قیمت لحظه‌ای نم

قیمت نم را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

xemicon
XEM
NEM نم
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.04 %
0.033437
USDT
1,721.4
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
9.46 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.03 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.04 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,735 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,696 تومان
می‌دهید
xemicon XEM
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار نم

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت نم را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی نم (NEM) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان نم را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن نم (NEM) XEM علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل نم خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج نم هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت نم می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی نم، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج نم سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش نم در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت نم را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت نم (NEM) XEM را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای نم را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت نم را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله