انتقال داخلی تبدیل ، واریز آنی و بدون کارمزد ارز دیجیتال

برای پاسخ به نیاز کاربران جهت انتقال سریع، آسان و همچنین واریزهای ناموفق تبدیل به تبدیل، محصولی را ایجاد کرده‌ایم که کاربران بتوانند با ایمیل، شماره همراه و شناسه مخصوص تبدیل پی به یکدیگر ارز دیجیتال منتقل کنند.

این مقاله راهنمای گام به گامی است که به شما نشان می‌دهد چگونه در صرافی تبدیل انتقال داخلی انجام دهید. پس اگر می‌خواهید واریز آنی و بدون کارمزد به فرد دیگری در این صرافی داشته باشید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

معرفی سرویس انتقال داخلی تبدیل

انتقال داخلی نوع خاصی از برداشت و واریز ارز دیجیتال در صرافی تبدیل است و شما می‌توانید با وارد کردن آدرس ایمیل یا شماره همراه به کیف پول فرد دیگری در صرافی، ارز دیجیتال ارسال کنید. پس از ارسال، کاربر می‌تواند با واردشدن به حساب کاربری خود به وجوه منتقل شده دسترسی پیدا کند. نقل‌وانتقالات داخلی در صرافی تبدیل شامل هیچ هزینه‌ای نمی‌شوند و شما می‌توانید به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه، دارایی خود را منتقل کنید.

اگر یکی از دوستانتان در صرافی تبدیل حساب کاربری داشته باشد و شما بخواهید برای او ارز دیجیتالی را ارسال کنید، می‌توانید با استفاده از خدمات انتقال داخلی تبدیل این کار را انجام دهید. انتقالات داخلی ارز دیجیتال بلافاصله انجام می‌شوند. این تراکنش‌ها در یک بلاک‌چین پردازش نمی‌شوند و به‌عنوان بخشی از عملیات تبادل تبدیل در نظر گرفته می‌شوند.

مزایای استفاده از انتقال داخلی تبدیل

  • انتقال دارایی بین حساب‌های کاربری بدون پرداخت کارمزد انجام می‌شود.
  • کاربران مجاز هستند هر مقداری که می‌خواهند ارز دیجیتال انتقال دهند و هیچ سقفی برای آن وجود ندارد.
  • انتقال ارز بلافاصله انجام می‌شود و دارایی به کیف پول مقصد فرستاده می‌شود.
  • امکان ارسال تمامی ارزهای دیجیتال به جز تومان در انتقال داخلی تبدیل وجود دارد.

راهنمای دسترسی به بخش انتقال داخلی تبدیل

مراحل انتقال داخلی تبدیل بسیار ساده است و نیازی نیست عملیات خاصی را انجام دهید. لازم به ذکر است برای استفاده از قابلیت انتقال داخلی تبدیل باید در این پلتفرم حساب کاربری داشته باشید.

برداشت از طریق مرورگر وب

در ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و روی «داشبورد» کلیک کنید.

در قسمت کیف پول می‌توانید لیست تمام دارایی دیجیتالی خود را مشاهده کنید. ارز دیجیتالی که قصد انتقال آن را دارید، انتخاب کنید و روی گزینه «برداشت» کلیک کنید. برای مثال قصد انتقال داخلی ارز بیبی دوج را دارید.

چنانچه قصد انتقال ارز دیگری را دارید می‌توانید از منوی باز شونده آن را تغییر دهید. سپس برای انتقال دارایی به کاربر دیگر در صرافی روی «کاربر تبدیل» کلیک کنید.

در صفحه جدید از شما خواسته می‌شود که کد دو عاملی گوگل (Google Authenticator) را فعال کنید. چنانچه تا کنون این گزینه را فعال نکرده‌اید می‌توانید با کمک راهنمای فعال‌سازی، برای فعال‌کردن آن اقدام کنید.

سپس مقادیر خواسته شده در صفحه را وارد کنید.

مقدار: مقدار موردنظر ارز دیجیتالی که می‌خواهید منتقل کنید را وارد کنید.

انتقال به: در این قسمت باید مشخص کنید که می‌خواهید انتقال داخلی تبدیل را از طریق شناسه انتقال داخلی، ایمیل و یا موبایل فرد گیرنده انجام دهید. اطلاعات کاربر مقصد را وارد کنید.

یادداشت برای مقصد (اختیاری): می‌توانید دلیل این انتقال ارز دیجیتال را در حد ۳۰ کاراکتر بنویسید. برای مثال، شاید این انتقال به‌عنوان پرداخت بدهی، پرداخت قسط و یا حتی کادوی تولد است.

پس از پرکردن فیلدهای موردنظر، روی «انجام انتقال» کلیک کنید. انتقال شما با موفقیت انجام شد.

واریز از طریق مرورگر وب

انجام عملیات واریز در انتقال داخلی تبدیل بسیار ساده است، با صرف چند کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید. ممکن است مدیر شما بخواهد به‌عنوان پاداش ارز دیجیتال بیت کوین برایتان ارسال کند و از شما بخواهد شناسه انتقال داخلی خود را در صرافی تبدیل ارسال کنید.

برای انجام این کار ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت کیف پول، روی «واریز» ارز بیت کوین کلیک کنید.

در صفحه باز شده قسمت بالا روی گزینه «دریافت شناسه انتقال داخلی» کلیک کنید.

در قسمت «انتقال به» ۳ شناسه مقابل شما قرار دارد. شناسه انتقال دارایی، ایمیل و موبایل که شما می‌توانید هر کدام از آن شناسه‌ها را کپی کنید و به فردی که می‌خواهد برای شما ارز دیجیتال انتقال دهد، ارسال کنید. همچنین یک کد “QR Code” برای شما نمایش داده می‌شود که کار را برای فرد ارسال‌کننده آسان می‌کند. فرد موردنظر می‌تواند با اسکن این کد به طور مستقیم به صفحه انتقال داخلی تبدیل متصل شود و جابه‌جایی ارز دیجیتال را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

نکته: برای اینکه بتوانید از طریق شماره موبایل  و یا ایمیل ارز دیجیتالی را دریافت کنید ابتدا باید این ویژگی را در حساب کاربری خود فعال کنید.  برای انجام این کار روی چرخ‌دنده جلوی عبارت انتقال داخلی تبدیل کلیک کنید. در این صفحه تنظیمات می‌توانید نمایش نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل را فعال کنید.

برداشت از طریق موبایل

برای انتقال داخلی تبدیل از طریق موبایل، در ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی پایین روی «کیف پول» ضربه بزنید. روی ارز دیجیتالی که قصد انتقال آن را دارید ضربه بزنید.

گزینه «برداشت» را انتخاب کنید. برای انتقال دارایی در صرافی تبدیل روی گزینه «انتقال داخلی تبدیل» ضربه بزنید.

انتخاب ارز: در این قسمت می‌توانید ارز دیجیتال موردنظر خود را تغیر دهید.

مقدار: مقدار رمزارزی که قصد انتقال آن را دارید وارد کنید.

انتقال به: شناسه کاربر مقصد را دارد کنید.

یادداشت برای مقصد (اختیاری): می‌توانید علت این انتقال را به‌صورت پیغام بنویسید و در نهایت روی «انجام انتقال» ضربه بزنید.

واریز از طریق موبایل

برای واریز داخلی در صرافی تبدیل کافی است در قسمت کیف پول حساب کاربری خود، ارز دیجیتال موردنظر خود را انتخاب کنید. سپس روی گزینه «واریز» ضربه بزنید.

در قسمت بالا صفحه باز شده روی «دریافت شناسه انتقال داخلی» ضربه بزنید. در این صفحه شناسه انتقال داخلی، ایمیل و شماره موبایل را مشاهده می‌کنید. با ارسال این شناسه انتقال داخلی، فرد فرستنده می‌تواند مقدار ارز دیجیتال موردنظر را برای شما منتقل کند. در این صفحه یک QR Code نیز طراحی شده که فرد فرستنده با اسکن این کد در مدت‌زمان کوتاه‌تری می‌تواند انتقال داخلی تبدیل را انجام دهد.

2 پاسخ

  1. با سلام و خسته نباشید بنده اولین با هستم که در ارز دیجیتالی شرکت می کنم و هیچ شناختی نسبت به خرید یا فروش آن ندارم لطفآ نحوه شروع کار و کلاس های آموزشی برایم ارسال کنید ممنون

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید