بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالی‌گان (MATIC) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

 

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ و یازدهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال پالی‌گان رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ قبل: مانا (MANA)

هفتهٔ گذشته، ارز مانا را بررسی کردیم. محدودهٔ ۱.۶ تا ۱.۷ دلار، محدوده‌ای بسیار حساس برای مانا معرفی شد که تحت فشار فروش سنگین بازار در هفتهٔ گذشته، این محدوده از دست رفت. این محدوده هم‌اکنون حکم مقاومت جدی برای این ارز را دارد، بنابراین خرید این ارز در قیمت‌های فعلی جالب نیست و تنها به شرط پس‌گرفتن این محدوده، مناسبِ خرید است.

ثبت نام در تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال مانا (MANA) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال این هفته: پالی‌گان (MATIC)

نمودار:

 

تحلیل:

در این هفته، به تحلیل میان‌مدت پالی‌گان در تایم‌فریم روزانه پرداختیم. پالی‌گان یک سال است که بین محدودهٔ ۰.۷ تا ۲.۹ دلار در حال نوسان است. هم‌اکنون قیمت حوالی ۱ دلار است که نقطهٔ تصمیم‌گیری مهمی برای این ارز است. اگر قیمت از این محدوده حمایت شود، محدودهٔ ۱.۳۰ تا ۱.۳۸، جای مناسبی برای فروش این ارز است. در صورت از‌دست‌دادن ۱ دلار، بهتر است منتظر رسیدن قیمت به حمایت مهم ۰.۶۸ تا ۰.۷۵ دلار با حد ضرر ۰.۵۷ دلار باشیم.

محدودهٔ خرید پرریسک: ۰.۹۹ – ۱.۰۴ دلار

محدودهٔ خرید کم ریسک: ۰.۶۸ – ۰.۷۵ دلار

محدودهٔ مناسب فروش: ۱.۳۰ – ۱.۳۸ دلار

حد ضرر: تثبیت زیر ۰.۵۷ دلار

مدیریت سرمایه، فراموش نشود!

برای خرید ارز دیجیتال پالی‌گان (MATIC) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام