دریافت txid در تبدیل

آموزش گام به گام دریافت TXID یا هش تراکنش از صرافی ارز دیجیتال تبدیل

در این مطلب از راهنمای تبدیل، قرار است قدم‌به‌قدم بیاموزیم چگونه در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، TXID یا هش (Hash) تراکنش را دریافت کنیم.

قیمت ارز دیجیتال

فرض کنید می‌خواهیم ۱۱ تتر از حساب تبدیل خود برداشت کرده و از طریق شبکه انتقال BEP2 به آدرسی دیگر واریز کنیم (در مثال ما، حساب دیگر نیز در تبدیل است اما فرایند برای سایر والت‌ها یکسان است). در گام اول از حسابی که می‌خواهید به آن واریز کنید، آدرس والت و آدرس MEMO را بگیرید.

دقت کنید کارمزد انتقال درون‌تبدیلی، رایگان است.

در گام بعدی، به آدرس سایت صرافی تبدیل یعنی tabdeal.org رفته و وارد حساب کاربری خود شوید. و سپس از قسمت ۱-۲ به داشبورد یا کیف پول بروید و در بین دارایی‌های خود، گزینه برداشت (قسمت ۲-۲) برای تتر (USDT) را بزنید.

حالا در صفحه برداشت، اطلاعات مربوطه مانند شبکه انتقال مورد نظر (این‌جا BEP2)، مقدار مورد نظر (۱۱)، آدرس کیف پول و آدرس MEMO که در گام اول به‌دست آوردید را وارد کنید و تأیید را بزنید تا انتقال صورت گیرد.

پس از انجام انتقال، در قسمت ۱-۴، «تاریخچه من» را بزنید و سپس در قسمت ۲-۴، «برداشت‌های ارز دیجیتال» را بزنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، ۱۱ تتر برداشت‌شدهٔ ما وجود دارد. برای دریافت TXID یا هش (Hash) تراکنش خود در تبدیل، کافی است کد موجود در قسمت ۳-۴ را کپی کنید.

سخن آخر

صرافی ارز دیجیتال تبدیل با پشتیبانی بیش از ۶۰ ارز دیجیتال و ابزار مدیریت ریسک حد ضرر و OCO، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال است که شما می‌توانید همین حالا به این خانواده بپیوندید. فرصت را از دست ندهید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط