بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

 

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ و نهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال بیت کوین کش رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ قبل: سند باکس (SAND)

هفتهٔ پیش، ارز سندباکس تحلیل شد و دقیقاً از محدودهٔ حمایتی گفته‌شده، تا ۲۱ درصد رشد را هم تجربه کرد. حتماً تحلیل هفتهٔ گذشته را نگاه کنید.

ثبت نام در تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال سند باکس (SAND) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال این هفته: بیت کوین کش (BCH)

نمودار:

 

تحلیل:

بیت‌کوین‌کش بیش از سه ماه است که کاملاً منظم بین سطوح عرضه و تقاضای خود، در یک ناحیهٔ تریدینگ‌رنج، در حال نوسان است و می‌تواند گزینهٔ مناسبی برای نوسان‌گیری باشد. هم‌اکنون قیمت در محدودهٔ مهم ۳۱۲ تا ۳۱۸ دلار قرار دارد که در صورت حفظ این ناحیه، می‌تواند در قدم اول تا محدودهٔ ۳۴۳ – ۳۵۱ دلار رشد کند و در صورت ازدست‌دادن آن، می‌تواند تا کف حمایتی معتبر خود یعنی محدودهٔ ۲۷۰ – ۲۷۷ حرکت کند.

محدودهٔ کم‌ریسک جهت خرید: ۲۷۰ – ۲۷۷ دلار

محدودهٔ مناسب جهت فروش پلهٔ اول: ۳۴۳ – ۳۵۱ دلار

محدودهٔ مناسب جهت فروش پلهٔ‌ دوم: ۳۸۸ – ۳۹۵ دلار

حد ضرر: تثبیت زیر ۲۵۵ دلار

مدیریت سرمایه، فراموش نشود!

برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام