بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ و چهاردهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال چین‎لینک رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

تحلیل هفته قبل:  بیت کوین

ثبت نام در تبدیل

هفته گذشته به تحلیل کوتاه مدت بیت کوین پرداختیم. بازار طی هفته گذشته تحت فشار فروش بسیار شدیدی قرار گرفت و با وجود برگشت دقیق قیمت از نواحی حمایتی گفته‌شده، در نهایت پیش از رسیدن به نواحی مقاومتی مد نظر، حد ضرر را فعال کرد. دقت بفرمایید که حد ضرری که برای معاملات در نظر میگیریم قیمتی است که در صورت تثبیت قیمت زیر آن، افت شدیدی را برای قیمت متصوریم. برای مثال هفته گذشته پس از گذشتن قیمت از قیمت حد ضرر به صورت شارپ 30 درصد افت قیمت را شاهد بودیم. فلذا با توجه به ماهیت خرسی بازار حتما حد ضرر معاملات را رعایت بفرمایید.

نمودار:

تحلیل این هفته: ارز چین لینک (LINK)

این هفته به تحلیل ارز چین‌لینک می‌پردازیم. می‌توان به صورت پله‌ای در دو ناحیه حمایتی مشخص شده خریدی را به قصد فروش در نواحی مقاومتی انجام داد. دقت بفرمایید در صورتی قیمت از محدوده حمایتی اول به سمت بالا برگردد می‌توان به کمک تکنیک «استاپ تریلینگ»، حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کرد که در صورت افت مجدد قیمت، معامله بدون ضرر بسته شود.

(با توجه به فشار فروش حاکم بر کلیت مارکت کریپتو بهتر است در این ایام خریدها کم حجم انجام شود.)

محدوده حمایتی اول: 5.4 – 5.6 دلار

محدوده حمایتی دوم: 4.60 – 4.75 دلار

محدوده مقاومتی اول: 6.10 – 6.20 دلار

محدوده مقاومتی دوم: 6.40 – 6.47 دلار

محدوده مقاومتی سوم: 7.33 – 7.51 دلار

حد ضرر: تثبیت زیر 26200 دلار

مدیریت سرمایه فراموش نشود!

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام