صرافی ارز دیجیتال تبدیل، یک بستر معاملاتی ارزهای دیجیتال در ایران است که متنوع‌ترین بازار معاملاتی را در بین صرافی‌های ایرانی دارد. با ما همراه شوید تا دربارهٔ جشنواره زمستانی تبدیل، بیشتر بدانیم.

احراز هویت کنید، شیبا جایزه بگیرید!

در جشنواره زمستانی تبدیل، با تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت خود در بازهٔ ۲۰ بهمن تا ۱۰ اسفند، ۱۶۰۰۰ شیبا به‌صورت آنی جایزه می‌گیرید. یعنی چه؟ یعنی اگر ثبت‌نام و احراز هویت خود را در تبدیل کامل کنید و احراز هویت شما، توسط تیم پشتیبانی تبدیل، تأیید گردد، به‌صورت آنی، ۱۶۰۰۰ شیبا جایزه دریافت می‌کنید.

نحوه شرکت در جشنواره زمستانی تبدیل و دریافت جایزه

دریافت شیبا در این جشنواره، بسیار ساده است! کافی است با مراجعه به صرافی ارز دیجیتال تبدیل، روی دکمهٔ ثبت‌نام در بالا سمت چپ بزنید و مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را تا انتها طی کنید.

ثبت نام در تبدیل

احراز هویت در تبدیل، آسان و سریع صورت می‌گیرد و احراز هویت شما معمولاً در کم‌تر از ۲۴ ساعت بررسی می‌شود. بلافاصله بعد از این‌که احراز هویت شما توسط تیم پشتیبانی تأیید گردد، ۱۶۰۰۰ شیبا به کیف پول تبدیل‌تان شارژ می‌شود.

چرا شیبا؟

آیا می‌دانستید اگر یک سال قبل، به‌اندازهٔ یک میلیون تومان شیبا خریداری می‌کردید، هم‌اکنون بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه می‌داشتید؟ همین رونق شدید شیبا، سبب می‌شود جایزهٔ شیبا، بسیار جذاب باشد.

مزایای صرافی ارز دیجیتال تبدیل

تبدیل، یک صرافی پیشرو در میان صرافی‌های ایرانی است که بخشی از مزایای آن، به شرح زیر است:

 • متنوع‌ترین بازار معاملاتی در ایران با پشتیبانی بیش از ۷۵ ارز دیجیتال
 • سفارش حد ضرر (Stop loss) و OCO
 • اپلیکیشن موبایل
 • برخورداری از امنیت بالا
 • پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین
 • مشاورهٔ رایگان
 • خرید آسان با چند کلیک
 • امکان تبدیل مستقیم هر ارز دیجیتال به هر ارز دیجیتال دیگر
 • کیف پول اختصاصی و امن برای هر کاربر
 • شبکه‌های متنوع انتقال ارز دیجیتال
 • ثبت‌نام و احراز هویت سریع و ساده
 • امکان کسب درآمد از طریق دعوت از دوستان به تبدیل
 • امکان خرید و فروش و واریز و برداشت ۲۴ ساعته

سؤالات متداول

ممکن است سؤالات زیادی در مورد جشنوارهٔ زمستانی تبدیل داشته‌باشید. در این‌جا می‌توانید سؤالات متداولی را ببینید که شاید سؤال شما هم باشند.

اعتبار و امنیت تبدیل چگونه است؟ آیا می‌توان به آن اعتماد کرد؟

تبدیل، یک شرکت ثبت‌شده است که مجوز دانش‌بنیان خود را از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری دریافت کرده‌است و تحت نظارت پلیس فتا فعالیت می‌کند.

مقدار جایزه جشنواره زمستانی تبدیل، چقدر است و چگونه اهدا می‌شود؟

اگر در بازهٔ جشنواره (۲۰ بهمن تا ۱۰ اسفند)، احراز هویت شما تأیید شود، ۱۶۰۰۰ شیبا (SHIB)، لحظاتی پس از تأیید احراز هویت توسط تیم پشتیبانی تبدیل، در کیف پول تبدیل شما شارژ می‌شود.

اگر قبل از بازهٔ جشنواره، ثبت‌نام و احراز هویت کرده‌باشم، جایزهٔ شیبا به من تعلق می‌گیرد؟

متأسفانه تعلق نمی‌گیرد؛ برای دریافت جایزه، تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت شما باید در بازهٔ جشنواره، یعنی از ۲۰ بهمن تا ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ باشد.

اگر قبل از بازهٔ جشنواره، ثبت‌نام کرده‌باشم، اما احراز هویت خود را در بازهٔ جشنواره تکمیل کنم، جایزه به من تعلق می‌گیرد؟

بله، اگر احراز هویت شما در بازهٔ جشنواره، توسط تیم پشتیبانی تبدیل تأیید شود، جایزهٔ شیبا به شما تعلق می‌گیرد.

اگر در بازهٔ جشنواره، ثبت‌نام کنم، اما احراز هویت خود را کامل نکنم، جایزه به من تعلق می‌گیرد؟

متأسفانه تعلق نمی‌گیرد؛ برای دریافت جایزه، لازم است احراز هویت شما در بازهٔ جشنواره، توسط تیم پشتیبانی تبدیل تأیید شود.

جوایز جشنواره، چه زمانی واریز می‌شوند؟

لحظاتی بعد از این‌که احراز هویت شما توسط تیم پشتیبانی تبدیل تأیید شود، شیبا به کیف پول تبدیل شما واریز می‌شود. در کیف پول تبدیل خود می‌توانید این مقدار شیبا را مشاهده کنید. هم‌چنین از طریق مراجعه به «تاریخچه من» در کیف پول و سپس قسمت «جوایز»، می‌توانید واریزشدنِ این جایزه را مشاهده کنید.

اگر در اواخر بازهٔ جشنواره، اقدام به احراز هویت کنم اما قبل از بررسی احراز هویتم، بازهٔ جشنواره پایان یابد، چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر در بازهٔ جشنواره، اقدام به تکمیل احراز هویت خود کنید، تیم پشتیبانی تبدیل، تا ۳ روز پس از پایان جشنواره (تا پایانِ روز ۱۳ اسفند)، احراز هویت شما را بررسی می‌کند و اگر احراز هویت شما تأیید شود، جایزه به شما تعلق گرفته و به کیف پول تبدیل‌تان واریز می‌شود.

ثبت نام