قیمت لحظه‌ای بت

قیمت بت را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

baticon
BAT
Basic Attention Token بت
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.23 %
0.2174
USDT
11,302.4086
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.22 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.23 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 11,308 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 11,152 تومان
می‌دهید
baticon BAT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار بت

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت بت را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی بت (Basic Attention Token) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان بت را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن بت (Basic Attention Token) BAT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل بت خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج بت هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت بت می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی بت، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج بت سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش بت در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت بت را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت بت (Basic Attention Token) BAT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای بت را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت بت را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله