بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (SOL) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۴ تیر ۱۴۰۱ و پانزدهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال سولانا رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

تحلیل هفته قبل:  چین لینک

ثبت نام در تبدیل

هفته گذشته به تحلیل کوتاه مدت “چین لینک” پرداختیم. قیمت طبق تحلیل، دقیقا از محدوده حمایتی اول به سرعت شروع به رشد شارپی کرد و از دقیقا محدوده مقاومتی سوم پس از صعود 40 درصدی شروع به اصلاح کرد. امیدواریم از این تحلیل استفاده کرده باشید.

نمودار:

تحلیل این هفته: ارز سولانا (SOL)

سولانا در تایم فریم 4 ساعته خط روند نزولی خود را شکسته است اما تا وقتی بالای 45 دلار تثبیت ندهد، نمی توان به رشد قدرتمند آن امیدوار بود. با این حال می توان در نواحی مشخص شده، به نوسان گیری از این ارز پرداخت. دقت بفرمایید که با توجه به روند نزولی حاکم بر مارکت، در صورتی که قیمت از هر کدام از نواحی حمایتی به سمت بالا تغییر مسیر داد، می توان حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کرد که در صورت افت مجدد قیمت ، معامله بدون ضرر بسته شود.

 

محدوده حمایتی اول : 38.1 – 38.4 دلار

محدوده حمایتی دوم : 31.9 – 32.4 دلار

محدوده حمایتی سوم : 28.7 – 29.2 دلار

محدوده مقاومتی اول : 43.8 – 44.1 دلار

محدوده مقاومتی دوم: 47.2 – 47.6 دلار

محدوده مقاومتی سوم: 54.0 – 54.5 دلار

حد ضرر: تثبیت زیر 25 دلار

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام