سبد برنده

آموزش گام به گام نحوه استفاده از سبد برنده تبدیل

انتخاب ارز مناسب برای سرمایه‌گذاری در بازار پرنوسان ارز دیجیتال کار حساسی است که برای برخی از تریدرها چالش‌برانگیز می‌شود. اگر زمان کافی برای زیر نظر گرفتن بازار را ندارید یا به اندازه کافی با ارزهای دیجیتال آشنا نیستید، روی تجربه معامله‌گران تبدیل حساب کنید.

ما در تبدیل برای آن دسته از کاربرانی که به سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند اما قادر به بررسی بازار و شناسایی ارزهای خوش‌آتیه نیستند یک سبد برنده در نظر گرفته‌ایم. حتی اگر حرفه‌ای ترید می‌کنید نیز می‌توانید از این سبدها برای سودبردن از فرصت‌های طلایی سود ببرید.

کاربران تبدیل در سایت یا اپلیکیشن تبدیل گزینه جدیدی را به نام سبد برنده در اختیار دارند. این سبد‌ها با در نظر گرفتن سود تخمینی سالانه و عملکرد ارزهای متفاوت توسط معامله‌گران صرافی تبدیل طراحی می‌شوند. تبدیل نیز سبدهایی که بیشترین سود تخمینی در مقیاس سالانه (APR) یا Annual Percentage Rate بالایی دارند را در اختیار دیگر کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این سبدها شما در واقع سبد سرمایه یک معامله‌گر دیگر را کپی می‌کنید. در ادامه این راهنما شما را با چگونگی استفاده از سبد برنده تبدیل آشنا می‌کنیم.

منوی سبد برنده در نسخه تحت وب تبدیل

در قدم اول با فرض اینکه قبلا در تبدیل ثبت نام و احراز هویت را انجام دادید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید. اکنون از منوی بالای صفحه مطابق با تصویر شماره ۱ روی امکانات کلیک کنید، در کشویی که باز می‌شود گزینه سبد برنده را انتخاب کنید.

تصویر شماره ۱

 پس از ورود به صفحه سبد برنده با تصویری مشابه تصویر شماره ۲ روبه‌رو می‌شوید. در این بخش دو دسته اطلاعات در اختیار شما گذاشته می‌شود: اول مجموع سود خلق‌شده تا این لحظه که سود کلی حاصل از خرید و فروش سبد‌های تبدیل را نشان می‌دهد و دوم سبدهای خرید شده که نشان‌دهنده تعداد سبدهایی است که تا این لحظه خریده شدند.

تصویر شماره ۲

چرخ‌دنده موس را بچرخانید و به اصلاح اسکرول کنید، در قسمت پایین صفحه تصویر شماره ۳ را مشاهده می‌کنید. صحبت در مورد سبد برنده از این بخش شروع می‌شود. در ادامه این صفحه نکاتی مانند دلایل استفاده از سبد پرسود، روش کار و سوالات متداول در اختیار شما گذاشته می‌شود. اما تمرکز ما در این راهنما روی سبد برنده تبدیل است.

تصویر شماره ۳

نحوه انتخاب سبد برنده

سبدهای برنده بر اساس میزان سود سالانه در تصویر شماره۳ از نسخه تحت وب فهرست شده‌اند. کافی است با توجه به سود تخمینی سالانه سبد موردنظر را انتخاب کنید. این سبدها را معامله‌گران تبدیل با ارزیابی عملکرد ارزهای داخل هر سبد در یک ماه گذشته تهیه کرده‌اند و در نهایت براساس میزان سود سالانه فهرستی را در اختیار شما می‌گذارند.

پس از انتخاب سبد موردنظر وارد صفحه‌ای مطابق با تصویر شماره ۴می‌شوید.

تصویر شماره ۴

در این صفحه اطلاعاتی شامل کد سبد، تعداد دفعات کپی شدن سبد و ارزهای موجود در سبد را مشاهده می‌کنید. در باکس مربوط به مبلغ سرمایه‌گذاری از حداقل تعیین شده مبلغی را وارد کنید. در ادامه میزان ریسک را مشخص کنید.

 پس از وارد کردن مبلغ و تعیین ریسک، تبدیل قیمت هدف، حد ضرر و مبلغ پس از کسر کارمزد را محاسبه می‌کند. در صورت تایید روی رزرو سبد کلیک کنید.

 تصویر شماره ۵

پنجره‌ای مطابق با تصویر شماره ۶ نمایان می‌شود. در این پنجره به شما اطلاع داده می‌شود که معامله‌گران تبدیل این سبدها را ایجاد کرده‌اند و تبدیل نقشی در تهیه آنها ندارد و سود و زیان هر سبد به وضعیت بازار بستگی دارد. اطلاعات مندرج را مطالعه سپس روی باکس کوچکی که کنار عبارت «شرایط ساخت سبد را می‌پذیرم» کلیک کرده و در نهایت روی دکمه «پذیرش و ادامه» کلیک کنید.

تصویر شماره ۶

به تصویر شماره ۷ منتقل می‌شوید. در این بخش با مرور اطلاعات پرداخت، روی دکمه «انتقال به درگاه پرداخت» کلیک کنید. تا قبل از کلیک روی این گزینه سبد خرید به مدت ۱۰دقیقه برای شما رزرو می‌شود. در این مدت نسبت به خرید سبد تصمیم‌گیری کنید.

تصویر شماره ۷

منوی سبد برنده در نسخه موبایل یا همان اپلیکیشن

این روزها تعداد زیادی از کاربران فعال تبدیل، اپلیکیشن صرافی را به نسخه تحت وب ترجیح می‌دهند. اپلیکیشن برای تریدرها و تمام افرادی که می‌خواهند در لحظه وضعیت بازار را زیر نظر بگیرند انتخاب مناسبی است. ابتدا اپلیکیشن را نصب و بازار را در جیبتان حمل کنید. اگر با محیط اپ بیگانه هستید، ابتدا کمی با طرز کار اپلیکیشن تبدیل آشنا شوید. با این فرض که اپ را نصب کرده‌اید نوبت به استفاده از منوی سبد برنده تبدیل می‌رسد.

پس از ورود به اپلیکیشن مطابق با تصویر شماره ۸ مراحل را از چپ به راست توضیح می‌دهیم. در تصویر سمت اول از سمت چپ گزینه سبدهای پرسود کاربران را مشاهده می‌کنید. روی آن کلیک کنید تا وارد تصویر دوم شوید. در تصویر وسط در ابتدای صفحه اطلاعاتی مانند کد سبد و تعداد دفعات کپی شدن آن درج شده است. در بخش بعدی سود تخمینی سالانه یا APR را مشاهده می‌کنید.

تصویر شماره ۸

در ادامه فهرستی از ارزهای موجود در سبد به ترتیب میزان سوددهی درج شد‌ه‌اند. در بخش بعدی می‌توانید مبلغ سرمایه‌گذاری را با توجه به حداقل تعیین شده که به صورت کم‌رنگ در داخل باکس مربوطه درج شده است وارد کنید. پس از وارد کردن مبلغ صفحه را بالا بکشید؛ در پایین صفحه یا همان تصویر سوم می‌توانید میزان ریسک را تعیین کنید. در نهایت تبدیل قیمت هدف، حد ضرر و مبلغ پس از کسر کارمزد را محاسبه و به شما نمایش می‌دهد. اکنون کافی است روی ساخت سبد کلیک کنید.

پنجره‌ای مطابق تصویر شماره ۹ سمت چپ نمایان می‌شود. در این پنجره به شما اطلاع داده می‌شود که تبدیل نقشی در تهیه سبدها ندارد. اطلاعات مندرج را مطالعه سپس روی باکس کوچکی که کنار عبارت «شرایط ساخت سبد را می‌پذیرم» کلیک کرده و در نهایت روی دکمه «پذیرش و ادامه» کلیک کنید.

تصویر شماره ۹

در نهایت مطابق با تصویر سمت راست اطلاعات مربوط به سفارش نمایان می‌شود؛ با کلیک روی گزینه انتقال به درگاه پرداخت و پرداخت صورت‌حساب خرید به پایان می‌رسد و می‌توانید در کیف پول خود جزئیات سبد را مشاهده کنید.

4 Responses

  1. سلام و وقت به خیر
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌تونید با همکاران بخش پشتیبانی صرافی تبدیل صحبت کنید.

 1. باسلام وخسته نباشید من تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم میشه پشتیبانی کاربرام انجام بده

  1. سلام و وقت به خیر
   برای راهنمایی بیشتر می‌تونید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید