به شبکه ایجاد کند. هرچند که Nxt برخی اطلاعات غیر ضروری که برای تأیید تراکنش‌ها نیاز نیستند را حذف می‌کند، سیستم فعلی دانلود نسخه کامل تاریخچه تراکنش‌ها در درازمدت پایدار نیست.

مشکل سفارشی سازی

در حالی که ایجاد یک نسخه مشابه یا کلون از بلاک چین Nxt نسبتاً ساده است، انجام این کار به سرورهای جداگانه و تعمیر و نگهداری مداوم نیاز دارد تا سیستم سفارشی سازی شده به خوبی اجرا شود.

کلون‌ها از به‌روزرسانی‌های نرم افزاری و امنیتی عقب می‌مانند و ان ایکس تی باید تلاش زیادی را برای پشتیبانی مداوم از راه حل‌های سفارشی مبتنی بر Nxt انجام دهد.

چایلد چین یا زنجیره کودک

وقتی می‌خواهید پروژه جدیدی را روی آردور پیاده‌سازی کنید، چیزی به نام زنجیره کودک یا چایلد چین (Child Chain) ایجاد می‌کنید. چایلد چین تمام ویژگی‌ها و قابلیت‌های شخصی‌سازی Nxt را در خود جای داده است. با این حال، همچنان امنیت و غیرمتمرکز بودن خود را از زنجیره اصلی تأمین می‌کند.

این ساختار جدید امکان پیاده‌سازی چایلد چین ها و قابلیت‌ها را در عرض چند دقیقه یا چند ساعت فراهم می‌کند. از آنجایی که زیرساخت بلاک چین در حال حاضر زنجیره اصلی Ardor است، چایلد چین‌ ها می‌توانند به سرعت قابلیت‌های سفارشی را اتخاذ کنند. این زنجیره‌های کودک همچنان تمام به‌روزرسانی‌ها، سرعت و امنیت زنجیره اصلی را دریافت می‌کنند.

هرس تراکنش

Ardor مشکل ازدحام بلاک چین را با استفاده از سیستم هرس تراکنش یا Transaction Pruning حل می‌کند. در آینده، لازم نیست که هر گره یک نسخه کامل از تاریخچه تراکنش ها را دانلود کند، بلکه فقط باید بلاک‌های آخری که بلاکچین را به این نقطه رسانده‌اند را نگه‌داری کنند.

مزایای بلاکچین آردور

تمام چایلد چین ها دارای توکن‌های بومی خود هستند. این توکن‌ها می‌توانند به عنوان وسیله مبادله، پرداخت کارمزد تراکنش‌ و استفاده از قابلیت‌های مختلف در چایلد چین استفاده شوند.

در ساختار شبکه آردور نیازی به ذخیره و پردازش تمامی تراکنش‌هایی که در بلاکچین انجام شده‌ است نیست. این امر باعث می‌شود تا گنجایش این شبکه افزایش یابد و شبکه دچار باد کردن نشود. باد کردن شبکه اصطلاحا به مواقعی گفته می‌شود که تمامی نود‌ها برای فعالیت در شبکه نیاز دارند تا کل اطلاعات بلاکچین را ذخیره‌سازی کنند.

تمام چایلد چین‌ها در شبکه آردور به یکدیگر متصل هستند، از کد منبع یکسانی استفاده می‌کنند و با یکدیگر تعامل دارند. این مساله باعث می‌شود که امکان انتقال توکن‌های چایلد چین‌ها بین یکدیگر به روشی کاملا غیرمتمرکز فراهم شود.

عرضه توکن ARDR

خرید ARDR

کمتر از یک میلیارد توکن ARDR در گردش است. از آنجایی که آردور به جای گواهی کار از گواهی سپرده استفاده می‌کند، دیگر توکن جدیدی صادر نخواهد شد.

طبق اطلاعات سایت کوین مارکت کپ تمامی کوین‌های ARDR که برابر با ۹۹۸۹۹۹۴۹۵ واحد است در حال حاضر به بازار عرضه شده‌اند. در زمان نگارش این مقاله آردور با داشتن حجم بازار ۲۱۳ میلیون دلاری در رتبه ۲۰۰ سایت کوین مارکت کپ قرار گرفته است.

ارز دیجیتال ARDR در ۱۵ ژانویه ۲۰۱۸ به سقف قیمتی خود یعنی ۲.۱۰ دلار رسید و با سقوطی شدید در حال حاضر (18 آبان 1401) در محدود ۰.0948 دلار معامله می‌شود.

پیش بینی قیمت ای آر دی آر

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که سرمایه‌گذاران برای خرید یک ارز دیجیتال به آن دقت می‌کنند پتانسیل رشد و وضعیت آینده است.

طبق سایت پرایس پردیکشن(Priceprediction.net) که توسط یک تیم فنی بسیار قدرتمند و با استفاده از داده‌های قیمتی تاریخی و تحلیل به واسطه هوش مصنوعی به صورت عمیق انجام می‌شود، اگر شرایط بازار مساعد باشد و اتفاق غیر منتظره‌ای برای آن رخ ندهد ارز دیجیتال ARDR در سال ۲۰۲۳ با میانگین قیمت ۰.۳۸ دلار معاله می‌شود و می‌تواند به حداکثر قیمت ۰.۴۳ دلار دست یابد.

با توجه به قیمت پیش‌بینی‌شده در سال‌های آتی و تحلیل تکنیکال تیم پرایس پردیکشن، پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۴ ارزش هر توکن ARDR به حداقل ۰.۵۱ دلار و حداکثر ۰.۶۴ دلار برسد در ادامه این روند نیز در سال ۲۰۲۵ و ۲۰۶۶ حداکثر قیمت مورد انتظار برابر با ۰.۸۷ دلار و ۱.۲۴ دلار خواهد بود.

گفتنی است، پیشرفت‌های متعددی در فاز آزمایشی این پروژه مشاهده می‌شود و این‌ها این به یک چشم انداز بلند مدت قوی برای این پروژه و افزایش قیمت آن اشاره دارد.

تیم آردور

Nxt، Ardor و Ignis همگی پروژه‌های یک شرکت خصوصی به نام جلوریدا (Jelurida) هستند. تیم جلوریدا یکی از باتجربه‌ترین تیم‌های توسعه بلاک چین است.

این تیم متشکل از توسعه دهندگان با تجربه است که اکنون بیش از چهار سال تجربه در ایجاد و نگهداری کد بلاک چین دارند. علاوه بر این، یکی از بنیانگذاران دارای سابقه حقوقی است و مفاهیم حقوقی معماری شبکه متن باز و برنامه های بلاک چین را مدیریت می‌کند.

خرید توکن ARDR

شما می‌توانید ارز ARDR را در بسیاری از صرافی‌های بزرگ از جمله بایننس، کوکوین، بیترکس، هوبی و صرافی ایرانی تبدیل خریداری کنید.

کیف پول ARDR

کیف پول Ardor برای سیستم عامل های اپل، ویندوز و اندروید ارائه شده و میتوانید از آن برای ذخیره ارز دیجیتال ARDR استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید از این کیف پول برای ذخیره توکن های Ignis استفاده کنید.

کارمزد ARDR در صرافی تبدیل

معامله آردور در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آینده آردور

خرید ARDOR

هرس چایلد چین‌ها و اشتراک‌گذاری اسنپ‌شات‌ها هر دو در حال حاضر در فاز آزمایشی قرار دارند و قرار است در آینده اجرا شوند. تیم آردور همچنین در حال تحقیق در مورد استفاده از تراکنش‌های دانش صفر و زنجیره‌های جانبی صادر شده توسط کاربر است.

آردور در حال انجام کارهای بسیار مهمی حول زیرساخت و امنیت بلاک چین است. اگر همه چیز به درستی پیش برود، نتیجه نهایی می‌تواند راه حلی باشد که هر کسب و کاری می‌تواند اجرا کند. راه حلی که نیازی به تخصص فنی گسترده یا پشتیبانی مداوم ندارد.

با این حال، اکنون چندین پلتفرم توسعه دیگر وجود دارد که رقابت سختی را برای Ardor ایجاد کرده‌اند. اگر آردور بخواهد جلوتر از آنها باقی بماند، کارهای زیادی باید انجام دهد.

در نهایت، یکی دو سال آینده احتمالاً حساس ترین برهه برای آردور خواهد بود. اگر این پروژه بتواند خود را به عنوان یک پلتفرم توسعه قوی برای چند پروژه حیاتی ثابت کند، می‌تواند آینده بلندمدت خوبی داشته باشد.

سخن آخر

بعد از راه اندازی بیت کوین، شبکه‌های بلاکچینی متعددی با اهداف و ایده‌های مختلف پا به عرصه بلاکچین گذاشتند. شبکه اردوریکی از بلاکچین‌هایی است که با هدف ارتقا و بهبود کارکرد شبکه ان ایکس تی اجرا شد. در این مقاله به معرفی و بررسی شبکه آردور پرداختیم و ضمنا گفتیم که این شبکه، چطور کار می‌کند و چه ویژگی‌هایی دارد و همچنین با توکن ARDR آشنا شدیم. نظر شما درباره شبکه آردور چیست؟ به نظر شما این شبکه می‌تواند سرمایه گذاری خوبی برای آینده باشد؟

منابع:

coincentral.com
coinjournal.net

سوالات متداول خرید آردور

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آردور

از کجا می‌توانیم آردور { ARDR } بخریم؟

شما در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش این ارز کنید اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدود شدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست. لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۰۰ رمزارز مختلف از جمله آردور پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع آردور (ARDR) چطور امکان پذیر است؟

در سریع‌ترین زمان ممکن، می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز آردور تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش آردور ( ARDR ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آردور در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت آردور را پیش بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت آردور و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

ارز دیجیتال آردور ( ARDR ) چگونه نگهداری میشود؟

رمز ارز ARDR را می‌توانید در کیف پول‌ نرم‌افزاری Free Wallet و کیف پول رسمی Ardor ذخیره کنید. همچنین می‌توانید از نسخه موبایلی کیف پول Ardor برای گوشی‌های اندروید نیز استفاده کرد و یا آن را در کیف پول‌ سخت‌افزاری لجر نیز ذخیره کرد.

آیا خرید آردور ( ARDR ) می‌تواند سودآور باشد؟

شبکه آردور می‌تواند در آینده به بستری برای ساخت و ایجاد زنجیره‌ها و برنامه‌های مختلفی تبدیل شود و با توجه به این که این رمزارز در مسیر این اهداف قرار دارد، خرید آن میتواند سرمایه گذاری خوبی باشد.

آیا میتوان آردور ( ARDR ) را استخراج کرد؟

به دلیل مکانیزم گواهی سپرده یا اثبات سهام آردور، نمیتوان این ارز را استخراج کرد. بلکه فقط می‌توان آن را با استیکینگ یا خرید از صرافی بدست آورد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

امیرعلی ش

44 روز قبل

5

بهترین راه فرستادن پول برای خانواده‌م با تتر از طریق تبدیله. هر وقت بخوان بلافاصله می‌تونن دریافت کنن

سپیده م

44 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله