aricon

قیمت و خرید آرویو - AR

خرید ارز دیجیتال آرویو Arweave

خرید ارز دیجیتال آرویو (AR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آرویو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آرویو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آرویو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آرویو هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت آرویو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 AR = 2,549,845 IRT

aricon

آرویو

خرید آسان آرویو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت آرویو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آرویو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

aricon

ar

آرویو

تومان --

aricon

ar

آرویو

قیمت دلاری

44.3527 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,526,334

تغییرات 24 ساعت اخیر

-4.983 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال Arweave، یک شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز بوده که به دنبال ارائه بستری برای ذخیره‌سازی نامحدود داده‌ها کاربرد دارد. ارز دیجیتال Ar که به‌عنوان یک شبکه، خود را یک هارددیسک متعلق به جمع، توصیف می‌کند، در درجه اول میزان "permaweb" است. Permaweb یک وب دائمی و غیرمتمرکز متشکل از تعدادی از برنامه و پلتفرم‌های مبتنی بر جامعه است. نام دیگر این پلتفرم توکن AR است که در ادامه به طور مفصل هر اطلاعاتی که باید دررابطه‌با خرید آرویو بدانید، ارائه می‌دهیم.

آرویو (ar) چیست؟

ارز دیجیتال آرویو با سایر پلتفرم‌های ارز دیجیتال ویژگی مشترک دارد که از جمله می‌توان به فایل کوین و Sia اشاره کنیم. همان‌طور که در ابتدای مطلب گفتیم آرویو خودش را به‌عنوان یک هارد درایو می‌شناسد که ابتدا میزبان Permweb (وب دائمی و غیرمتمرکز) است و برای ذخیره نامحدود داده‌های شبکه استفاده می‌شود. Permweb در بالای هارددیسک آرویو قرار دارد و به پروتکل http شبیه است.

ارز دیجیتال Ar با استفاده از تکنولوژی Blockweave ساخته شده و درحال‌توسعه یک شبکه زیربنایی است؛ بنابراین می‌تواند اطلاعات را برای همیشه ذخیره کند تا از طریق وب‌سایت به آن دسترسی داشته باشید.

تاریخچه پیدایش آرویو Arweave

این ارز دیجیتال اولین‌بار در آگوست 2017 معرفی شد و در آن زمان نام آن را Archain گذاشته بودند. اما در فوریه 2018 به Arweave تغییر نام داد و در ژوئن 2018 نیز به طور رسمی راه‌اندازی و به‌عنوان یک رمزارز مستقل شناخته شد.

به‌عبارت‌دیگر، این رمزارز یک پروتکل جدید ذخیره‌سازی داده بدون سانسور است که بر روی ساختاری شبیه به بلاک‌چین (بافت بلوک) ایجاد شده است. این بلوک بر اساس یک مکانیسم اجماع مبتنی است که برای اولین‌بار ذخیره‌سازی دائمی و کم‌هزینه را در دسترس همه قرار داد.

برخلاف سایر بلاک‌چین‌ها، برای آرویو زیرساخت‌های مقیاس‌پذیری ایجاد شده است که ستون فقرات اقتصاد داده محسوب می‌شود. به‌طوری‌که بتوانید به 5000 تراکنش در ثانیه برسید و اطلاعات را با کمترین هزینه Filecoin و Siacoin ذخیره کنید.

آرویو (ar) چگونه معروف و محبوب شد؟

دو مشکل اساسی در بافت بلوک‌ها وجود دارد که با وجود AR به‌عنوان یک بلاک‌چین غیرمتمرکز عمومی تا حدودی برطرف شده است و این دو دلیل می‌تواند باعث محبوبیت آرویو شده باشد. این دو مشکل عبارت‌اند از:

  • محدودیت‌های ذخیره‌سازی روی زنجیره
  • مکانیسم‌های اجماع ناپایدار

AR تا حدود زیادی ساخت پروتکل‌های جدید بر روی زیرساخت‌های موجود را کاهش می‌دهد. این در حالی است که هزینه برای ذخیره‌سازی در زنجیره در سایر رمزارز‌ها بسیار گران تمام می‌شود. درست مثل این است که به‌جای خوب شدن زخم، مدام روی آن بارهاوبارها بانداژ قرار دهید.

دسترسی به محتوا همیشه به هزینه نیاز دارد و محتوا به طور دائم ذخیره نمی‌شود. از سوی دیگر تقاضا برای ذخیره‌سازی داده‌ها نیز به‌صورت تصاعدی در حال افزایش است. نیاز به یک پروتکل ذخیره‌سازی داده غیرمتمرکز با هزینه کم و به طور دائم، از دلایل محبوبیت آرویو است.

هدف از خلق ارز دیجیتال AR چیست؟

باتوجه‌به دلایل محبوبیت ارز دیجیتال Arweave می‌توان هدف از ایجاد آن را نیز شرح داد. این رمزارز دارای ساختار اقتصادی منحصربه‌فرد است که برای ماینر‌ها طراحی شده است. به این معنا که زمان کارکرد، داده‌ها را سرعت بسیار بالا در اختیار شما قرار می‌دهد.

فضای ذخیره‌سازی اطلاعات AR توسط الگوریتم شفاف، مدیریت می‌شود و بنابراین می‌توانید داده‌ها را به شکل یکپارچه و دائمی همانندسازی کنید. هرچند مکانیزم اقتصادی این رمزارز به ساختار اقتصاد سنتی شباهت دارد، می‌توانید طبق یک قاعده و با خرید فضای ذخیره‌سازی، برای ثبت اطلاعات خود اقدام کنید.

وقتی فضای ذخیره‌سازی در اختیار شما گذاشته می‌شود، مبالغی را دریافت می‌کنید که پیش‌تر از کاربران درخواست‌کننده فضا دریافت شده است. پس به‌ازای به اشتراک گذاشتن فضا‌های خالی سیستم، می‌توانید درآمد کسب کنید.

پشتوانه ارز دیجیتال Arweave چیست؟

رمزارز AR توسط تعداد زیادی صرافی پشتیبانی می‌شود که کاربران می‌توانند این ارز را از آن‌ها خریداری کنند. برخی از این صرافی‌های پشتیبانی Arweave عبارت‌اند از:

صرافی هیوبی گلوبال

Huobi Global از جمله بهترین و پرکارترین مراکز عرضه ارز دیجیتال است. علاوه بر آرویو، سایر ارز‌ها از جمله پولکادات، فایل کوین و بیت‌کوین نیز عرضه می‌شود.

صرافی بیترکس

Bittrex یکی دیگر از صرافی‌هایی است که به دلیل داشتن امنیت بالا، محبوبیت زیادی در بین طرف‌داران ارز دیجیتال دارد. این صرافی تعداد زیادی رمزارز را عرضه می‌کند که ar یکی از این موارد است. بیترکس در ازای خرید آرویو، به شما اطمینان محافظت از سرمایه‌تان را می‌دهد.

صرافی گیت لو

صرافی Gate. Io هم بیش از 8 سال است که در زمینه خریدوفروش ارز دیجیتال و از جمله رمزارز AR فعالیت دارد. ارائه تکنولوژی نوآورانه مهم‌ترین ویژگی این صرافی است.

صرافی بیت مارت

یکی دیگر از صرافی‌هایی که می‌توانید ارز دیجیتال آرویو را از آن خریداری کنید، BitMART نام دارد که از سال 2018 تاکنون در این زمینه فعالیت دارد.

صرافی بایون

BIONE از دیگر صرافی‌هایی است که می‌توانید ارز دیجیتال AR را از آن خریداری کنید. این صرافی بستر امنی را برای مشتریان و فروشندگان تمامی ارز‌های دیجیتال فراهم کرده است.

ارزش آرویو چگونه تعیین می‌شود؟

در حال حاضر بیش از 50 پلتفرم در پروتکل AR ایجاد شده است که همگی به‌صورت حرفه‌ای آن را توسعه می‌دهند. همین موضوع کارشناسان ارز دیجیتال را نسبت به این رمزارز امیدوار می‌کند. از سوی دیگر بین این رمزارز با سایر شبکه‌ها و اپلیکیشن‌ها نیز همکاری نزدیکی وجود دارد که قطعا بر روی ارزش و آینده آن تأثیرگذار است.

این ارز دیجیتال به‌صورت محدود و به مقدار کم عرضه می‌شود که در بلندمدت در رشد آن کمک می‌کند و می‌تواند به ارزش این ارز بیفزاید.

قابلیت‌ها و مزایای آرویو

اگرچه اینترنت اطلاعات جهان را در دسترس همه قرار داده است، اما ساختار داده‌ها به‌گونه‌ای است که توسط تعدادی از غول‌های فناوری به شیوه قابل تغییر، نگهداری و ذخیره می‌شود. یکی از قابلیت‌های ارز دیجیتال Arweave حل کردن این مشکل است تا داده‌ها را به روش غیرمتمرکز و غیردائمی ذخیره و نگهداری کند.

از دیگر مزیت‌های ارز دیجیتال AR باید به جلوگیری از خطر واحد کنترل‌کننده یک‌طرفه اشاره کنیم. سم ویلئامز، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل Arweave هم در این بار می‌گوید: "Arweave به‌عنوان شبکه‌ای عمل می‌کند که به طور یکپارچه با وب جهانی همسان‌سازی می‌شود و یک آرشیو دائمی تأیید شده و رمزنگاری شده را برای اینترنت فراهم می‌کند. "

برای برخوردار شدن از قابلیت‌های آرویو باید کیف پول سازگار با این کوین دیجیتال را راه‌اندازی کنید. در این شبکه هرچقدر که داده‌های بیشتری را نگهداری و ذخیره کنید، احتمال دریافت پاداش و سود از سوی شبکه برایتان بیشتر می‌شود.

قابلیت‌های AR شامل کیف پول تحت وب آرویو، پروتکل کاربردی Permaweb و سرویس ایمیل Weavemail است. در کیف پول یک فایل کلید (Key File) با فرمت json به شما داده می‌شود که کارکردی شبیه کیف پول دارد.

Permaweb هم لایه‌ای از داده‌های قابل خوانش است که با کمک هر نوع موتور جستجوی پیشرفته‌ای می‌توانید به داده‌های آن دسترسی داشته باشید.

سرویس ایمیل Weavemail هم از دیگر قابلیت‌های ارز دیجیتال AR است که در آن یک ایمیل بدون سانسور برایتان تعریف می‌شود که از آن برای دریافت کیف پول استفاده می‌کند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال آرویو چه کسانی هستند؟

این ارز دیجیتال توسط سام ویلئامز (Sam Williams) و ویلئام جونز (William Jones) ساخته شد که هر دو در دانشگاه کنت تحصیل می‌کردند. ویلئامز در سیستم‌های غیرمتمرکز و جونز بر روی تئوگراف و شبکه‌های عصبی این پلتفرم فعالیت داشتند. جونز در سال 2018 همکاری خود را با این پروژه قطع کرد و سام ویلئامز به‌تنهایی مدیریت آن را برعهده گرفت. او پیش‌تر، مشاور شرکت Mindspider بود که در زمینه بلاک‌چین فعالیت داشت.

این رمزارز با رهبری متمرکز شروع شد، اما در ابتدای سال 2020 به یک سازمان مستقل غیرمتمرکز تبدیل شد.

امنیت شبکه آرویو چگونه است؟

برای کاربران امنیت رمز‌های دیجیتال اهمیت زیادی دارد. خریدوفروش این ارز نیز با شک و تردید زیادی از سوی طرف‌داران بازار رمزارز مواجه است. همان‌طور که گفتیم این ارز دیجیتال توسط صرافی‌هایی عرضه می‌شود که از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. صرافی بیترکس از جمله این مراکز است که در ردیف امن‌ترین صرافی‌های دنیا محسوب می‌شود. همچنین می‌توانید AR را از صرافی بایون خریداری کنید که دارای بستری امن برای معامله‌گران رمزارز است.

از سوی دیگر Arweave دارای فایل‌های رمزگذاری شده است که با خیال راحت ذخیره می‌شوند و تنها از داده‌هایی پشتیبان تهیه می‌کنند که شما آن را تأیید کرده باشید. با این حساب در برابر هر نوع بدافزاری از حساب شما محافظت می‌کند. ازآنجایی‌که تمام داده‌هایی که ذخیره می‌کنید در Arweave ذخیره می‌شوند، همیشه امن و در دسترس خواهند بود.

چه تعداد توکن آرویو در گردش است؟

Arweave بر ایجاد یک اکوسیستم پایدار در اطراف شبکه متمرکز است و در ژوئن 2020، "توکن‌های اشتراک سود" را معرفی کرد که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد زمانی که هزینه تراکنش‌های شبکه از برنامه آن‌ها ایجاد می‌شود، بتوانند سود سهام دریافت کنند.

به‌طورکلی تعداد توکن‌های این رمزارز 66 میلیون واحد است که در سال 2018 حدود 55 میلیون آن استخراج شد. 11 میلیون توکن نیز برای پرداخت پاداش نگهداری می‌شود.

خرید ارز دیجیتال آرویو

برای خرید آرویو، باید در یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ثبت‌نام کنید و بعد از طی‌کردن ثبت‌نام، احراز هویت کنید. در اکانت می‌توانید شبکه انتقال را با کمترین کارمزد انتخاب کرده که کیف پولتان از آن پشتیبانی کند. برای تمام کردن پروسه خرید ارز دیجیتال آرویو، هزینه را به‌صورت آنلاین پرداخت کنید.

فروش ارز دیجیتال آرویو

این رمزارز را می‌توانید در یکی از صرافی‌هایی که در آن اقدام به خرید کرده‌اید، عرضه کنید. همچنین می‌توانید در صرافی‌های دیگر اقدام به ثبت‌نام کرده و بعد از احراز هویت و ایجاد پنل کاربری، قسمت فروش ارزش دیجیتال را از منوی کاربری انتخاب کنید. تبدیل، یکی از این صرافی‌هاست که در کمتر از چند دقیقه می‌توانید AR را بفروشید.

بعد از انتقال AR، سیستم صرافی، مبلغ فاکتور شده را تا حداکثر 24 ساعت به کارت شما واریز می‌کند.

نحوه خرید آرویو از صرافی تبدیل

یکی از صرافی‌هایی که می‌توانید ارز دیجیتال آرویو را از آن خریداری کنید، صرافی تبدیل است. با ورود به این صرافی و ایجاد حساب کاربری می‌توانید به قسمت خرید ارز دیجیتال بروید. این صرافی دارای ابزار‌های حرفه‌ای معامله، کیف پول اختصاصی امن و پشتیبانی سریع است.

روش نگهداری آرویو

نگهداری و ذخیره‌سازی ارز دیجیتال AR از طریق کیف پول‌های اصلی پشتیبانی‌کننده توکن‌ها صورت می‌گیرد. این کیف پول‌ها امکان ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال آرویو را برای شما فراهم می‌کند.

انواع کیف پول Arweave

این ارز دیجیتال دارای چندین کیف پول است که می‌توانید یکی از بهترین آن را انتخاب کنید. به‌طورکلی انواع کیف پول AR عبارت است از:

  • کیف پول نرم‌افزاری تراست ولت (Trust Wallet)
  • کیف پول نرم‌افزاری اتمیک ولت (Atomic Wallet)
  • کیف پول نرم‌افزاری کوینومی (Coinomi Wallet)
  • کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S)
  • کیف پول سخت‌افزاری ترزور (Trezor)
  • کیف پول اکسکوینو (Excoino)
  • کیف پول لجر (Ledger)

در بین موارد ذکر شده دو کیف پول اکسکوینو (Excoino) و لجر (Ledger) بیشترین امنیت را برای کاربران AR فراهم می‌کنند.

کارمزد خریدوفروش آرویو

معامله آریو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آیا خرید آرویو بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر ممکن نیست و هر کاربری که قصد خرید یا فروش AR را داشته باشد، باید ابتدا در یک صرافی ثبت‌نام و سپس احراز هویت کند تا بتواند مراحل بعدی (خرید یا فروش) را انجام دهد.

مزایای خریدوفروش آرویو در صرافی تبدیل

صرافی‌های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارد که در زمینه خریدوفروش ارز دیجیتال Arweave فعالیت دارند. صرافی تبدیل از جمله صرافی‌هایی است که با ترکیب تکنولوژی و علم مالی، ابزار‌های ساده، کارآمد و تخصصی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. فراهم‌کردن امکان خریدوفروش ارز دیجیتال آرویو برای تمامی کاربرانی که در ایران هستند و به دلیل تحریم قادر به خرید این رمزارز نیستند، از جمله خدمات این صرافی است.

آینده آرویو چگونه است؟

تا ماه می سال 2020، توکن این رمزارز با قیمت. 59 دلار فهرست شد. در ماه آگوست قیمت آن به 7.09 دلار افزایش یافت که نشانه‌ای از رشد این رمزارز داشته است. اگرچه مدتی بعد ارزش این ارز دیجیتال کاهش یافت، اما دوباره شروع به رشد کرد. به‌طوری‌که در ابتدای سال 2021، ارزش توکن AR روند صعودی پیدا کرد و در ماه می همین سال، قیمت آن به 45.03 دلار رسید.

از آن زمان تاکنون قیمت آن 50 درصد کاهش یافت و به 20 دلار رسید. اما طبق پیش‌بینی کارشناسان ارز دیجیتال، ارزش این رمزارز تا سال 2030 حدود سه برابر افزایش پیدا می‌کند.

سوالات متداول خرید آرویو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آرویو

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال آرویو بخریم؟

برای خرید آرویو، می‌توانید از صرافی‌های ایرانی و خارجی اقدام کنید.

خرید سریع آرویو (ar) چطور امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز آرویو](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=ar&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال آرویو شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید آرویو باشید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش آرویو (ar) اقدام کنیم؟

بهترین زمان برای خرید آرویو، هنگام کاهش قیمت آن است. اما برای فروش نباید عجول باشید و باتوجه‌به گذشته این رمزارز، احتمال افزایش قیمت آن در آینده وجود دارد.

ارز دیجیتال آرویو (ar) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری و ذخیره‌سازی ارز دیجیتال AR از طریق کیف پول‌های اصلی پشتیبانی‌کننده توکن‌ها صورت می‌گیرد.

آیا خرید آرویو (ar) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به افزایش قیمت چندباره این ارز دیجیتال باید بگوییم احتمال سودآوری آن در آینده بیشتر خواهد بود.

آیا می‌توان ارز آرویو را استخراج کرد؟

بله می‌توان این رمزارز را مانند سایر ارز دیجیتال، استخراج کرد. اگر الگوریتم این رمزارز بر الگوریتم اثبات کار یا PoW مبتنی باشد، می‌توان آن را استخراج کرد.

کارمزد خرید و فروش آرویو (AR) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آریو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

علی ج

11 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

احسان ص

11 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله