آموزش دعوت از دوستان به تبدیل و کسب درآمد رایگان

آیا می‌دانید تنها با «دعوت از دوستان» خود به صرافی تبدیل می‌توانید درآمد رایگان داشته باشید؟ کافی است به بخش دعوت از دوستان در وب سایت بروید؛ یک کد دعوت یا لینک دعوت را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و آن‌ها را به ثبت نام در صرافی تبدیل دعوت کنید.

چگونه با دعوت از دوستان به صرافی درآمد کسب کنیم؟

زمانی که از دوستان خود دعوت می‌کنید معاملات ارز دیجیتال را در صرافی تبدیل انجام دهند، امکان دریافت تخفیف در کارمزد معاملات را برای آن‌ها فراهم می‌کنید. تبدیل نیز به پاس قدردانی از شما، درصدی از کارمزد معاملاتی کاربر دعوت شده را به شما پاداش می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید از این راه درآمدی همیشگی کسب کنید که در دراز مدت عدد قابل توجهی به دست می‌آید.

جالب است بدانید بسیاری از علاقه‌مندان ارز دیجیتال صرفا با انجام این کار درآمد‌هایی با رقم‌های باورنکردنی به دست می‌آورند. گاهی نیز کاربران دعوت شده، تبدیل به یکی از فعال‌ترین معامله گران ارز دیجیتال در صرافی می‌شوند و سود زیادی نصیب کاربر دعوت‌کننده می‌کنند. به این روش دعوت از دوستان، «ریفرال کردن» گفته می‌شود. همین الان با انجام مراحل «دعوت از دوستان» کسب درآمد رایگان خود را شروع کنید.

ثبت نام و احراز هویت

اگر هنوز در صرافی تبدیل پنل کاربری ندارید، ابتدا مراحل «ثبت نام» و «احراز هویت» را انجام دهید تا به خانواده بزرگ تبدیل بپیوندید.

ورود به بخش دعوت از دوستان

در محیط کاربری موبایل، گزینه «دعوت از دوستان» به صورت‌های زیر برای شما قابل دسترس است:

۱-۱) در صفحه خانه

۲-۱) در منو تبدیل

طبق تصویر بالا، گزینه «دعوت از دوستان» را انتخاب کنید تا به صفحه اصلی هدایت شوید.

کار با امکانات

در صفحه جدید آیکون‌های زیر قابل مشاهده است:

۱-۲) مدیریت کد‌ها: با این گزینه می‌توانید درصد‌های پیش فرض را تغییر بدهید و کد جدید بسازید.

۲-۲) کد دعوت

۳-۲) لینک دعوت

۴-۲) اشتراک‌گذاری

۵-۲( درصد شما و درصد دوستان

۶-۲) تصاویر تبلیغاتی: با این گزینه امکان انتشار پست و استوری تبلیغاتی برای شما فراهم است تا دنبال‌کنندگان خود را به تبدیل دعوت کنید.

کار با بخش «مدیریت کد‌ها»

در بخش «مدیریت کدها» می‌توانید درآمد خود از هر کد و تعداد کاربرانی که با دعوت شما در صرافی ثبت نام کرده‌اند را ببینید. همچنین درصد دریافت تخفیف کارمزدی دوستان و درصد شما از آن کارمزد نیز قابل مشاهده است. در حالت پیش فرض درصد شما ۲۰% و درصد دوستان شما ۱۰% است. یعنی با دعوت از دوستان، به آن‌ها ده درصد تخفیف کارمزدی هدیه می‌دهید و خود بیست درصد از مبلغ کارمزد آن‌ها را پاداش می‌گیرید. اما این امکان برای شما فراهم است که درصد‌ها را تغییر دهید. برای انجام این کار وارد بخش «مدیریت کد‌ها» شوید.

در صفحه مورد نظر گزینه اضافه کردن کد جدید (۱-۳) را انتخاب کنید تا صفحه‌ای مطابق تصویر زیر باز شود. حال با تغییر نسبت درصد‌ها می‌توانید نرخ کارمزد دریافتی را تنظیم کنید و یک کد دعوت جدید بسازید. کافی است این تغییر را روی خط درصد (۲-۳) اعمال کنید. سپس ساخت کد دعوت (۳-۳) را بزنید تا کد و لینک جدید به صفحه مدیریت کد‌ها اضافه شود.

توجه کنید که مجموع درصد شما و دوستان‌تان در بحث درصد کارمزدی، همیشه ۳۰ است. بنابراین اگر درصد پیش فرض را از ۲۰ به ۱۰ تغییر بدهید درصد تخفیف بیشتری به دوستان‌تان تعلق می‌گیرد.

اشتراک ‌گذاری کد یا لینک دعوت

حال نوبت به اصلی‌ترین مرحله ریفرال می‌رسیم. در این مرحله شما باید کد دعوت یا لینک آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بنابراین به همان صفحه اول بازگردید و اشتراک‌گذاری (۱-۴) انتخاب کنید. علاوه بر آن می‌توانید کد (۲-۴) یا لینک (۳-۴) را کپی کنید و از راه دلخواه در اختیار دوستان قرار دهید.

اگر گزینه «اشتراک‌گذاری» را انتخاب کنید صفحه‌ای باز می‌شود که متن دعوت و راه‌های ارسال آن نمایش داده شده است. اکنون باید از بین سه روش اشتراک‌گذاری در تلگرام (۱-۵)، واتس اپ (۲-۵) و کپی در کلیپ بورد (۳-۵) یکی را برگزینید.

مشاهده بخش «آمار دعوت»

اگر به صفحه اصلی «دعوت از دوستان» بروید در پایین صفحه می‌توانید «آمار دعوت» را مشاهده کنید. این بخش تعداد دوستانی که دعوت کرده‌اید (۱-۶)، تعدادی از این افراد که احراز هویت شده‌اند (۲-۶) و درآمدی که تا اینجا از ریفرال کسب کرده‌اید (۳-۶) را نشان می‌دهد.

وب سایت تبدیل این امکان را برای شما قرار داده است که بتوانید مبلغ دریافتی از دوستان (۴-۶) بر اساس معاملات را ببینید. این بخش که در پایین بخش دعوت از دوستان قرار دارد، با تفکیک ارز دیجیتال نشان می‌دهد که میزان درآمد شما برای هر رمز ارز در معاملات کاربران دعوت شده چقدر است.

تصویر تبلیغاتی

در بحث ریفرال می‌توانید حرفه‌ای‌تر عمل کنید و پست و استوری های‌تان را به کسب درآمد رایگان اختصاص دهید. در راستای این هدف می‌توانید مخاطبان خود را به ثبت نام در صرافی تبدیل جذب کنید؛ در نهایت با جذب کاربران بیشتر، پاداش دریافتی خود را افزایش دهید. کافی است تصاویر تبلیغاتی را به همراه لینک و کد دعوت در اختیار مخاطبان قرار دهید.

بیایید دوباره به صفحه اول «دعوت از دوستان» برگردیم. گزینه تصویر تبلیغاتی (۱-۷) را انتخاب کنید تا صفحه «اشتراک‌گذاری تصویر» برای شما باز شود.

در این صفحه دو گزینه «پست» و «استوری» را مشاهده می‌کنید. برای انتخاب نحوه به اشتراک گذاشتن «تصویر تبلیغاتی »به صورت زیر عمل کنید:

پست تبلیغاتی

اگر انتخاب شما ایجاد «پست» تبلیغاتی است، روی گزینه پست (۱-۸) بزنید تا تصاویری تبلیغاتی با سایز ۱: ۱ را ببینید و ذخیره کنید. چند تصویر پیشنهادی وجود دارد که به دلخواه قابل انتخاب هستند. پایین‌تر بخشی را می‌بینید (۲-۸) که مربوط به کپشن پست است.

متن پیشنهادی کپشن به دو صورت تبلیغاتی و صمیمی ارائه شده و کد دعوت در آن‌ها قابل مشاهده است. همچنین می‌توانید با ذوق خودتان یک کپشن بنویسید و صرافی تبدیل را به آن‌ها معرفی کنید.

استوری تبلیغاتی

حال اگر می‌خواهید لینک ثبت نام در صرافی تبدیل را از طریق «استوری» با مخاطبان به اشتراک بگذارید گزینه استوری (۱-۹) را انتخاب کنید. تصاویر با سایز استاندارد استوری به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید آن‌ها را ذخیره کنید. سپس لینک دعوت (۲-۹) را کپی و همراه با تصویر استوری کنید.

مخاطبان با زدن روی لینک وارد صفحه ثبت نام وب سایت تبدیل می‌شوند و با انجام معامله، تخفیف کارمزدی دریافت می‌کنند. شما نیز به ازای تمام کاربران دعوتی احراز هویت شده و معاملات صورت گرفته پاداش می‌گیرید.

در صورت ذخیره نشدن تصاویر در گوشی موبابل، از نسخه دسکتاپ استفاده کنید.

توضیحات بیشتر درباره ریفرال

برنامه ریفرال (Referral)، نوعی زیرمجموعه‌گیری است که زمینه کسب درآمد از طریق معرفی دوستان را فراهم می‌کند. ریفرال در کسب و کار‌های بزرگتر توسعه پیدا کرده و انتشار لینک‌های ریفرال به یکی از مؤثرترین راه‌های رشد این کسب و کار‌ها تبدیل شده است.

گسترش فضای مجازی نیز در توسعه برنامه ریفرال نقش مؤثری داشته است به طوری که اینفلوئنسر‌ها و بلاگر‌های زیادی از این راه درآمدزایی می‌کنند و رقم‌های قابل توجهی به دست می‌آورند. شما نیز می‌توانید به نوبه خود از طریق ریفرال کردن درآمد کسب کنید و در این راه از فضای مجازی نیز بهره ببرید. یکی از راه‌های ساده کسب درآمد با ریفرال، زیرمجموعه‌گیری برای صرافی است.

ریفرال در صرافی ارز دیجیتال

تاکنون کسب و کار‌های بزرگ متعددی از برنامه ریفرال‌گیری در سیستم خود استفاده کرده‌اند؛ حال وقت آن رسیده این شیوه درآمدزایی، خود را در دنیای ارز دیجیتال نشان دهد. صرافی‌ها با واردکردن ریفرال در برنامه‌های خود، می‌توانند سود به دست آمده از معاملات را با کاربران‌شان تقسیم کنند.

معامله گران می‌توانند یک صرافی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و آن‌ها را به انجام معامله در این صرافی دعوت کنند. با این کار نه تنها تخفیف در کارمزد معاملاتی را نصیب افراد جذب شده می‌کنند بلکه خود نیز درصدی پاداش می‌گیرند.

در «برنامه ریفرال صرافی تبدیل» می‌توانید در مبلغ کارمزد کاربران دعوت شده شریک باشید. به ازای هر معامله توسط این کاربران، سود دریافت می‌کنید و مبلغ درآمدتان صعودی می‌شود. پس همین الان دعوت از دوستان را شروع کنید؛ کافی است لینک و کد دعوت صرافی تبدیل را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دعوت از دوستان، برنامه کسب درآمد رایگان در صرافی تبدیل

در این مطلب، آموزش «کسب درآمد رایگان از طریق دعوت از دوستان در صرافی تبدیل» را مرحله به مرحله دیدیم. با معرفی وب سایت تبدیل به دوستان خود می‌توانید یک درآمد رایگان صعودی و همیشگی داشته باشید. دوستی که با کد شما جذب تبدیل شده است و معامله انجام می‌دهد، در دراز مدت سود خوبی نصیب شما خواهد کرد؛ تصور کنید بدون اینکه کاری انجام بدهید و تنها با معاملات دوستان‌تان، مبلغی به حساب شما واریز می‌شود.

5 Responses

  1. سلام دوست عزیز از طریق کامپیوتر با کلیک راست میتوانید عکس های مدنظر خودتون رو ذخیره کنید

  1. سلام دوست عزیز وقت‌تون بخیر باشه. دعوت از دوستان یکی از فعالیت‌هایی هست که به شما کمک می‌کنه بدون انجام معامله درآمد داشته باشید. طبیعتا اگه معاملات موفقی داشته باشید می‌تونید درآمد خیلی خوبی کسب کنید. در حال حاضر به جز معاملات معمول بازار، دو قابلیت دیگه به اسم «معامله اهرم‌دار» و «بات اسپات گرید» در تبدیل موجودن.
   آموزش استفاده از گرید بات: https://tabdeal.org/help/how-to-use-tabdeal-spot-grid-bot/
   آموزش انجام معامله اهرم‌دار: https://tabdeal.org/help/how-to-use-margin-trading-in-tabdeal-initial-version/
   صفحه معرفی معامله اهرم‌دار: https://tabdeal.org/margin

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید