بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

 

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ و هفتمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال کاردانو رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ قبل: شیبا (SHIB)

هفتهٔ گذشته، به بررسی ارز محبوب شیبا پرداختیم و طبق تحلیل، دقیقاً از محدودهٔ مقاومتی اول، افت قیمت را تجربه کرد و هم‌اکنون در نزدیکی محدودهٔ حمایتی اول خود قرار دارد که می‌توان با رعایت مدیریت سرمایه، یک پله ورود کرد. حتماً تحلیل هفتهٔ قبل را نگاه کنید و به محدوده‌های حمایتی و مقاومتی ذکرشده، دقت کنید.

ثبت نام در تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال شیبا (SHIB) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال این هفته: کاردانو (ADA)

نمودار:

 

تحلیل:

کاردانو پس از ریزش عمیق خود از ۳ دلار تا ۰.۷۵ دلار در ماه گذشته ۶۰ درصد رشد را تجربه کرد، اما برخلاف بسیاری از ارزها، هنوز موفق به شکست خط روند نزولی میان‌مدت خود نشده‌است. مقاومت اصلی کاردانو در مسیر صعود، محدودهٔ ۱.۵۳ تا ۱.۷۵ دلار است اما در این راه، محدودهٔ ۱.۱۹ تا ۱.۲۶ نیز می‌تواند برای مدتی، جلوی رشد قیمت را بگیرد. محدودهٔ حمایتی ۰.۹۶ تا ۱.۰۱ دلار و هم‌چنین محدودهٔ ۰.۷۸ تا ۰.۸۲ دلار، مناطقی امن جهت خرید این ارز هستند.

محدودهٔ اول جهت خرید پلهٔ اول: ۰.۹۶ تا ۱.۰۱ دلار

محدودهٔ دوم جهت خرید پلهٔ دوم: ۰.۷۸ تا ۰.۸۲ دلار

محدودهٔ مناسب جهت فروش پلهٔ اول: ۱.۱۹ تا ۱.۲۶ دلار

محدودهٔ مناسب جهت فروش پلهٔ دوم: ۱.۵۳ تا ۱.۷۵ دلار

حد ضرر: تثبیت زیر ۰.۷۲ دلار

مدیریت سرمایه، فراموش نشود!

برای خرید ارز دیجیتال کاردانو (ADA) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام