آموزش دعوت از دوستان به تبدیل و کسب درآمد رایگان

در وب‌سایت صرافی تبدیل، بعد از ثبت‌نام و انجام فرایند احراز هویت، امکانی برای شما فراهم شده است تا از طریق آن بتوانید درآمد رایگان ارز دیجیتالی داشته‌باشید.

این امکان، بخش «دعوت از دوستان» است که از طریق آن، شما می‌توانید با ارسال یک «کد دعوت» و یا یک «لینک دعوت» به دوستان خود، آن‌ها را ترغیب کنید تا در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنند و انجام معاملات ارز دیجیتال خود را شروع کنند.

«دعوت از دوستان» امکان دریافت درصد تخفیف در کارمزد معاملات را برای کاربرِ دعوت‌شده فراهم می‌کند و درآمد خوبی نیز شامل کاربرِ دعوت‌کننده می‌شود که درآمدی همیشگی و صعودی است و در بلندمدت، عدد قابل‌توجهی می‌شود. بدین صورت که فرد دعوت‌شده می‌تواند بر روی کارمزد معاملات خود، درصدی تخفیف داشته باشد و در عین حال، فرد دعوت‌کننده هم می‌تواند به عنوان پاداش، درصدی از کارمزد معاملات فردی را که دعوت کرده است، داشته باشد.

پس بیایید نحوه استفاده از این امکان در وب‌سایت صرافی تبدیل را با هم ببینیم.

ورود به بخش «دعوت از دوستان»

اگر تعاملات شما با وب‌سایت صرافی تبدیل بر روی موبایل است، گزینۀ «دعوت از دوستان» به شکل زیر برای شما در دسترس است: بر روی شکل پروفایل در بالای چپ صفحه (۱/۱) و سپس گزینۀ «دعوت از دوستان» (۱/۲) کلیک کنید تا به صفحۀ بعد راهنمایی شوید.

کار با امکانات

بعد از کلیک بر روی گزینۀ «دعوت از دوستان»، شما به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن علاوه بر آیکون مدیریت کدها (۲/۱) که به شما امکان ایجاد تغییر در درصدهای پیش‌فرض را می‌دهد، درصدهای پیش‌فرض (۲/۲)، کد دعوت (۲/۳)، لینک دعوت (۲/۴) و دکمه به «اشتراک‌گذاری» (۲/۵) به نمایش درآمده است:

کار با بخش «مدیریت کدها»

اگر بخواهید درصدهای پیش‌فرض نمایش‌داده شده در صفحه را تغییر دهید، باید بر روی «مدیریت کدها» کلیک کنید تا به صفحۀ «ساخت کد دعوت جدید» راهنمایی شوید. در این صفحه بر روی «اضافه کردن کد جدید» (۳/۱) کلیک کنید تا صفحۀ دیگری برای شما باز شود و به شما امکان تنظیم درصدها داده شود.

در صفحۀ جدید، نشان‌گر ماوس را بر روی خط درصد حرکت دهید تا درصد دلخواهتان انتخاب شود (۳/۲). سپس، بر روی گزینۀ «ساخت کد دعوت» (۳/۳) کلیلک کنید. حالا درصدهای مورد نظر شما برای میزان تخفیف کارمزدی به نمایش درآمده و در ادامه، کد دعوت و لینک دعوت مرتبط با آن از سوی سیستم ساخته می‌شود.

نکتۀ مهم در بحث درصدها و صدور کد دعوت، این است که مجموع درصدهای ما و دوستانمان، همیشه عدد ۳۰ را نشان می‌دهد. به این معنی که اگر بخواهید به دوستان خود درصد بیشتری تعلق بگیرد و درصد پیش فرض خود را از ۲۰ به ۱۰ تغییر دهید، در آن صورت درصد دوستان شما از ۱۰ به ۲۰ تغییر می‌کند تا مجموع درصدها برای مقدار ۳۰ ثابت بماند.

اشتراک گذاری کد/لینک

بعد از طی تمامی این مراحل، شما می‌توانید با کلیک برروی «کد» (۴/۱)، یا «لینک» (۴/۲) و یا «اشتراک گذاری» (۴/۳)، کد مورد نظر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

بعد از کلیک بر روی دکمۀ «اشتراک گذاری»، صفحه‌ای برای شما به نمایش در می‌آید که امکان سه نوع اشتراک گذاری را برای شما فراهم می‌کند: تلگرام (۵/۱)، واتس‌آپ (۵/۲) و کپی بصورت عادی (۵/۳).

با کلیک بر روی هر یک از دو گزینۀ تلگرام و واتس‌آپ، امکان به اشتراک گذاری کد دعوت شما بر روی این دو برنامه فراهم می‌شود و چنانچه تمایل داشته باشید، کد را بصورت دیگری در اختیار دوستان خود قرار دهید، با کلیک بر روی دکمۀ کپی، قابلیت کپی آن در جایی دیگر برای شما فراهم می‌شود.

«آمار دعوت»

به صفحۀ اصلی دعوت از دوستان برگردیم. در پایین صفحه، بخش «آمار دعوت» را مشاهده می‌کنید. در این بخش، شما تعداد دوستانی که دعوت کرده‌اید (۶/۱)، تعدادی از آن‌ها که احراز هویت شده‌اند (۶/۲) و درآمد کلی را که در این مسیر کسب کرده‌اید (۶/۳)، نشان می‌دهد.

«دریافتی از دوستان»

بخش «دریافتی از دوستان» (۷/۱) هم در پایین بخش «آمار دعوت» قرار دارد و با تفکیک ارزهای دیجیتال در هر سطر، نشان می‌دهد که با دعوت دوستان خود و ارسال کد و لینک، میزان منفعت مالی برای هر رمزارز در معاملات انجام گرفته چقدر بوده است. به طور مثال، در معاملات تتری (۷/۲)، میزان سود ما در دعوت دوستان، ۰.۳۷ تتر و در معاملات تومانی (۷/۳)، مقدار آن ۵۳۶۶ تومان بوده است.

«تصویر تبلیغاتی»

دوباره به صفحۀ اصلی دعوت از دوستان بر می‌گردیم و در کنار گزینۀ «اشتراک گذاری»، بخش «تصویر تبلیغاتی» (۸/۱) را می‌بینیم.

بخش تصویر تبلیغاتی به کاربران کمک می‌کند تا چنانچه بخواهند تبلیغی به منظور جذب دوستان خود به ثبت‌نام در وب‌سایت صرافی و در اکانت‌های خود در فضای مجازی داشته باشند، بتوانند پستی مناسب بسازند و آن را در صفحات خود قرار دهند. کاربران در این پست‌ها می‌توانند هم لینک و هم کد دعوت را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. به این طریق، افراد می‌توانند با استفاده از ابزاری که بخش تصویر تبلیغاتی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، اقدام به جذب کاربران دیگر نموده و دریافت کارمزد معاملاتی و درآمد خود را افزایش دهند.

در سمت راست صفحۀ تنظیمات تصویر تبلیغاتی، دو قسمت «تصویر» (۸/۲) و «متن پیشنهادی کپشن» (۸/۳) وجود دارند که در شکل زیر می‌بینیم:

در بخش «تصویر»، شما می‌توانید بر روی یکی از دو حالت «پست» (۹/۱) یا «استوری» (۹/۲) به منظور انتخاب نحوۀ به اشتراک گذاشتن تصویر کلیک کنید. در هر یک از این حالات، سایز عکس‌های به نمایش درآمده در بالای صفحه، متناسب با فرمت پست یا استوری تغییر خواهد کرد و شما مجاز به ذخیرۀ تصویر انتخاب‌شده (۹/۳) خواهید بود. دقت کنید که چندین عکس برای ذخیره وجود دارد و با زدن فلش‌های کناری، می‌توانید عکس‌های دیگر را مشاهده فرمایید.

در بخش «متن پیشنهادی کپشن» هم با کلیک بر روی قسمت‌ تبلیغاتی (۹/۴) و یا صمیمی (۹/۵)، شکل متن به نمایش درآمده در پایین صفحه (۹/۶) تغییر خواهد کرد و شما با کلیک بر روی دکمۀ «کپی متن کپشن» (۹/۷)، مجاز به دریافت آن و به اشتراک گذاری‌اش در صفحات اجتماعی خود خواهید بود.

سخن آخر

در این پست، آموزش دعوت از دوستان به تبدیل را با هم دیدیم. از طریق دعوت از دوستان خود به تبدیل می‌توانید یک درآمد رایگان و پیوسته را داشته‌باشید. این‌گونه فرض کنید که یک دوستِ تریدر شما، با کد دعوت شما در تبدیل ثبت‌نام کند؛ تا زمانی که دوست شما در تبدیل معامله کند، درآمدی به حساب شما واریز می‌شود، بدون آن‌که لازم باشد کار خاصی انجام دهید.

نظرات

2 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز از طریق کامپیوتر با کلیک راست میتوانید عکس های مدنظر خودتون رو ذخیره کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مطالب مرتبط