تبدیل به نیکی با دعوت از دوستان

آموزش اهدا به خیریه‌های «تبدیل به نیکی» با دعوت از دوستان

اهدا به خیریه‌های تبدیل به نیکی قدمی است که برای رسالت اجتماعی خود در تبدیل آن را برداشته‌ایم. عزیزانی که در این قدم همراه ما هستند و تمایل دارند تا درآمدهای ناشی از دعوت دوستان به صرافی تبدیل را به بخش خیریه اختصاص دهند، می‌بایست کد اهدا به خیریه را دریافت کرده و برای دعوت از دوستان خود به صرافی از این کد استفاده‌کنند. در ادامه دو روش دریافت کد اهدا به خیریه را برای شما تشریح خواهیم کرد.

روش اول

در اولین روش که باید از صفحه تبدیل به نیکی اقدام کنید، می‌بایست طبق مراحل زیر اقدام کنید:

۱- وارد لینک تبدیل به نیکی شوید.

۲- با ورود به این صفحه و اسکرول به‌سمت پایین با تصویر زیر روبه‌رو خواهید شد.

تبدیل به نیکی با دعوت از دوستان

۳- در این صفحه رو دریافت کد دعوت کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه وارد صفحه ورود به‌حساب کاربری خود خواهید شد. در این بخش اگر از قبل در سایت ثبت نام نکرده باشید، وارد صفحه ثبت نام خواهید شد که باید اطلاعات خود را وارد کرده و مراحل ثبت نام در سایت را دنبال نمایید.

در صورتی که از قبل در سایت ثبت نام کرده و حساب کاربری در سایت تبدیل دارید، روی گزینه ورود کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

با وارد کردن شماره تماس و رمز عبور، کد ورود به سایت برای شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن به داشبورد حساب کاربری خود وارد خواهید شد.

۴- در پنل کاربری خود از سمت راست گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی گزینه دعوت از دوستان به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

در این بخش روی گزینه «ساخت لینک جدید» کلیک کنید. با کلیک بر روی گزینه ساخت کد جدید صفحه زیر برای شما باز خواهد شد.

در این بخش ابتدا گزینه «می‌خواهم درآمد این کد دعوت به خیریه اختصاص داده شود.» را فعال کرده و روی ساخت کد دعوت را کلیک نمایید. در این مرحله کار تمام است و لینک دعوت به دوستان برای شما ساخته خواهد شد. با کپی کردن این کد و استفاده از آن برای دعوت از دوستان می‌توانید بخشی از کارمزد حاصل از معاملات دوستان خود را به خیریه اهدا نمایید. برای مثال در تصویر فوق ۲۰ درصد از کارمزد از سوی شما به خیریه اهدا می‌شود و ۱۰ درصد به حساب کاربری دوستتان برمی‌گردد.

روش دوم

دومین روش برای اهدا به خیریه‌های تبدیل به نیکی از طریق بخش درآمد رایگان است. برای این منظور می‌توانید وارد بخش درآمد رایگان شوید. با کلیک روی این گزینه در بالای سایت و وارد کردن مشخصات حساب کاربری دوباره به پنل کاربری خود وارد خواهید شد و می‌توانید با طی کردن همان مراحل بالا، اهدا به خیریه‌های تبدیل به نیکی را کامل کنید. از این پس هر بار که کسی با استفاده از این کد وارد سایت شده و معاملات خود را در تبدیل آغاز نماید، شما در این کار خیر سهیم خواهید بود.

چند نکته درباره اهدا به خیریه‌های تبدیل به نیکی

کار خیری که برای هم میهنانمان آغاز کرده‌ایم را با شما سهیم هستیم. چند نکته بسیار مهم را نیز باید درباره اهدا به خیریه‌های تبدیل به نیکی باید با شما همراهانمان در میان بگذاریم که به شرح زیر هستند:

  • مقداری که خیریه‌ها از کد دعوت شما دریافت می‌کنند، در پنل کاربری نمایش داده نمی‌شود.
  • دقت داشته‌باشید که در بخش کدها، تمام کدهای دعوت شما قابل نمایش است. در این بخش هم می‌توانید کد اصلی پنل کاربری خود را مشاهده کنید و هم کد اهدا به خیریه برای شما مشخص است. اگر به‌دنبال سهیم شدن در اهدا به خیریه تبدیل به نیکی هستید، باید کد اهدا به خیریه را برای دعوت از دوستان استفاده‌کنید.

تبدیل به نیکی یک قدم بزرگ برای ما در توانمندسازی اقشار مختلف مردم است. در این قدم بزرگ به یاری شما همراهان همیشگی تبدیل نیازمندیم. با استفاده از کد اهدا به خیریه می‌توانید همراه ما در تبدیل به نیکی باشید.

3 Responses

  1. اقا شاید خودم از همه محتاج تر باشم چون خودم تحت پشش کمیته ام وشاید خیلی ها مثل من باشند که به پول نیاز دارند

  2. درود بر شما
    ممنون ازکار نیک وپسندیده شمامن گزینه ای داشتم ودارم که امیدوارم بخوبی وظیفه خودم رو انجام بدم.مطلب رو بیان کردم که قضاوت وسوء تفاهم دربین نباشه.امید به اینکه کسی نیاز به نیکی بنده نباشد.دل دریا وبخشنده برایتان آرزو دارم.

  3. انشاالله این مقدار مشکل مردم حل بکنه انشالله اگه خدا بخواد بتونیم با هم کار کنیم هفته یه دونه خیریه رو بتونیم تامین کنیم

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید