پرداخت خودکار تبدیل

آموزش پرداخت خودکار

آیا از قابلیت‌های متنوع تبدیل باخبر هستید؟ همان‌طور که می‌دانید تبدیل دارای رکورد ارائه بهترین بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بین صرافی‌های ایرانی است. در این راستا، تبدیل، به‌منظور جلب رضایت مشتریان خود امکان «پرداخت خودکار» را فراهم کرده است. این روش ساده و نوین برای انجام تراکنش‌های پر تکرار کاربران تبدیل فراهم شده است. با فعال‌سازی این سرویس از طریق درخواست به بانک،‌ می‌توانید بدون ورود به درگاه پرداخت، واریز تومانی به کیف پول خود در تبدیل داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم پرداخت خودکار را به‌صورت تصویری همراه با توضیحات لازم در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم. لطفاً مثل همیشه تا پایان با ما باشید.

پرداخت خودکار چیست؟

پرداخت خودکار، یکی دیگر از قابلیت‌های تبدیل است که کاربر را قادر می‌سازد تا بدون ورود به درگاه پرداخت، به‌صورت مستقیم کیف پول خود را با تومان شارژ نماید. باتوجه‌به اینکه نیازی به واردکردن مجدد اطلاعات کارت بانکی در هر پرداخت وجود ندارد و دیگر به درگاه بانکی یا صفحه پرداخت نامعتبر هدایت نمی‌شوید، پرداخت خودکار نسبت به سایر روش‌ها امنیت بیشتری را برای دارایی دیجیتالی شما فراهم می‌کند.

اطلاعات بانکی محرمانه شما در پایگاه‌داده تبدیل ذخیره نمی‌شود و اطلاعاتی مانند رمز پویا در زمان عقد قرارداد پرداخت خودکار، به منزله احراز هویت شما در بانک خواهد بود. پس از تایید هویت شما توسط بانک، قراردادی مابین شما و سرویس‌دهنده ایجاد می‌شود. هر پرداخت با  استفاده از این روش با تایید شما انجام می‌شود. در حال حاضر سقف مبلغ پرداخت خودکار تبدیل ۳ میلیون تومان است.

فعالسازی پرداخت خودکار در اپلیکیشن تبدیل

 حتماً برایتان سؤال پیش آمده است که چگونه می‌توان از این قابلیت در اپلیکیشن تبدیل استفاده کرد؟ در ادامه ما را همراهی کنید تا مراحل استفاده از این ویژگی تبدیل را به شکل تصویری به شما عزیزان آموزش دهیم.

گام اول: انتخاب واربز

برای شروع وارد صفحه اصلی اپلیکیشن تبدیل شوید و بر روی «واریز» ضربه بزنید.

گام ۱

گام دوم: انتخاب پرداخت تومان

از منوی باز شده، تومان را انتخاب کنید.

گام ۲

گام سوم: انتخاب مبلغ پرداخت

گام ۳

پس از اینکه صفحه اختصاصی واریز تومان برای شما باز شد، لازم است تا مبلغ موردنظرتان را در کادر مربوط وارد نمایید، سپس روی گزینه ادامه ضربه بزنید. توجه داشته باشید که کف این مبلغ ۵۰ هزار تومان و سقف آن ۳ میلیون تومان است.

گام چهارم: انتخاب حساب مورد نظر

گام ۴

در این صفحه حساب بانکی که قصد واریز از آن را دارید انتخاب کنید و روی ادامه ضربه بزنید.

گام پنجم: انتخاب پرداخت خودکار

گام ۵

در قسمت روش پرداخت با انتخاب پرداخت خودکار می‌توانید کیف پول تبدیل خود را به‌صورت خودکار شارژ کنید. پرداخت خودکار را انتخاب کنید و با فشردن دکمه تایید نهایی، واریز خود را ثبت کنید.

سؤالات متداول

۱. میزان کف و سقف پرداخت خودکار چقدر است؟

میزان کف واریز، مبلغ ۵۰ هزار تومان است و تا سقف ۳ میلیون تومان می‌توانید با از قابلیت پرداخت خودکار تبدیل استفاده کنید.

۲. چه‌ مدت لازم است تا مبلغ واریزی به کیف پول کاربران منتقل شود؟

درصورتی‌که واریز با مشکلی مواجه نشود، بلافاصله مبلغ موردنظر وارد کیف پول خواهد شد. البته بنا به دستور پلیس فتا، قابلیت برداشت تومان یا ارزهای دیجیتال از کیف پول ۴۸ ساعت پس از نخستین واریز تومانی فعال می‌شود.

۳. تفاوت درگاه پرداخت، واریز شناسه‌دار و پرداخت خودکار چیست؟

برای واریز مبلغ ۲۵ میلیون و کمتر از آن می‌توانید از قسمت «درگاه پرداخت» اقدام کنید. اگر گزینه «واریز شناسه‌دار» را انتخاب نمایید، می‌توانید بدون محدودیت مبلغ فعالیت کنید. اما درصورتی‌که مایل به واریز تومانی از طریق پرداخت خودکار هستید باید بدانید که این روش ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد.

اول، این روش برای تراکنش‌های آنلاین پرتکرار کاربران بسیار مناسب است. دوم، نیاز به گذراندن مراحل زیادی نیست؛ چون به‌صورت خودکار عمل می‌کند. سوم، امنیت پرداخت خودکار از سایر روش‌ها بیشتر است. چهارم، حتی پس از طی تمام مراحل به‌صورت خودکار، نیاز به تایید نهایی شما دارد. تنها کافی است بانکی را انتخاب کنید که برای این شیوهٔ پرداخت، فعال باشد.

۴.آیا امکان عودت مبلغ از طرف بانک وجود دارد؟

پاسخ این سؤال مثبت است. برای واریز از طریق درگاه پرداخت لازم است تا اطلاعات همان بانکی را وارد کنید که در اپلیکیشن یا وب‌سایت تبدیل برای پرداخت تومانی انتخاب کرده‌اید. در غیر این ‌صورت، مبلغ انتقالی ظرف ۷۲ ساعت به حساب بانکی‌تان عودت داده می‌شود.

همچنین مواردی مانند اختلالات اینترنتی یا استفاده از فیلترشکن نیز واریز تومانی شما را با مشکل مواجه می‌کنند. در این صورت نیز اگر مبلغ موردنظر از حسابتان کسر شود، پس از ۷۲ ساعت بازگردانده خواهد شد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا یکی دیگر از ویژگی‌های صرافی تبدیل را بازگو کنیم. صرافی تبدیل با داشتن بیش از ۶۰۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی همواره با پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین آماده خدمت‌رسانی است. از این‌که مثل همیشه تا پایان ما را همراهی کردید، سپاسگزاریم.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید