بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ و سیزدهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال کاردانو رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

هفته گذشته به تحلیل کوتاه مدت ارز ریپل پرداختیم. اشاره شد که پس از شکست خط روند نزولی می توان این ارز را به قصد فروش در نواحی مقاومتی خرید. دو محدوده مقاومتی معرفی شد و قیمت، هر دو تارگت را تاچ کرد و دقیقا از محدوده مقاومتی ریزش داشت. امیدواریم از این تحلیل استفاده کرده باشید.

ثبت نام در تبدیل

تحلیل تکنیکال این هفته: ارز ریپل XRP

نمودار:

تحلیل:

کاردانو در تایم فریم 2 ساعته در حال نوسان در یک کانال صعودی است. نواحی حمایتی و مقاومتی کوتاه مدت در چارت مشخص شده است و می توان در این نواحی اقدام به خرید و فروش کرد. همچنین می توان پس از شکست خط روند نزولی قرمز رنگ و تکمیل پولبک نیز خرید امنی را به قصد فروش در نواحی مقاومتی انجام داد.

محدوده حمایتی اول جهت خرید : 0.532 – 0.540 دلار

محدوده حمایتی دوم جهت خرید : 0.477 – 0.483 دلار

محدوده مقاومتی اول جهت سیو سود: 0.58 – 0.59 دلار

محدوده مقاومتی دوم جهت سیو سود: 0.648 – 0.663 دلار

حد ضرر: تثبیت زیر 0.44 دلار

مدیریت سرمایه فراموش نشود!

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام