بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تورچین (RUNE) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

 

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ و دوازدهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال تورچین رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ قبل: پالی‌گان (MATIC)

هفتهٔ گذشته، به تحلیل میان‌مدت ارز پالی‌گان پرداختیم. با وجود فشار فروش زیاد بازار در هفتهٔ گذشته، پالی‌گان در تایم‌فریم روزانه، زیر حد ضرر اعلام‌شده، تثبیت نداد و هنوز تحلیل هفتهٔ قبل، پابرجاست. در حال حاضر محدودهٔ ۰.۷۵ – ۰.۷۹ دلار، محدوده‌ای مناسب جهت فروش پالی‌گان در پلهٔ اول و محدودهٔ ۱ دلار برای فروش پلهٔ دوم است. در صورت نگه‌داری این ارز، حد ضرر ۰.۵۷ دلاری را حتماً رعایت کنید.

ثبت نام در تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال پالی‌گان (MATIC) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال این هفته: تورچین (RUNE)

نمودار:

 

تحلیل:

با توجه به ریزش بازار در هفتهٔ گذشته، هر خریدی، نیازمند قبول ریسک و دقت در نقطهٔ ورود و خروج دارد. با این حال ارز تورچین می‌تواند مقداری از افت قیمتی خود را کاور کند. محدودهٔ ۲.۸۲ تا ۲.۹۵ دلار، محدوده‌ای مناسب جهت خرید این ارز به قصد فروش در محدودهٔ ۳.۵۱ – ۳.۶۶ دلار است. حد ضرر این تحلیل، تثبیت قیمت زیر ۲.۴ دلار است.

محدودهٔ مناسب خرید:  ۲.۸۲ – ۲.۹۵ دلار

محدودهٔ مناسب فروش: ۳.۵۱ – ۳.۶۶ دلار

حد ضرر: تثبیت زیر ۲.۴ دلار

مدیریت سرمایه، فراموش نشود!

برای خرید ارز دیجیتال تورچین (RUNE) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام