آیا تبدیل معتبر است؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل، یک صرافی معتبر ایرانی است که بستری برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال ایجاد کرده‌است. تبدیل با پشتیبانی از بیشترین ارزهای دیجیتال در بازار معاملاتی ایران و هم‌چنین ارائهٔ ابزار حرفه‌ای معامله، سعی در آن دارد پاسخ‌گوی دغدغه‌های اقتصادی کاربران باشد و دیگر مشکلات صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها و تحریم‌ها، مانعی برای فعالیت در حوزهٔ نوین ارزهای دیجیتال نباشد.

همان‌طور که می‌دانید، در حوزهٔ مالی، امنیت حرف اول را می‌زند. با این شرایط، بنا بر چه دلایلی می‌توان به تبدیل اعتماد کرد؟ با ما همراه باشید تا تبدیل را بهتر بشناسیم.

صرافی ارز دیجیتال تبدیل؛ یک شرکت دانش‌بنیان

صرافی تبدیل

صرافی ارز دیجیتال تبدیل از نظر حقوقی، یک شرکت ثبت‌شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده‌است. تبدیل دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند.

تیم امنیت تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش می‌کند و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است سایت تبدیل تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

برای تبدیل، هیچ سرمایه‌ای بالاتر از اعتماد کاربران نیست و تمام تلاش خود را در جهت حفظ این اعتماد، به‌کار می‌گیرد. پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین تبدیل، در راستای همین حفظ اعتماد است و ما روزبه‌روز در تلاشیم خدمات بهتری را ارائه کنیم تا کاربران گرامی بتوانند به خرید و فروش امن و آسان ارزهای دیجیتال بپردازند.

سخن آخر

برای آشنایی بیشتر می‌توانید به بخش تبدیل در رسانه‌ها در راهنمای تبدیل مراجعه کنید. امیدواریم این مطلب توانسته‌باشد تبدیل را به‌درستی به شما خوانندهٔ گرامی بشناساند.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید