بازار ارزهای دیجیتال، فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری را برای افراد، به ارمغان آورده‌است. اما آیا همهٔ افراد از این فرصت‌ها می‌توانند به‌سادگی استفاده کنند؟ برای استفادهٔ خوب از فرصت‌ها، نیاز به آموزش‌دیدن و آگاهی است. ما در ذره‌بین هفتگی تبدیل، می‌خواهیم تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را با هم ببینیم. با ما همراه باشید.

ذره‌بین هفتگی تبدیل چیست؟

در ذره‌بین هفتگی تبدیل، تحلیل تکنیکال یک ارز دیجیتال مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ۷ خرداد ۱۴۰۱ و سیزدهمین سری از ذره‌بین هفتگی تبدیل، سراغ ارز دیجیتال ریپل رفته‌ایم که این ارز دیجیتال را می‌توانید در صرافی ارز دیجیتال تبدیل معامله کنید.

 

تحلیل هفته قبل:  ROSE

ثبت نام در تبدیل

هفته گذشته ارز رز(ROSE) را بررسی کردیم و محدوده های حمایتی و مقاومتی این ارز معرفی شد. با وجود شرایط نامساعد بازار در هفته گذشته، قیمت 2 بار از محدوده حمایتی، خود را به محدوده مقاومتی رساند و هر بار بیش از 10 درصد سود رساند. در استوری های پیج هم در اوج قیمتی توصیه به فروش در نواحی مقاومتی داشتیم. امیدواریم از این تحلیل استفاده کرده باشید. حتما در طول هفته استوری های مرتبط با ذره بین را دنبال کنید.

 

تحلیل تکنیکال این هفته: ارز ریپل XRP

نمودار:

تحلیل:

این هفته می پردازیم به تحلیل کوتاه مدت ارز محبوب ریپل. در تایم فریم 1 ساعته، ریپل در حال نوسان در یک تراکم نزولی است. 2 محدوده حمایتی و 2 محدوده مقاومتی در شکل مشخص شده است که می توان با مدیریت سرمایه در آن نواحی اوردرهای خرید و فروش ست کرد. با توجه به شکل گیری واگرایی معمولی مثبت(RD+) ، در صورتی که قیمت بتواند خط مورب قرمز رنگ را به بالا بشکند می توان در پولبک به آن خریدی را به قصد فروش در نواحی مقاومتی انجام داد.

محدوده حمایتی اول : 0.365 – 0.371 دلار

محدوده حمایتی دوم : 0.336 – 0.350 دلار

محدوده مقاومتی اول : 0.405 – 0.410 دلار

محدوده مقاومتی دوم: 0.425 – 0.430

حد ضرر: تثبیت زیر 0.325 دلار

مدیریت سرمایه فراموش نشود !

برای خرید ارز دیجیتال ریپل (XRP) می‌توانید از صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده کنید.

 

تحلیل تکنیکال هفتهٔ بعد: به درخواست شما!

به‌نظر شما در ذره‌بین هفتهٔ بعد تبدیل، چه ارزی را تحلیل کنیم؟ نظرات خود را هم می‌توانید در نظرات این پست و هم در اینستاگرام تبدیل، با ما به اشتراک بگذارید.

با سری‌های بعدی ذره‌بین هفتگی تبدیل همراه باشید تا تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مختلف را با هم ببینیم. تمام این ارزهای دیجیتال را می‌توانید در بازار بزرگ ارزهای دیجیتال تبدیل معامله کنید. صرافی ارز دیجیتال تبدیل، پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال در ایران، در تلاش است کمکی در راه رفع دغدغه‌های مالی کاربران گرامی انجام دهد.

 

صرافی ارز دیجیتال تبدیل

صرافی آنلاین تبدیل، متنوع‌ترین بازار معاملاتی ارز دیجیتال را در ایران دارد و همواره با ارائهٔ امکانات حرفه‌ای و کاربردی مانند سفارش حد ضرر و OCO، در میان صرافی‌های ایرانی، نوآور و پیشرو بوده‌است. اگر معامله‌گر مبتدی هستید، با خرید آسان در تبدیل می‌توانید فعالیت کنید و فقط چند کلیک با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال فاصله داشته‌باشید. هم‌چنین اگر تریدر حرفه‌ای هستید، در بازار معاملاتی تبدیل، از امکانات و نمودار حرفه‌ای می‌توانید برای رفع نیازهای خود استفاده کنید.

ثبت نام