قیمت لحظه‌ای زیکش

قیمت زیکش را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

zecicon
ZEC
Zcash زیکش
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.78 %
33.277
USDT
1,724,489
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
15.53 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
33.28 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.78 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,727,686 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,688,948 تومان
می‌دهید
zecicon ZEC
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار زیکش

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت زیکش را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی زیکش (Zcash) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان زیکش را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن زیکش (Zcash) ZEC علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل زیکش خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج زیکش هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت زیکش می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی زیکش، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج زیکش سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش زیکش در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت زیکش را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت زیکش (Zcash) ZEC را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای زیکش را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت زیکش را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله