خرید آسان

تنها با یک کلیک ارز دیجیتال بخرید! | آموزش خرید آسان

از ویژگی‌های پرکاربرد یک صرافی ارز دیجیتال، می‌توان به خرید آسان اشاره کرد. صرافی تبدیل از این ویژگی برخوردار بوده و در آن امکان تبدیل مستقیم تومان به ارز دیجیتال وجود دارد. به این اقدام خرید آسان گفته می شود؛ چرا که کاربر، به جای انجام مراحل اضافی و صرف زمان، به آسانی و با کلیک یک دکمه، ارز دیجیتال خریداری می‌کند. در این مطلب، راهنمای انجام خرید آسان‌ به صورت گام به گام را برای شما قرار داده‌ایم.

قیمت ارز دیجیتال

خرید آسان

خرید آسان چیست؟

قابلیت خرید آسان، در واقع به تبدیل رمز ارز‌ها به یکدیگر مربوط می‌شود که کمتر صرافی ارز دیجیتال در جهان از آن برخوردار است. صرافی تبدیل از همین قابلیت استفاده می‌کند و امکان خرید یک ارز دیجیتال مانند بیت کوین با استفاده از تومان را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین با استفاده از این قابلیت، می‌توانید به طور مستقیم، یک ارز دیجیتال مانند اتریوم را به ارز دیجیتال دیگری مانند بیت کوین تبدیل کنید. در ادامه به بررسی گام به گام خرید بیت کوین با تومان می‌پردازیم.

آموزش گام‌به‌گام خرید آسان (خرید مستقیم ارز دیجیتال با تومان)

برای خرید بیت کوین یا سایر ارز‌های دیجیتال با یک کلیک، ابتدا لازم است وارد سایت www.tabdeal.org شوید و مراحل ثبت نام و احراز هویت را کامل کنید. پس از آن می‌توانید به پنل کاربری خود وارد شده و معامله کنید.

۱. وارد سایت تبدیل شوید؛ روی گزینه ورود/ثبت نام بزنید. سپس وارد داشبورد خود شوید و گزینه خرید آسان (۱_۱) را انتخاب کنید یا با کلیک روی قسمت ۱-۲ گزینه خرید آسان (۱-۳) را انتخاب کنید.

۲. پس از انتخاب گزینه خرید آسان، وارد صفحه‌ای مطابق تصویر ۲ می‌شوید. در این صفحه می‌توانید تومان را به هر ارز دیجیتال دیگری مانند بیت کوین تبدیل کنید؛ یعنی به جای اینکه ابتدا وارد کیف پول خود شوید و موجودی تومان‌تان را شارژ کنید و سپس به صفحه خرید و فروش بیت کوین بروید، با روشی آسان و سریع‌تر با تومان، بیت کوین خریداری کنید.

۳. برای خرید بیت کوین از طریق روش خرید آسان، می‌توانید از ۴۰۰،۰۰۰ تومان تا ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان را وارد کادر ۳_۱ کنید. کادر ۳_۲ نشان می‌دهد که به ازای این مبلغ، چند بیت کوین می‌توانید دریافت کنید. پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر (تومان)، گزینه واریز (مبلغ تومان) در بخش ۳_۳ آبی می‌شود. این دکمه را بزنید و وارد صفحه بعد شوید همچنین در قسمت۳-۴ می‌توانید مشاهده کنید که در آن لحظه، هر بیت کوین تقریبا چند تومان است.

۴. در مرحله بعد، باید کارت بانکی موردنظر برای شارژ موجودی‌تان را انتخاب کنید (شماره حسابی که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید یا هر کارت دیگری به اسم خودتان را وارد کنید). بخش ۴_۱ را بزنید و به درگاه امن شاپرک منتقل شوید. در صفحه ۴_۲، اطلاعات پذیرنده را مشاهده می‌کنید؛ با اسکرول کردن صفحه، کادر‌های مربوط به اطلاعات کارت را وارد کنید.

۵. حالا به صفحهٔ خرید آسان برمی‌گردید و مقدار ۴۰۰,۰۰۰ در قسمت مقدار تومان وارد می‌شود و می‌توانید بلافاصله مقدار بیت‌کوینی که دریافت می‌کنید را مشاهده کنید. با زدن دکمهٔ «خرید» در قسمت ۱-۵، صفحه‌ای باز می‌شود که اطلاعات خرید آسان را در یک جا نشان می‌دهد. اطلاعاتی از قبیل مقدار پرداختی تومان، مقدار دریافتی بیت‌کوین و قیمت تقریبی هر بیت‌کوین. پس از حصول اطمینان، دکمهٔ «تأیید خرید» در قسمت ۲-۵ را بزنید. بلافاصله خرید آسان انجام می‌شود و خرید بیت‌کوین با استفاده از تبدیل تومان به بیت‌کوین، به‌راحتی انجام می‌شود و در وقت شما صرفه‌جویی خواهدشد.

تبدیل رمز ارزها به یکدیگر

در صرافی تبدیل، علاوه بر اینکه می‌توانید در صفحه خرید آسان، تومان واریز کنید و ارز دیجیتال دریافت کنید، این امکان وجود دارد که ارز‌های دیجیتال را به یکدیگر تبدیل کنید.

برای مثال ما می‌خواهیم، اتریوم را به بیت کوین تبدیل کنیم؛ پس از ورود به خرید آسان، در بخش ۶_۱، اتریوم و در بخش ۶_۲، بیت کوین را انتخاب می‌کنیم.

سپس مقدار مبلغ مورد نظر اتریوم را وارد کادر ۶_۳ می‌کنیم؛ این مقدار باید با توجه به حداقل و حداکثر مقدار تعیین شده باشد. مقدار بیت کوینی که می‌توانیم در ازای اتریوم‌های داده شده، دریافت کنیم در کادر ۶_۴ نمایش داده می‌شود.

در پایان گزینه انجام معامله (۶_۵) را می زنیم و خرید بیت کوین با استفاده از اتریوم انجام می‌شود. با استفاده از علامت نشان داده شده در ۶-۶، قادر خواهید بود جای بیت کوین و اتریوم را عوض کرده و بیت کوین را به اتریوم تبدیل کنید.

پس از تأیید تبدیل و انجام خرید، می‌توانید آیتم خرید‌های آسان اخیر در پایین صفحه را بزنید و تاریخچه خرید را مشاهده کنید؛ همچنین با کلیک روی جزئیات خرید، اطلاعات بیشتری ببینید.

سخن آخر

با راهنمای گام به گام خرید آسان، در صرافی تبدیل در خدمت شما بودیم. اکنون می‌توانید با ورود به قسمت خرید آسان در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید. کافی است به سادگی و در کمترین زمان در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، ثبت نام و احراز هویت کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط