ancicon

قیمت و خرید انکر پروتکل - ANC

خرید ارز دیجیتال انکر پروتکل Anchor Protocol

خرید ارز دیجیتال انکر پروتکل (ANC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت انکر پروتکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز انکر پروتکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش انکر پروتکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز انکر پروتکل هستند.

خرید آسان انکر پروتکل

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، انکر پروتکل می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

انکر پروتکل چیست؟

انکر پروتکل Anchor Protocol (ANC) یک پروتکل DeFi بوده که در Terra توسعه یافته است و از توکن‌های LUNA و UST استفاده می‌کند. این پروتکل فرصت‌های بسیار خوبی برای سهامداری، فارمینگ و پس‌انداز را برای کاربران خود فراهم کند.

یکی از پروتکل‌های بسیار ارزشمند در اکوسیستم Terra-Luna، پروتکل Anchor، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) بوده که بر ایجاد یک اکوسیستم پس‌انداز در دسترس، آسان برای استفاده و از همه بهتر، با نوسانات کم متمرکز است.

این پروتکل یک سیستم پس انداز عالی برای هر کاربری است که مایل به شرکت در آن باشد و به سادگی در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، از آنجایی که این یک پروتکل غیرمتمرکز است، هر کاربری می‌تواند بدون KYC و از هر کجای دنیا در آن شرکت کند.

انکر پروتکل چیست؟

ارز انکر پروتکل

Anchor Protocol یک پروتکل DeFi است که به کاربران اجازه می‌دهد از سیستم مالی وام دهی مبتنی بر استیبل کوین استفاده کنند. ایده این پروتکل ساده است. در این پروتکل یک وام دهنده، توکن UST (یک استیبل کوین با پشتوانه دلار) را در Anchor سپرده گذاری کرده و از UST برای اعطای وام‌های وثیقه‌ای استفاده می‌شود که بابت آن سود دریافت می‌کند. وام گیرندگان نیز برای دریافت وام اقدام کرده و می‌توانند تا زمانی که پرداخت را همراه با سود مربوطه انجام دهند عملیات مورد نظر خود را به سرانجام برسانند. شیوه عمکرد این پروتکل دقیقا مانند سیستمی است که توسط پلتفرم‌های دیگر مانند Aave یا Curve استفاده می‌شود.

انکر پروتکل در حال حاضر از توکن bLUNA (نوعی توکن LUNA) به عنوان تنها دارایی در سپرده خود برای استفاده به عنوان وثیقه (همچنین به عنوان bAssets شناخته می‌شود) استفاده می‌کند. بنابراین وام گیرنده باید ارزهای دیجیتال خود را به bLUNA تبدیل کرده و این توکن‌ها را برای وام گرفتن UST مسدود کند. به طور کلی، این وام با LTV (ارزش مادام العمر) 40٪ ساخته می‌شود و استخر پروتکل برای تولید سود حداکثر 24٪ طراحی شده است که بین 4 تا 5٪ آن روی پلت فرم باقی می‌ماند و مابقی آن تبدیل می‌شود.

همچنین، تمام وام‌ها در انکر به صورت وثیقه هستند (به همان شکلی که در DAI اتفاق می‌افتد)، هدف از این کار این است که سیستم بتواند در صورت نوسانات زیاد قیمت LUNA فضایی برای اصلاحات داشته باشد.

تاریخچه پیدایش انکر پروتکل

Anchor Protocol یک برنامه کاربردی مبتنی بر Terra است که توسط Terraform Labs (TFL) ساخته شد. راه‌اندازی آن تحقق چشم‌انداز TFL، برای ادغام سه اصل اولیه سیستم مالی (پرداخت از طریق UST، پس‌انداز از طریق Anchor و سرمایه‌گذاری از طریق Mirror Protocol) در بلاک‌چین Terra مبتنی بر SDK بود.

انکر پروتکل برای افزایش تقاضا برای استیبل کوین UST، یعنی Terraبا ارائه بازدهی 20 درصدی به وام دهندگان تأسیس شد. همچنین این پروتکل به شرکت کنندگان اجازه می‌دهد تا با DeFi ادغام شوند. Anchor یک API دارد که پلتفرم‌های فین‌تک، صرافی‌ها و کسب‌وکارهای B2B می‌توانند حساب‌های پس‌انداز سودمند با آن داشته باشند.

Anchor با Mirror Protocol و کیف‌پول‌های Chai TFL ترکیب می‌شود تا موارد استفاده از استیبل کوین‌های مبتنی بر Terra مانند UST را گسترش دهد. Chai قبلاً با استفاده به عنوان یک برنامه پرداخت که از استیبل کوین KRW Terra استفاده می‌کرد، در آسیا مورد پذیرش قرار گرفت.

TFL پیش بینی می‌کند که Anchor به عنوان یک منبع نقدینگی بین زنجیره‌ای برای کاربرانی که به دنبال قرض گرفتن توکن‌های مختلف لایه 1 هستند، خدمت کند. همچنین این پروتکل معیاری برای بازدهی ثابت و بدون اهرم دلار در ارز دیجیتال ایجاد می‌کند.

انکر پروتکل چگونه معروف و محبوب شد؟

سیستم وام دهی انکر پروتکل، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن است. برخلاف بسیاری از پروتکل‌های مشابه، Anchor دارای یک رابط کاربر پسند و عملکرد غیر پیچیده است. هدف اصلی Anchor اتصال وام دهندگان با وام گیرندگان است:

وام گیرندگان می‌توانند وام استیبل کوین را بدون از دست دادن سرمایه خود دریافت کنند. هنگامی که آ نها توکن‌های $LUNA را ضمانت می‌کنند و می‌توانند تا 60٪ از وثیقه UST خود را که سپرده شده است وام بگیرند.

پس از 21 روز وام گیرنده توکن‌های $ANC را به عنوان راهی برای افزایش پذیرش آن دریافت می‌کنند. وام دهندگان می‌توانند سود خوبی به دست آورند. با اتصال کیف پول Terra Station و واریز دلار آمریکا، وام دهندگان کارمزد تراکنش کمی می‌پردازند اما می‌توانند تا 19.5٪ APY برای هر تراکنش بلوکی (تقریباً 8 ثانیه) سود کسب کنند.

پروتکل Anchor از سود حاصل از اسپرد بین نرخ‌های بهره وام‌دهندگان و وام‌گیرندگان استفاده می‌کند تا بین 5 تا 7 درصد پاداش سهام APY در Terra به دست آورد. همچنین اگر نرخ‌ها به حالت تعادل نرسند، ذخایر بازده انکر به عنوان خزانه‌ای عمل می‌کند تا هزینه‌ها را پوشش دهد.

هدف از خلق انکر پروتکل

Anchor Protocol در Terraform Labs ایجاد شد، همان شرکتی که توسعه Terra را بر عهده دارد. طراحی این پروتکل به گونه‌ای در نظر گرفته شده است که با بلاک چین و ارز دیجیتال MOON همراه شود.Terraform Labs انکر پروتکل را در 17 مارس 2021 به عنوان یک اکوسیستم DeFi ادغام شده با Terra-Luna راه اندازی کرد، جایی که استیبل کوین بومی UST (Terra USD) فعالیت می‌کند.

هدف نهایی Anchor Protocol این است که یک پروتکل interchain باشد و به کاربران خود برای دسترسی به خدمات DeFi در اکوسیستم Terra-Luna کمک کند. از سوی دیگر، یک پل نیز برای اتریوم (معروف به EthBridge) آماده می‌شود که به شما امکان می‌دهد رمزارزهای مختلف را بین شبکه‌ها منتقل کنید و به ویژه، بازدهی بیشتر، سرعت بالاتر و کمیسیون بیشتری را برای کاربران جدید ارائه می‌دهد.

پشتوانه انکر پروتکل چیست؟

انکر پروتکل به افزایش تقاضا برای UST، یک استیبل کوین با پشتوانه دلار مبتنی بر شبکه Terra کمک کرد و یکی از اهداف اصلی آن، پذیرش این استیبل کوین بود. هدف کلی توکن UST تبدیل شدن به یک پروتکل زنجیره‌ای است که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های بومی لایه ۱ Terra را قرض بگیرند.

ارزش انکر پروتکل چگونه تعیین می‌شود؟

Anchor Protocol یک پروتکل وام دهی است که تا 19.5 درصد بازدهی را در سپرده‌های استیبل کوین ارائه می‌دهد. ANC توکن حاکمیتی پروتکل است که می‌تواند برای دریافت حق رای و تأثیرگذاری بر آینده انکر به این پروتکل کمک کند. مجموع عرضه این توکن محدود و 1 میلیارد توکن بوده که در حال حاضر همه توکن‌ها به گردش درآمده‌اند.

Anchor بر روی بلاک چین Terra ساخته شده است، یک بلاک چین لایه 1 که با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات سهام بر اساس Tendermint فعالتی می‌کند. افرادی که توکن‌های LUNA را در اختیار دارند می‌توانند خود توکن‌ها را برای ایمن سازی شبکه به اشتراک بگذارند یا توکن‌های خود را به اعتبارسنجی‌های دیگر واگذار کنند. توکن ANC به عنوان یک توکن بومی CW-20 در Terra و به عنوان یک توکن ERC-20 در اتریوم در دسترس است.

قابلیت‌ها و مزایای انکر پروتکل

خرید ANC

کاربران می‌توانند در موارد زیر از مزایای Anchor Protocol بهره مند شوند:

ابتدا کاربران می‌توانند با تکمیل سپرده UST در پروتکل از ان بهره ببرند. این به کاربر اجازه می‌دهد تا سپرده مذکور را به عنوان سپرده پس انداز (درست مانند یک حساب بانکی) قرار داده و APR بین 20 تا 24 درصد دریافت کند.

همچنین از طریق درخواست وام برای انجام عملیاتی که در نهایت امکان دریافت سود یا تسویه بدهی را فراهم می‌کند می‌توان از این پروتکل استفاده کرد.

با شرط بندی ANC برای به دست آوردن پاداش‌های ارائه شده توسط پلت فرم Anchor و شرکت در حاکمیت پروتکل می‌توان از آن کسب سود کرد. در آخر نیز با کمک نقدینگی به پروتکل انکر و در نتیجه به دست آوردن پاداش مشارکت سرمایه در صرافی ANC، و سهام توکن‌های ANC-UST LP می‌توان از مزایای این پروژه بهره مند شد.

ویژگی‌های منحصر به فرد ANC

برخی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی‌های پروتکل انکر به شرح زیر هستند:

ایمنی

انکر پروتکل اطمینان حاصل می‌کند که اصل سرمایه سپرده گذاران به هر قیمتی ایمن می‌ماند و محافظت می‌شود. تمام هدف پروتکل ایمن نگه داشتن سپرده‌ها با پرداخت تمام بدهی‌هایی است که در خطر برآورده نشدن الزامات وثیقه هستند.

ابزاری عالی برای صرفه جویی در پول

ارزهای دیجیتال ممکن است بهترین گزینه برای مشتریانی که به دنبال درآمد غیرفعال کم خطر هستند به دلیل نوسانات قابل توجه قیمت آن‌ها نباشد. با این حال، Anchor راه حلی را با استیبل کوین Terra برای صرافه جویی در پول ارائه می‌دهد. سپرده گذاران استیبل کوین‌های Terra را دریافت خواهند کرد و از نوسانات قابل توجه سایر ارزهای دیجیتال جلوگیری می‌کنند. همچنین، روشی که انکر پروتکل برای ثبات نرخ سود با اطمینان از بازدهی ثابت پیش می‌گیرد، از نوسانات محافظت می‌کند.

استفاده از سهام برای کسب سود

کاربران می‌توانند با استفاده از دارایی‌های خود به عنوان وثیقه برای استیبل کوین‌ها و خرید بیشتر از همان دارایی، از موقعیت‌های خود استفاده کنند. کاربران همچنین می‌توانند با استفاده از استیبل کوین، وام با هزینه کم و سرمایه‌گذاری در دارایی‌های با بازدهی بالاتر از هزینه استقراض خود سود ببرند. کاربرانی که به دنبال نقدینگی استیبل کوین هستند، می‌توانند این کار را بدون بهره اضافی انجام دهند زیرا نرخ سود سپرده توسط پاداش‌های بلوک دارایی‌های آن‌ها پشتیبانی می‌شود.

بنیانگذاران انکر پروتکل چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران انکر پروتکل دانیل شین(Daniel Shin) و دو کوون(Do Kwon)، اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد بقیه اعضای تیم توسعه Anchor وجود ندارد. این دو نفر موسس شرکت Traform Labs نیز هستند و پس از سقوط انکر نام کوان بسیار زیاد در رسانه‌ها به چشم می‌خورد. او به پیشنهادهایی برای بهبود شبکه رای داده است.

همچنین درباره عمدی بودن سقوط ترا صحبت‌های زیادی وجود دارد که در همین راستا دو کوان به پارلمان کره جنوبی احضار شده است.

امنیت شبکه انکر پروتکل چگونه است؟

در مورد امنیت شبکه انکر پروتکل ابهامات و خطراتی وجود دارد که باید از آن‌ها آگاه باشید. برخی از مهم ترین آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

کاهش ارزش UST

از آنجایی که ارزش UST بر اساس یک الگوریتم تعیین شده و صرفاً توسط ارزش LUNA پشتیبانی می‌شود، ممکن است نسبت تبدیل با 1: 1 در بازارهای به‌ویژه نوسانی متفاوت باشد، که می‌تواند سرمایه‌گذاری درAnchor را از ثبات کمتری برخوردار کند. برای اینکه UST به 1 دلار برگردد، LUNA باید برای UST سوزانده شود، به این معنی که LUNA کمتری برای فروش در دسترس خواهد بود.

اگرچه UST نسبتاً ثابت مانده است، اما وجود این استیبل کوین به اواخر سال 2020 بر می‌گردد، به این معنی که در شرایط نوسان بازار هنوز به طور کامل خودش را نشان نداده است. UST در طول مدت کوتاهی در اکوسیستم Terra با دو افت قابل توجه در ارزش مواجه شده است که بدترین آن‌ها در دسامبر 2020 اتفاق افتاد که حدود 15 درصد از ارزش خود را از دست داد.

اگرچه اکوسیستم Terra در حال حاضر قوی به نظر می‌رسد، همیشه این احتمال وجود دارد که UST بتواند ارزش خود را از دست بدهد و هرگز بهبود نیابد.

خطر هک DeFi

خطر اصلی در امور مالی غیرمتمرکز شامل خطای انسانی است که می‌تواند منجر به تلاش‌های موفقیت آمیز برای هک کردن پلت فرم شود. اگر Anchor هک شود، پروتکل و کاربران در خطر افشای اطلاعات و از دست دادن دارایی قرار می‌گیرند. Anchor در تلاش است تا با انجام ممیزی‌های امنیتی منظم و با اجرای برنامه Bug Bounty، این خطر را کاهش دهد.

برنامه Bug Bounty به هکرهایی که با حسن نیت عمل می‌کنند، توانایی آزمایش Anchor Protocol را به منظور شناسایی باگ‌ها ارائه می‌دهد. اکوسیستم گسترده تر Terra هر زمان که یک اشکال کشف و گزارش شود، بین 500 تا 150، 000 دلار برای تشویق هکرها به عملکردی در راستای تحقق اهداف پروتکل هزینه می‌کند.

در مورد ممیزی‌های امنیتی که با Anchor crypto انجام می‌شود، Terra دو شرکت حسابرسی را استخدام کرده است تا مطمئن شود که پروتکل برای همه کاربران ایمن باقی می‌ماند. این شرکت‌ها ممیزی‌ها را به طور منظم انجام می‌دهند تا هرگونه مشکل امنیتی را که ممکن است وجود داشته باشد، شناسایی کنند.

چه تعداد توکن انکر پروتکل در گردش است؟

کل عرضه توکن توکن‌های انکر ANC 1,000,000,000 بوده که بر اساس اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کپ، همه این توکن‌ها توضیع شده و به گردش درآمده است.

خرید ارز دیجیتال انکر پروتکل

توکن بومی Anchor Protocol در چندین صرافی معتبر دنیا در دسترس است. این صرافی‌ها شامل صرافی‌های Binance و KuCoin هستند. فرآیند خرید ANC با خرید سایر رمزارزهای فهرست شده در آن صرافی‌ها یکسان است. برای خرید در صرافی‌های مختلف باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • قیمت ANC را در صرافی‌های مختلف را بررسی کرده و بهترین قیمت را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد، یک حساب کاربری در صرافی مورد نظر ایجاد کنید.
 • سپس حساب کاربری خود را شارژ کنید.
 • در نهایت ANC را با قیمت موجود خریداری کنید. شما می‌توانید توکن انکر را در داخل صرافی، در کیف پول ارز دیجیتال یا در خود پلتفرم انکر نگهداری کنید.

فروش ارز دیجیتال انکر پروتکل

برای فروش توکن‌های ANC باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • کیف پول خود را باز کنید و به دنبال تب "ترید" باشید.
 • دلار USDT که یک استیبل کوین محبوب است را پیدا کنید.
 • توکن‌های $ANC خود را به $USDT تبدیل کنید.
 • سپس USD را به یک پلت فرم دیگری مانند Gemini یا Coinbase منتقل و برداشت کنید.

نحوه خرید انکر پروتکل از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال ANC تبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید ANC استفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل ANC به تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری انکر پروتکل

انکر پروتکل (ANC) در شبکه اتریوم (ERC-20) قرار دارد، بنابراین می‌توان آن را با استفاده از هر کیف پول سازگار با ETH ذخیره کرد.

شما می‌توانید توکن‌های ANC را پس از خرید در صرافی‌ها ذخیره کنید، اما توصیه می‌کنیم از یک کیف پول اختصاصی برای امنیت و ذخیره سازی توکن‌های خود استفاده کنید. کیف پول‌های سخت افزاری بیشترین امنیت را ارائه می‌دهند اما هزینه زیادی نیز به همراه دارند. کیف پول‌های نرم افزاری رابط کاربری ساده‌ای دارند و رایگان هستند و گزینه خوبی برای افراد تازه کار محسوب می‌شوند.

انواع کیف پول انکر پروتکل

برخی از بهترین کیف پول‌های سازگار با استاندارد ERC-20 برای ذخیره و نگهداری توکن‌های ANC به شرح زیر هستند:

کیف پول Terra Station

Terra Station کیف پول رسمی برای مدیریت دارایی‌ها و توکن‌های بومی Terra و ارتباط با برنامه‌های غیرمتمرکز در حال اجرا بر روی بلاک چین Terra است. در این کیف پول شما کلیدهای خود را کنترل کرده و می‌توانید دارایی‌های خود را با استفاده از عبارت seed بازیابی کنید. در این کیف پول امکان مبادله بین ارزهای جهانی و توکن‌ها فراهم شده است و شما می‌توانید توکن‌های LUNA را به اشتراک بگذارید و جوایز شرط بندی دریافت کنید. در این کیف پول می‌توانید به dApps در Terra مانند Mirror، Terraswap و Anchor دسترسی داشته باشید و با رابط‌های قرارداد هوشمند وب ارتباط برقرار کنید.

کیف پول MetaMask

MetaMask یک کیف پول ارز دیجیتال و دروازه‌ای برای برنامه‌های بلاک چین است. MetaMask که به عنوان یک افزونه مرورگر و به عنوان یک برنامه تلفن همراه در دسترس است، برای شما هر چیزی که برای مدیریت ارزهای دیجیتال خود نیاز دارید، فراهم می‌کند.

در این کیف پول ویژگی Swaps داده‌های صرافی‌های غیرمتمرکز، سازندگان بازار و DEX را ترکیب می‌کند تا مطمئن شود بهترین قیمت را با کمترین هزینه‌های شبکه دریافت می‌کنید.

کارمزد خرید و فروش انکر پروتکل

معامله انکر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش انکر پروتکل در صرافی تبدیل

معامله ANC

خرید و فروش انکر و توکن‌های ANC در مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ANC در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع توکن ANC
 • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل ANC به Tether
 • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
 • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
 • فرآیند خرید و فروش توکن‌های ANC در این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال ANC با توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
 • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های ANC در حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید انکر آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.

سوالات متداول خرید انکر پروتکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید انکر پروتکل

آیا خرید انکر پروتکل بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر، خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال در حوزه خدمات مالی و فناوری است. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال مانند پولشویی یا استفاده از کارت‌های سرقتی، هویت کاربران باید به طور کامل تایید شود. به همین دلیل، تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر باید قبل از خرید، هویت کاربران خود را احراز هویت کنند.

تفاوت انکر و انکر پروتکل چیست؟

توکن انکر (ANC) توکن حاکمیتی انکر پروتکل است. توکن ANC به‌عنوان پاداش و برای رای دادن در پروتکل استفاده می‌شود. ANC همچنین به عنوان انگیزه‌ای برای تقویت تقاضای استقراض و ثبات نرخ سپرده اولیه استفاده می‌شود. این پروتکل، توکن‌های ANC را به تناسب مقدار وام گرفته شده، در هر بلوک بین وام گیرندگان استیبل کوین توزیع می‌کند. ANC، مانند LUNA و UST، در چندین زنجیره از جمله بلاک چین Terra، اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) در دسترس است.

خرید اسان انکر پروتکل چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات خرید آسان ارز انکر پروتکل در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال انکر پروتکل شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید انکر پروتکل باشید.

انکر پروتکل چیست؟

Anchor یک بازار غیرمتمرکز در بلاک چین Terra است. این پروتکل به سپرده گذاران UST 20% APY ارائه می‌دهد. توکن ANC پروتکل Anchor به افرادی که این توکن را در اختیار دارند حق حاکمیت و درصدی از درآمد پروتکل را می‌دهد.

چگونه می‌توان انکر پروتکل را خریداری کرد؟

توکن اصلی Anchor Protocol، ANC، را می‌توان از چندین صرافی بزرگ مانند Binance OKX، KuCoin و Gate.io خریداری کرد. خریداران باید قبل از خرید یک حساب کاربری در هر یک از این صرافی‌ها ایجاد کنند.

کارمزد خرید و فروش انکر (ANC) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله انکر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله